Лактаційна аменорея, менструальний цикл під час ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 17 Лютий 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Місячні відновилися в мене ще півроку тому. Але от цього разу вони сильніші, і тривають довше. Сьогодні 5-й день і таке враження, що ще близько не йдуть до завершення.;( Не кровотеча звісно, але як для 5-го дня то ого-го як. Ніколи такого не було.
    Почекати ще 2 дні і йти до гінеколога шукати причину, чи при ГВ всяке можливо?
    Вчора доречі дуже сильно крутилася голова. Декілька таких типу "припадків" було, що ніби я на каруселі крутилися. Тобто не я, а кімната. Лежала, а хотілося триматися за ліжко, щоб не впасти. Аж страшно стало. (
    Сьогодні вже легше, але слабість є і легке головокружіння.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Зміни в місячних взагалі можливі, під час ГВ тим більше.
    Запаморочення від втрати заліза.
     
  3. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Прийшли мої кд, рівно в рік дитини). Кількість молока може зменшитись у звязку з кд?
     
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Думаю, так. Моя дитина також вночі частіше зависає під час КД.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так, може.
    Тут в когось на форумі на стільки зменшувалась кількість молока під час кд, що довелося форумлянці догодовувати! (У неї місячні почалися через кілька місяців після пологів)
     
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підозрювала в цьому причину(
    Даринка якраз захворіла а молочка нема, пити і їсти щось інше відмовлялась, почалось обезводнення, відкапали(
    Отакі то перші кд
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ото пожалілася, і моя лактаційна аменорея закінчилася в півтора року малої. Причому М прийшли так несподівано, без ніяких ознак і навіть без болю живота:girl_bye:. Але я знала, що не може бути все так гладко. З половини наступного циклу значно погіршився стан шкіри, настрій - такі качелі, що хочеться закрити себе подалі від оточуючих, та ще й в кінці циклу виділення як на овуаляцію двійнею:girl_crazy:(а може то просто не кінець циклу, бо наступних ще не дочекалася). Але цікавить те, що стосується ГВ - з грудьми щось сталося. Ні, молока не менше, все ок. А от груди настільки чутливі, що я аж пищу від болю, коли дитина прикладається (тріщин нема). В когось таке було? Воно пройде?
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2020 ---
    Співчуваю. Наша теж зараз хворіє, то груди рятують дуже, але як же боляче зараз їй їх давати(((
     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    Як поводять себе дітки під час маминих КД? мій синочок має 1,5 роки, годую грудьми. Прийшли мої місячні, то в нього зовсім збився денний графік: постійно хоче груди, і спатки (повернулися на 2 денні сни, хоча до того вже спав 1 раз в обід). Це мої гормони можуть так впливати? чи може погода така? зі здоровям ніби все ок було, не хворів, апетит має... але ось ця сонливість(

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Bize думаю, що на погоду. Мої КД ніяк не вплинули на синочка.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Думаю - на погоду, магнітуту, карантин.
     
  11. l_treasure

    l_treasure Member

    Дівчата, до вас за порадою. Малому рік і 9 міс., ще на гв. Прийшлт перші мс. Але ото мс пройшли, а мазанина триває 2 тижні. Думала, що то організм адаптовується, така перерва. Але може то пора панікувати і бігти до лікаря?