Лікувальне голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mokka, 19 Травень 2009.

  1. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    краще пийте кефір 2,5%! Таким кефіром ще й при голодуванні можете біди наробити.
    Обезжирені продукти це обманка для організму. Організм думає що отримує повноцінний кефір починає виробляти ферменти як для жирного,а жиру то нема і ці ферменти починають розїдати кишківник замість кефіру.
    Так само як сигарети з малим вмістом нікотину. Важкий дим попадає в верх легень і легені авоматично блокуються і не дають нікотину потрапити до самого низу. А легкі сигарети безперешкодно забрудняють легені з низу вверх. Від легких скорше буде рак легень ніж від важких
     
  2. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Для розгрузки, ріст 165 см.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    ясно. вважайте, а то станете пірїнкою.:)
     
  4. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    скажу по секрету, це моя мрія :)
    тіки не кидайтесь капцями :)
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    я вас прошу .48 кг.!! куди менше!! маю таку коліжанку. чесно скажу, така симпатична дівчинка, але ще б їй до 50-52 кг. і було б супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    в свій час отримала теж досвід голодування, теж для оздоровлення (ендокринні проблеми) і розгрузки, але згодом прийшла до висновку, що якщо ти обираєш певну систему для себе, то мусиш дотримуватись її все життя, а інакше від таких епізодичних стресів одна шкода. Знаю жінку яка років 15 займається голодуванням, регулярно і по схемі, з правильними заходами і виходами, виглядає вона на років 10-15 молодше свого віку, без перебільшення!!! але то справді ВОЛЯ!
    а для таких як я краще дотримуватись принципу "чисто не там де метуть, а там де не смітять"
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Пташечка, таж судячи з вашого росту і ваги у вас ідеальні параметри!!!:clapping:
    А з приводу очищення є хороший засіб, відвар вівса(молодого-зеленого) і по літрі в день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    А можна детальніше про той відвар?
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Та це дуже просто..десь в липні назбирайте зеленого вівса...і по жмені відварюйте в 1л води звечора. А зранку починийте його пити, до літра в день. Але більше нічого старайтесь не пити, ну хіба каву чи чайок. І треба таке робити місяць. Дуже добре виводить шлаки з організму,добре на шлунок і кишківник, а також на шкіру. Очищує:y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    прочитала в неті- чистка органзіму - 2 таю білого вугілля на ніч , 2 тижні.
    кажуть є рузальтат навіть на шкірі.
    які ваші думки?
     
  11. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Дівчата, ділюсь інф. як голодувала моя мамочка 14 днів!!! Є у нас у Львові лікар (можливо ви про нього чули), котрий ставить голки (не знаю як то правильно ця терапія називається). Так от, мама ходила до нього 2 рази в тиждень, він ставив їй голки у такі точки, які (якщо пояснювати на хлопський розум) блокують відчуття голоду + до всієї цієї справи кожен день потрібна клізма (шоб токсикації не було). Пити можна лише негазовану воду і ВСЕ! Моя мамця витримала 14 днів і втратила 14 кг., тобто вдень по 1 кг. Далі вихід з голодовки теж дуже поступовий, починаючи від фрешу і то розбавленого водою. Веду я це до того, що, навіть, наважившись на таке, одним разом ви не обійдетесь, треба постійно тримати себе у формі. Моя мама щопонеділка робить "розгрузочний день" (+клізма, бо так ніц не допоможе). Вона реально виглядає на 10 років молодшою за свій вік, чудово себе почуває, абсолютно не хворіє, а шкіри на обличчі ну просто світиться природним рум"янцем (я так ні в кого, навіть, поміж своїх подруг не бачила). П.С. до голодування саме основне - це психологічно настроїтись, щоб не зірватись.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Вугілля силиний сорбент. Це просто така собі чистка.Мертвий груз розбиваэ і виводить,але це тільки для"великого сміття".
    Чиститися потрібно чайком,клітковиною.... чимось спеціальним.
    Є ще думка що 10шт чорного вугілля зранку надще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Galohka333

    Galohka333 Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    А я немаю сили волі:girl_cray:,якщо непоїм зранку і в обід то хоч на стіни лізь,всерівно мушу шось закинути....як я вами всіма пишаюсь:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Голодування

    Ой,а порубати головку капусти,заправити оливковою олією і цілий день то їсти- так кишечник прочистить що аж блищати буде
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Голодування - це прекрасна річ, але до неї треба підходити з розумом,
    враховуючи особливості свого організму.
    Потрібно бути добре інформованою і
    підготованою до голодування.

    Сама я голодувала найбільше 4 - ри дні (+вхід 2 дні і вихід 5-7 днів з голодування).

    Вагітною голодувала 1 раз на тиждень, або влаштовувала розвантажувальні дні
    (я була цілком усвідомлена і впенена у своїх діях, знала, що це принесе моєму малятку тільки користь)

    Важливо, підготувати (очистити) кишечник ще перед голодуванням.
    Під час голодування, особливо довготривалого, кишечник потрібно очищувати кожного дня.
    А після голодування треба харчуватися правильно здоровою їжею,
    не зриватися і не переїдати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Для молодої енергійної людини повинно вистачити не їсти після 18 і трощки бути розбірливішою що попадає в ротик до 18. І прекрасне самопочуття і стабільна вага забезпечена.
    А якщо ще до того додати регулярні заняття спортом і відняти алкоголь і тютюн то взагалі - В здоровом теле здоровий дух!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Щодо вугілля. Дівчата - не зловживайте, не забувайте що воно також вбирає всі необхідні вітаміни і мікроелементи.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Sota

    Sota New Member

    Відповідь: Голодування

    Дівчата , а може хто добре в тому розуміється підкаже чи обовязково робити клізми при голодуванні, чи можливо їх можна просто замінити якимось іншим проносним засобом, бо я особисто клізм з дитинства боюь і не зможу змусити себе на це піти, а у статті яку я чиала про голодування написано , що це обовязково, бо інакше еффекту не буде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Голодування

    Не робіть клізми. Пийте буряковий сік, як дуже хочете проносів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Олександрочка

    Олександрочка Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Привіт! Прочитала що написали і хачу порадити Вам всім хто голодає обовязково робити клізму сама я голодувала 14 днів і робила клізми втратила 10 кг.Очистилася добре почала виходити всякі шлаки чи то камінці ...Голодувала під наглядом лікаря.Щоб очиститися то цей метод прекрасний (в т.ч.голкотерапія) але на довго вага не затримується маю на увазі що можна швидко набрати вагу після голодування.Але очищення дуже класне.
     
    • Подобається Подобається x 2