Квілінг — "кучері" з паперу

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Urtica, 16 Листопад 2009.

  1. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Яка ж це краса!!!!!!!!!!!!! А як це робиться???? я теж хочу навчитись!
     
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Дуже класна техніка, завжди захоплювалася і хотіла сама навчитися, то може б хтось написав з чого все починається? де брати папір і як то все гарно так скручувати
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    я кристуюсь звичайним папером для прінтера, нарізаю тоненькі смужки і їх скручую.
    А накручувати можна голочкою для рукоділля з обламаним вушком.
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    А яким клеєм краще клеїти? ПВА звичайне підійде?
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    кажуть, що ПВА найкраще підходить...І обов"язково запасіться терпінням)))

    Для мене то діло - як заспокійливе.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу


    Можу розказати, як я робила Ангела :)

    [​IMG]

    Для того всього я взяла звичайний папір А4, ножички, клей, вишивальну голку з обламаним на кінці великим вухом, газету, аптечну гумку. Ще на фото є ніж для паперу і лінійка, але то фото з конкурсу, а насправді я різала папір таким різаком, як на першому фото (просто дехто з форумлян впізнали б, чия то робота.)

    [​IMG] [​IMG]

    Нарізала смужок приблизно 3-4 мм шириною. Потримавши в руках "справжній" папір для квілінгу, бачу, що можна було б нарізати цілих 5 мм. Спочатку приготувала багато завитків з паперу. Як форму для кружалець я брала серединку старого СД-диска. Накрутила, поклала в дзюрку від диска, дала розкрутитися до кінця, поки пускає дірка. Склеювала зразу. Коли набридло робити кружальця, можна зайнятися іншим.

    Беремо газету чи картон. Я взяла газету, і, не розкладаючи її, згорнула, щоб вийшов конус. Той конус добре склеюємо, щоб нічого не виступало на стику. При потребі тримаємо весь цей час пальцями.

    Коли конус готовий, починаємо акуратно ліпити "крапельки" згори. На початку вони взагалі не хочуть вигинатися по колу, але, по одній, чекаючи, доки кожна висохне, робимо перший ряд. Головне не приклеювати його до газети, бо потім буде важко відірвати. Можна стягнути той перший ряд гумкою. А далі ліпите по одній фігурці, як фантазія дозволяє — я робила і сердечка, і квіточки, і всяку всячину, поки не скажете собі "стоп", або поки не закінчиться газета :girl_haha:

    [​IMG] [​IMG]

    Також наготуйте собі тугенько скручених спіральок, маленьких, щоб можна було заповнити проміжки, які так чи інакше будуть в візерунку. Отже, найскладніша робота готова, маємо ангела поки без голови. Починаємо акуратно знімати його з газети, де треба, відділяємо зпіднизу ножицями або пінцетом.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Голову робимо, накрутивши багато-багато смужок тісненько, підклеюючи кожен раз свіжу. Потім ще зверху можна нимастити клеєм, щоб серединка не випала. Кучері - з менших спіральок.

    Крила робляться з "крапельок", краще зразу наробити багато, потім без клею розкласти на столі зразу два, щоб були однакові, а тоді вже склеювати. Потім, коли крила висохнуть, приклеювати їх по одному. Я залила клеєм і тримала цілу ніч, сперши ангела до саморобної консрукції з книжок і мобілки в неприродній позі і підперши крило:connie_pull-pigtail Потім - друге.

    Ось так. Приємного процесу :girl_in_dreams::girl_flirt:
     
  7. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Я також нарізала смужки власноруч із звичаного кольорового паперу. Накручувала на зубочистку (заздалегідь зробила ножиком розріз, куди вставляла кінчик паперової смужки). Склеювала ПВА.
     
  8. Olliana

    Olliana Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Ось і мої спроби в техніці квілінг:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Olliana, а трояндочка то що теж з паперу)?
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    ось тут майстер клас квілінгових троянд
    http://blogs.privet.ru/community/handmade/86945850
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    "Вогник" - перша моя об"ємна робота в квілінгу.
    До того робила щось такого плану (вже показувала в іншій темці, але сюди більше пасує):
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучеряшки" з паперу

    Флешка, так у вас усе ніжно і чарівно!!!!!
     
  13. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Дитяча листівка у техніці квілінг:
    [​IMG], [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2011
  14. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    Спроба дитячої листівки у техніці "квілінг":
    [​IMG], [​IMG]
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    така гарнюня) дуже гарний синій колір. а де ви такий папір купуєте?
     
  16. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    Гарний і доволі великий вибір є у "Світі паперу" (Левицького) або у їхньому "філіалі" - "Арт-Скрині" (здається, вул. Бр. Рогатинців)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    Надибала ось такий альбом, то подумала, може, вам, дівчата, згодиться. :blush:
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    о, я щось подібне хотіла на конкурс робити, але ніяк не могла прив"язати його до Нового року чи до Різдва :girl_crazy:

    [​IMG]
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    а якого вона діаметру? мо, як іграшку на ялинку? наробити різнокольорових таких штучок - буде класно)
     
  20. Русява

    Русява Member

    Відповідь: Квілінг — "кучері" з паперу

    Ще одна листівка - подарунок для свекрухи
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]