Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Комфортно буде жити лише якщо буде два повноцінних санвузла на кожному поверсі, а не - туалет на першому, а ванна на другому. Особисто я б такий варіант не розглядала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ми і далі в пошуку квартири. Планування австрійських квартир мене скоро доконає. Уже бачили трикутну квартиру (один кут 30 градусів), квартиру коридор (одна кімната 16м на 2,5 та ще й з одним вікном).
    Хочу поговорити про квартири з кімнатою кухнею. Мені щось душа до такої квартири не лежить :sad: але в основному здаються лише такі. Тобто :2 кімнати по 9 - 10 кв.м, а кімната з кухнею- 35-45 кв. м. Можливо в мене стереотипне бачення, але постійно сидіти на кухні мені не альо. +якщо приїдуть батьки, вони спатимуть на кухні. Ну і якщо готувати, то диван пропахнеться їжею... Якщо б інші кімнати були більші, то ще півбіди.
    Знайшли просто з ідеальним плануванням, але прикол в тому що дім стоїть на повністю не асфальтовані вулиці (ну то тільки я могла таке знайти у Відні) - ґрунтова дорога з болотом і ямами і без тротуару ... Пройшлися там після дощу-обняти і плакати. Але квартира ідеальна для нас...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Hermi я насправді люблю кухні-вітальні. щодо запахів хороша витяжка вирішує то питання, в мене і так всі постійно товчуться на кухні, по кімнатах розповзаємось переважно тільки спати.
    Але то діло смаку і звички.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мені раніше не подобалось рішення кімната+кухня. Тепер я свою думку змінила. Мені подобається, що можна готувати і бути одночасно з іншими членами сім'ї. І що дитина може бавитися під моїм наглядом на коврику, а не в мене під ногами на кухні (хоча таке теж трапляється). Я то сприймаю не як сидіти весь час на кухні, а як сидіти весь час в вітальні:girl_smile:
    Правда в нас якось гостей особливо не буває, тим більше з ночівлею, то мені цілком ок. І диван дермантиновий)) Якщо потрібно місце для гостей, то може варто подивитись квартиру з більшою кількістю спалень? В Празі квартири з 2 і 3 спальнями некритично відрізняються по ціні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В нас трошки інше ціноутворення. На ціну впливає не площа, а розміщення квартири. Близько до метро, вокзалів ціна однокімнатної може бути вищою ніж 3-ьох кімнатної, яка знаходиться на околицях міста. . Ну і на ринку 4 кімнатних відносно мало і вони не дуже зручно розміщені.
    Для мене мінус, що основну частину дня я на кухні. + локдаун вніс свої корективи, і ми з чоловіком частково будемо працювати з дому. З тим плануванням що ми бачили, це буде весело. В спальні поставити ще хоть один стіл фізично немає де. Поки дитина маленька можна використовувати її кімнату як кабінет, але двом працювати там не комфортно... У кімнаті-кухні фізично все вміщається, але це буде хаос,+ вона також не безрозмірна і зменшується відпочивальна зона.
    Для мене ідеально коли є окрема маленька кухня, де можна перекусити. І 2 столи у вітальні, один з них обідній, який можна використовувати як робочий, а коли гості - обідній.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2021