Лікарі загальної практики сімейної медицини, тобто наші дільничі терапевти

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 29 Грудень 2015.

?

Чи консультуєтесь ви в дільничого лікаря?

  1. Так, це перший спеціаліст до якого я звертаюсь при потребі

    52,9%
  2. Оминаю дільничого десятою дорогою...

    47,1%
  1. Ria

    Ria Member

    Дівчата потребую відгуків по дільничих 4 ком.поліклініки на Сихові. Була на дільниці Рибак,одноразового візиту мені хватило(особливо її медсестри). Хотіла б підписати контракт з кимось спокійним і адекватним. До кого б звернутись?
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми підписали зі своєю дільничою Юськів. Спокійна, навіть трохи пофігістична. Лікування моніторю завжди. Не завжди згідна з призначеннями. Але так як вона веде малу від народження, дитина її ще більш-менш сприймає у порівнянні з іншими лікарями, то наразі залишимося в неї.
    Бачу багато записуються до Широчук і з не її дільниць. Народ в черзі гарно про неї відкликався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Данилишин М.М. Вона трохи такої радянської закалки, але мабуть найадекватніша з усіх кого я там бачила.
    І дуже не рекомендую Нарепеху.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ria

    Ria Member

     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, а кого з сімейних чи педіатрів, можете порадити на Левандівці (3 -тя поліклініка)? Бо були в Сихівському р-ні, а змінили місце проживання, а тут зовсім не знаю лікарів.
     
  6. Malany

    Malany New Member

    Чи підписував вже хтось декларацію з лікарем на Симоненка? Кого з сімейних можете порадити там для дорослих?
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Поки ми жили на Левандівці, то двічі потрапляла не до своєї дільничої. То вона мені більше сподобалась, якби далі там жили, то, мабуть, з нею би декларацію підписувала. Молода і готова до діалогу, її прізвище - Звіздарик.
    З педіатрами там аут, чесно, навіть не можу когось порадити. Наша дільнича - Маційовська (Шустрова), то абсолютно не раджу. Коли після її лікування, ми з малим загриміли у лікарню, то я кинула до неї ходити. Не бачила в ній спеціаліста зовсім. Любить АБ, призначення сумнівні, зверхня і оте її "мамочка" просто вибішувало.
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    кого порадите на Виговського і в амбулаторії?
     
  9. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Вже раніше писала, підписала декларацію з Повар, мені дуже подобається, толкова, адекватна. Але у неї дуже багато пацієнтів, не знаю чи ще бере, бо ще на початку весни у неї вже гори декларацій лежали. Ще мені дуже хвалили Качеровську, я навіть хотіла укладати з нею договір, але після того, як вона на вітрянку сказала, що це гнійна ангіна і призначила АБ без аналізів (сказала, що там і так видно що то гнійна ангіна, а перші прищики, які зявилися - то алергія) - після того до неї не ходила більше. Але загалом на районі її хвалять люди. Може щось їй в той день зле було)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, я знов сюди. Дівчата, @Mansikat @Miss Sixty @aknytsU @Zhdana @Lyudvig , нагадайте бо не пам"ятаю хто тут ще з "Пасічних". Розкажіть будь ласка про сімейних лікарів в 6 поліклініці? Треба мені вже для 2 дітей ближчим часом підписати угоду, а я геть не знаю з ким :sad: . Наш Цуркан і його колега Фрей - відпадають однозначно. Нині на огляд до малої Пухната приходила (я в неї теж якось один раз на прийомі була давніше) то, наче, приємна жінка, а лікар як?
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2018
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я досі не підписала і не оприділилася, хоч теж планую ще до народження малюка закрити то питання. Наразі схиляюся найбільше до іаріанту молодої, недосвідченої, не старої закалки. А для чогось серйознішого приватних лікарів.
    Про Пухнату вже тут писала. Вона наша дільнича. Суб'єктивно мені не підходить ні як лікар, ні як людина.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ти з нею підписувала для дитини? Як вона тобі?
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Наталя Яцків задоволена) Я тому раз давніше взяла її контакти і типу приватно викликала до малого, але вона в нього тоді не побачила стоматиту, щось таке, і всерівно був листочок ліків. Ну мені якось не "лягло" до неї після тієї єдиної зустрічі) Балувана я)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @Akina, я вчора підписала з Клюс М.Я. Я, правда, рідко до неї зверталась, в основному до Кащук в Чорнобильську. Проте, коли була потреба огляду чи консультації, чи довідки, то вона завжди йшла на зустріч і відповідала на дзвінки.
    З понеділка вона у відпустці до 3 серпня, але вільні місця у неї ще є, я питалась для сусідки.
    З Пухнатою також мала справу, уважна, але одного разу виписала антибіотик, на запалення( глянувши на флюрографію), якого не було. Я вчасно запідозрила це, не давала його і зранку погнала до Кащук, вона спростувала діагноз (просто послухавши) і все обійшлося. Звичайно, що це не показник, але довіру втрачено.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. khristin

    khristin New Member

    З Клюс будьте готові до такої ж ситуації з антибіотиками. Я скільки малого з вірусками не пртводила-завжди були назначені антибіотики. Кожен один раз. І Я жодного разу їх не давала ))
    Вже смішно було. Прямо запитувала-це ж вірус в дитини . Може нам аналізи спершу здати чи як? А вона з першого дня хвороби з мінімальним підняттям температури -антибіотик.
    Останнім разом тільки піднялась в дитини температура -вона оглянула , записала гострий бронхіт. І антибіотики звичайно виписала. +Аскорил! Бо він трохи покашлював. Дитина через 2дні була здорова без тих антибіотиків і без аскорилу. Залікувала б я дитину невідомо до чого з її призначеннями.
    Пішли ми від неї до Яцків. А так, як людина -приємна, доступна. Відзивчива. А от лікар-ніякий. Хіба для довідок і лікарняних.

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А цікаво, чи терапевти, можуть підписати ту декларацію з дитиною 5 років. Я тут вище писала/питалася, бо в нас на Левандівці, я так розумію, є поділено терапевти/педіатри. Хто, що може сказати про педіатрів на Левандівці? Звичайно, то все більше для галочки, але все ж таки хочеться якогось адекватного лікаря.
     
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Akina, ми підписали з Клюс М.Я. По "софт скілс" вона мені підходить. Привітна, уважна, жодних натяків на "подяки" не було. Виписувала всякі скерування на безкоштовні обстеження в чорнобильську, гв хвалить) Як мала сумніви в прослуховуванні сердечка, покликала ще колегу послухати -може хтось скаже, що, значить, сама не знає, але, як на мене, то краще лікар відверто висловить свої сумніви і я буду знати, що треба перевіритись ще десь, аніж буде створювати образ "всезнайки" коштом мого здоров'я. Ну, таке, в лікуванні, по суті, не стикалась, один раз я мала віруску під час вагітності, то призначення були мінімальні, звісно.
    А для складніших випадків я просто і не знаю серед тих лікарів, з ким стикалася в поліклініці, когось, кому б отак прям безоглядно довірилась. То ще зважаючи, що я взагалі маю мало довіри до медиків за рідкісними виключеннями, і як є якісь клопоти зі здоров'ям, то ходимо-шукаємо-консультуємось в кількох.
    Думала також і про Яцків, один раз була в нас на патронажному огляді, враження склалось приємне, ну але більше я ніяк з нею не стикалась.
    Ще ми ходили перші роки до Кіщак Л.Я., (вона була моїм педіатром в дитинстві, а так як дільничного лікаря в нас тоді не було, то звернулись до неї, вона якраз ніколи не зловживала антибіотиками, але в ті часи то ще і не було назагал таке масове явище, як зараз), ну але от так прямо аж радити не беруся, в нас просто так склалося, що зі всіма траблами зі здоров'ям попадали або в лікарню, або до вузьких спеціалістів (неврологія, лор) і один раз до приватного педіатра, а в поліклініці лише формальності. Але загалом, теж нормальний варіант. Сестра для малого підписала з нею.
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2018
    • Корисно Корисно x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я малого "пов'язала" з Яцків. Як влучно написала @Mansikat про софт скілс мене влаштовує Яцків. +/- завжди на зв'язку за телефоном чи у вайбері.
    Для складніших випадків все одно відправляють до вузьких спеціалістів: лор, хірург, окуліста в т.д.
    От прочитала в фейсбуці що молода, перспективна педіатр/сімейна Соломія Козловська приймає у моїх рідних селах (Жовква і той район). Імпонує її підхід до лікування, практично завжди погоджуюсь з її думками з приводу тих чи інших статей. Не те що жаліюся, що не підписала угоду з нею (бо добиратися якось в ті райони треба), але поспостерігатись в неї якби випала можливість (хоча, дай Бог, що всі здорові були!) хотіла б.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Пєчаль, печаль, огорченіє... Була я нині в Яцків, вона вже не набирає пацієнтів :sad:

    Ох, питаю її "хто тут у вас ще педіатром числиться, напишіть мені будь ласка на папірчику". Маю отаке:
    - Завербна
    - Телішевська
    - Фрей (для мене відпадає, бо не подобається мені як лікар і взагалі :) )
    - Раданович (теж один раз на неї потрапляли, не дуже мені якось)
    і з четвертого поверху
    - Кіщак
    - Пухната
    Оцієї чогось в списку немає
    Мо, забула...
    Коротше, я і далі в пошуках педіатра для дітей :girl_in_dreams:Бачу що буду брати талончики до всіх підряд і ходити знайомитися а заодно питати чи є ще вільні місця, чи як? :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2018
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Клюс в відпустці, піду, хіба з Кіщак і Завербною ще поспілкуюся...
    ну от, хоч бери, йолки, по фото їх вибирай :sad: Ви вже визначилися?
     
    • Смішно Смішно x 1