Лікар-проктолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Marianka, 23 Жовтень 2008.

  1. Syfika

    Syfika New Member

    Хочу почути відгуки тих хто оперувався в медінституті у Стасишина. Буду дуже вдячна.
     
  2. Mixa

    Mixa Member

    Доброго дня, потрібні контакти доктора Стасишина. Напишіть, будь ласка, хто має телефон.
     
  3. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Добрий вечір, сьогодні записали мене на операцію в березні, якщо хтось робив нещодавно, підкажіть які розцінки будь ласка, можна в пп.
     
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Доброго дня усім!

    Дівчата, чи мав хтось запалення крипт? Чи вдалося пролікувати? Була у проктолога минулого тижня. Геморой 2 ст, запалення крипт. Сказав, що і немає нічого аж такого страшного, але якщо він мене вже замучив, і ускладнений кровотечами, то можемо прооперувати.

    Зараз у роздумах. Операція планується радикальна по Мілігану-Моргану. Поділіться, можливо, хтось стикався.
     
  5. Syfika

    Syfika New Member

    Доброго дня. Внутрішні можна спробувати пролікувати апаратом Геморон- безболісно, процедуру проводять на Сихові в центрі реабілітації інвалідів. Тепер стосовно операції. Оперувала зовнішні вузли під місцевою анастезіє. Боялась болі при операції (оскільки анастезія місцева) але дарма. Найгірше починається після... 1 ніч поспати Вам не вдасться це точно. Біль ще можна зняти обезболюючими, але спазми сфінктеру ні( Окрема історія з походом в туалет по великому. Крізь сльози і крики. І це лише зовнішні вузли, страшно подумати що при внутрішніх. Операція це радикальне рішення, тільки тоді, коли вже нічого не допомагає. А сказали різати- ну це хірурги, це їхня робота.Тому обдумайте всі за і проти і будьте здорові
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Syfika, дякую, що поділилися досвідом.

    Ситуація така, що мій лікар каже, що операція лазером буде не настільки ефективна у моєму випадку. І відсоток рецидивів значно більший, що він навіть і не починав би. Геморой комбінований. За апарат Геморон нічого, щоправда, не говорили. Ще збираю інформацію.
     
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я є лікар-проктолог. Хочете порадитися, пишіть мені в пп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. VerKer

    VerKer New Member

    Можна мені теж контакти лікаря?
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2023 ---
    Можна контакти лікаря?
     
  9. Bomochka

    Bomochka New Member

    Добрий день , дівчатка)
    Цікавить досвід хірург.втручання при геморої 3-4 ст.
    Дуже переживаю і хочу мати більше інформації
    Дякую)