Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я, як вчетверте завагітніла,
    то вирішила купувати більшу квартиру. І всі пазли зійшлись. Двохярусна у нашому ж кварталі 150 метрів за 95 тисяч (долар тоді 12 був). Я відразу свою дала на продаж. Прийшов маклер і каже: яка затишна квартирка, типу за скільки ви її купили. Ну кажу за 85 тисяч, але і долар тоді 5. Він мені каже, що для початку буде пробувати повернути мені все -- 85 плюс 10 ремонт = 95. Я в цю ідею не вірила, ну як 65 метрів (ну ладно, із дизайнерським ремонтом, меблями і технікою), але коштувати стільки ж, скільки 150 метрів? І що ви думаєте?: другий же оглядач погодився купити за 89 тисяч. І теж сказав: у вас так добре, так затишно, так спокійно, і ...діти (а вони із жінкою вагітніють уже пару років) тут, бачу, гарно робляться))) Але так було, що щось він там кредит буде брати, ну ше з місяць йому треба... А на ту квартиру вже були клієнти, ну але нам господарі казали, що почекають. Але я подумала: а як щось не вигорить? я як потім із тим господарем буду, де йому нових клієнтів знайду (а та хата вже десь 2 роки продавалась, аж тут відразу два бажаючих). Ну і як ви поняли, я нічого не поміняла. І рада як слон.
    Не знаю як кому, але мені місця вистачає поки що.
    Тепер у мене є шикарна деревянна дача у лісі. І у планах докупити ще квартиру у сусідів. Я вважаю, що краще дві двокімнатні, ніж одну 5-6 кімнатну. Тут і балконів-0коридорів-кладовок-санвузлів-ніш більше -- це раз. І ще одне: діти ростуть і не сильно хочуть жити із батьками... І що потім у тій величезній квартирі робити? і продати важко (практично нереально).... Мені краще під боком дітям купити, і у 18 років їх туди відправити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Рекомендую сайт Нерухомість Львова: оренда і продаж квартир, будинків, офісів - Real-estate.lviv.ua. Тут і прицінитися і щось пошукати можна, зручно по вулицях і районах шукати. Ми як квартиру шукали, з нього не вилазили. Через цей сайт і вийшли на нашу квартиру, що купили. І розраховуйте на ремонт з 0, що коштуватиме десь 1/3 вартості квартири.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Дівчата, поможіть знайти квартиру в оренду у Львові! Може хтось маклером працює або має знайомих маклерів, або має власну квартиру і здає її в оренду? Хелп! дуже треба!!!
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю завдання дізнатися щось про Ременів :) Здається @Naama там живе, але її дописи вже досить давні. Може, хтось має свіжішу інформацію про доїзд до села громадським транспортом, інфраструктуру і про забудовника який там квартири будує (Трембіта, здається)? :girl_flag_of_truce:
     
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, таке питання, знайшли квартиру, але будинок був гуртожитком, зараз вже є осбб, чи варто купувати квартиру з такого будинку?
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Багато таких квартир продається. Якщо все приватизоване, узаконене, внесені зміни в план то проблем нема.


    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Знайшли гарну 2-ох рівневу квартиру і отой другий поверх мене муляє.
    Кухня, туалет і зал з балконом на першому поверсі і з залу відразу сходи на другий поверх, де є 2 спальні і ванна. Тобто планування таке, що не можна жити лише на одному поверсі. Я собі не уявляю як з дитиною серед ночі бігати тими сходами (горшок/поїсти). Жити в залі мені не дуже комфортно, бо вхідні двері відразу в зал. +носіння всього з одного поверху на інший буде на мені,чи батьки зможуть приїхати помагати з дитиною також не знаю (розраховуємо, але...) . Мене переконують що це я все ускладнюю, але я щось не бачу все так райдужно.
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    А на другому поверсі немає ще одного туалету? То, звичайно, дуже залежить від кожної сім'ї, але я з дитиною дуже рідко вночі ходжу на кухню. Навіть якщо і йду, то або по воду (що легко вирішити поставивши пляшку води в спальні) або по ліки (теж можна зберігати в спальні. Зрештою дитина не так часто хворіє). А от власне туалету мені би бракувало поруч зі спальнею. І для себе, коли дитина ще зовсім маленька і "відпускає" на хвилинку. І для дитини - мені зручніше вночі посадити на унітаз, чим на горщик.
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Немає, тому мене то і муляє. Зробити новий туалет, то нам дешевше відмовитися від квартири
    +пралка на другому поверсі, а сушити треба на першому. Можливо з часом купимо сушарку, але на перших півроку точно не зможемо купити.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну горщик же буде біля вас, на 2 поверсі, а в туалет виливати ви можете зійти вже без дитини. Але потім, як треба на унітаз дитину садити, та ще й вночі йти вниз, ну такоє...Ну і мушу сказати, що не зовсім розумію 2рівневі квартири. В нас у друзів така, то я тих пару разів на рік, як буваю у них в гостях, так замахуюсь тим ходженням туди-сюди за малим, що ну його. Але я дуже лінива, мені кожен зайвий крок не в радість))) я б навіть будинок собі будувала б на одному лиш рівні. ще допускаю, що більш зручний варіант - внизу вітальня і спальня. Тоді в спальні можна тримати дитяче ліжечко і більшість речей, і немає потреби таскати то все по сто раз на день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    оце для мене був би найбільший мінус в такій квартирі. Хоча, є якісь загорожі для немовлят на сходи, можна щось і придумати.
    І туалет вночі для себе.
    Бо для дитини - горщик біля себе, навіть в нашій малесенькій 1-к квартирі ніколи діти вночі не ходять в туалет. На кухню теж не ходимо.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Для мене ото поєднання сходів і маленької дитини то суцільний стрес. Може як щодня живеш, то звикається. В друзів є такі ворота спеціальні вгорі і внизу по сходах. А ще стіну вздовж сходів обтягнули мякими панелями, бо періодично хтось летить головою вниз(і дорослі також).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я також не розумію, тому це і зупиняє. Є друзі які мріють про такі, але вони ніколи не жили в двохрівневих і аргументують, що якби це не було круто, то б ніхто не будував. Хто має, то сказали якщо ти одна з дитиною, то будеш постійно бігати, ніколи не зможеш все потрібне взяти з собою. +треба мати додаткові речі для дитини, бо постійно все носити за собою, також не варіант.
    Ну і одна знайома, яка живе в будинку з сходами поділилася, що для дитини сходи як магніт і оце бігання вниз вгору може стати основною забавою (принаймні в неї такий досвід, ні загородки, ні заборони не помогли, +всеодно треба на перший поверх спускатися).
     
  14. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В нас старий власний будинок, погане планування, переробити не виходило, так вийшло, що спальня і кухня на першому поверсі, а ванна і туалет на другому. Так це з одного боку незручно, але так вже є, так звикли, що до сходів двоє дітей виросли , ніяких загороджень не робили, ніхто не падав, от третє на підході , думаю нічого складного. І ніхто по ночах не бігав ані в кухню, ані в туалет. Якщо б мені квартира подобалася, я б переїжджала!

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Тут ключове слово власний будинок, якби це було нашою власністю це одне, а це орендована квартира, то чому платити гроші за те що не приносить комфорт, якщо можна платити ті ж гроші, але не треба звикати до того, що не зручно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Живу в дворівневій квартирі вже 7 років, переїхали коли старшому сину було 1,4. На першому поверсі кухня, вітальня і спальня. На другому дві дитячі кімнати. Туалет-ванна/душ є на обох поверхах, що дуууже виручає. Зі старшим проблем в плані сходів не було, ми переїхали в незавершений ремонт, замість сходів були металеві модулі - він на них не ліз. От менший з року дерся на сходи через будь-які загорожі і барикади, але в неповні два впевнено по них бігав. Зараз третя дитинка на підході - за сходи не переймаюся. Для мене найбільший мінус це холод від даху і те що молодший син наразі не готовий спати в окремій кімнаті на іншому поверсі (йому 5 років). Бачу, що якби хоч одна дитяча була поруч з нашою дорослою спальнею, ми б переселили туди обох хлопців і вони б спали разом. А так є дві кімнати, старший спокійно спить у своїй, там всі його речі і тп, що дуже зручно, а ось молодший поки не готовий. І ще один великий мінус - це мансардний поверх. Дах тече, досить холодно, влітку, навпаки, спекотно - без кондюків ніяк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Moonlight
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Суто мій досвід.
    Перше. Туалет на іншому поверсі з дитиною геть не зручно. Обоє синів не користувалися горщиком, якщо прокидаються вночі, то старший (з 3-4 років) сам іде в туалет, а менший зі мною. Сходи були б проблемою.
    Друге. В батьків будинок з сходами, часто гостюємо довгий період часу. Хоч і не ставили загорож ніяких, але постійно підвищена увагу до сходів. Поки маленькі на руках носиш, трохи більші за руку, а вже як всі ходять, то всерівно до певного віку (2-3 роки) ідеш поруч, бо всяке буває. А навіть якщо не іти поруч, то всерівно постійно менший за мною ходить туди-сюди. Тільки спустилися вниз, щось забула, біжу швидко взяти, а він вже наверх і забув, що мали внизу робити. Вдома взагалі не пильную, куди пішов, а тут вже якось не залишиш самого на іншому поверсі. Одним словом, мені зручніше набагато вдома)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Hermi перед тим як народиться дитини, ви ще будете вагітні))) ост 2-3 місяці вагітності по мін 5 походів в туалет ніхто не відміняв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я балдію з дворівневих квартир, коли з клієнтами обираю такі варіанти то почуваю себе, як вдома.
    Другий поверх - особистий простір, а перший: кухня, кімната для гостей, прання.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1