Квітково-весняний обмін 2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 1 Квітень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    212aa.jpg

    Теплим промінням сонця, тихим шелестом вітру, де чути ніжний спів птахів- приходить Весна та встеляє землю своїм цвітом!

    Тож запрошуємо вас, прийняти участь у цій квітково-весняній забавці, і мати можливість подарувати свою краплинку радості та тепла!

    Обов’язковими елементами будуть: весняний настрій, якийсь один предмет зеленого кольору та все те чим надихає вас весна і те чим би ви хотіли поділитись із вашою форумляночкою.


    Нагадуємо умови участі:

    • наявність 350 дописів;

    • відсутність штрафів з попередніх забавок
    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до 12 квітня.

    У заявці вказуємо:

    - адреса - назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс

    - повне ім'я - прізвище та ім'я

    - нік на форумі

    - лінк на профіль

    - номер мобільного телефону

    - написати, яка квітка подобається

    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.


    14 квітня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, якій будете дарувати подарунок.

    Надіслати подарунок потрібно до 30 квітня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка). Перед відправкою обов'язково робимо фото і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.


    Куратори гри: @terezka, @Gorda,

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила звіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.


    Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ок, і я в грі
    трошки згодом надішлю заявку:girl_yes:
    щось для мене то дуууууже загально і дуже багато. тут виходить впихнути невпихуєме:girl_blush2:
    буду думати:girl_in_dreams:
    долар шолі?:girl_crazy:
    я -за!:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, варіант звичайно дуже цікавий, але не це. Між іншим, кажуть фінансові аналітики, що краще брати євро. А 100 євро такі гарненькі-зелененькі:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2017
    • Смішно Смішно x 2
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, зараз я так гарно поговорю про "щось квіткове", що спалю всі свої ідеї.:girl_blum:
     
  5. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Чує моє серце, що то щось суперсько-феєричне буде! :)

    Я вже боюсь щось писати. Ще зараз злякаю наполяганнями. Також маю вже цікаву ідею, і так хочеться її втілити в життя.
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2017 ---
    @irkazijka обмін буде. Не знаю чи ви бачили. Приєднуйтесь :girl_smile:
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не знаю чи таке, але те, що весняно-квіткове - гарантія:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @Gorda дякую. Я щось думаю думаю. А чьо думаю незнаю.)
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    настрій такий весняно-квітковий, ділюся, ловіть:girl_wink: А "я це люблю. парапапам" ©
    Пи.Си. Хтось знає, як називаються ті бурячкові "тюльпанчики"?
    tmp_IMG_20170406_2150461580266025.jpg
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2017
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    То здається не тюльпани... :girl_cool:зараз зухен, забула як називається та квітка. Занесена до червоної книги
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2017 ---
    6-180x180.jpg
    Це Рябчик ( таки тюльпанчик) Всі види диких рябчиків (мають одну квітку на стеблі!) внесено до Червоної книги України. Квітка дзвониковидна поникла, нагадує невеличкий тюльпан з шаховим малюнком на квітці. Квітує в травні. Ввозиться до Києва в основному з Рокитнянського та Білоцерківського районів Київської області, рідше з Закарпаття, з територій, прилеглих до р. Сіверський Донець. Часто продавці розказують, що цих рослин дуже багато і що їхня худоба ними харчується, але насправді вид дуже рідкісний і трапляється тільки на поодиноких лукових ділянках.

    Ніби він
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та то я знаю, що то не тюльпани. На Стрийському повно таких букетів по 15 грн.
    виглядає, як масово вирощена в розсаднику.
    Але гарненька і ніжна дуже.
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Теж думаю, що їх вирощують. Вони б не коштували по 15 грн за букетик, якби треба було їх вишукувати по лукових ділянках.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    явно штучний, бо зараз початок квітня, а весь базар ними і нарцисами завалений.
    Дівчата, хто не має квіткового настрою - бігом на Стрийський базар. Він там сам до вас липне:girl_crazy:
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    в нас їх називали черевички і їх можна їсти)) в них солодкуватий смак. принаймні ми в дитинстві чогось їх їли))))
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    кажеш піти попробувати? Вони ж не калорійні, після 18 можна?:crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @flame Пробуй) некалорійно )
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    що? пелюстки? Серединку? Стебло? Я ж не хочу траву жувати, я би солодке погризла:girl_crazy:
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, дійсноо_О солодкі.
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @flame а виш) я ж казала) от воно босоноге дитинство ) всього довелось спробувати)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я теж в селі постійно боса ходила, і по склі і дрібних камінцях теж, а потім ввечері під бабине бурчання ноги вимочувала в мидниці.
    всяке-різне зілля їли, але таких квіточок в нас не було. Зато знаю, що "зуб" папороті солодкий.:girl_haha:
    Оооооо, зелена алича має бути на час відправлення. Хто хоче згадати дитинство і ...ачку?:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  21. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    @flame з вами обмін буде не тільки незабутній (у всіх значеннях цього слова :girl_crazy: А й з квитком у дитинство :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1