Лікувальне голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mokka, 19 Травень 2009.

  1. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    я мала досвід голодування 5 днів, на виході треба бути дуже обережним..
    мій чоловік голодував 12 днів, без нагляду лікаря, на 12 день прийняв ванну - схватило серце - викликали швидку.. це було так страшно..
    Головне правильно до всього підходити, бо бачте, хочеш як краще - а можеш так собі нашкодити..
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    А я голодую раз на тиждень. П"ю тільки водичку. Дуже добре себе після того почуваю. Основне - правильно входити і правильно виходити.
    Робити очисні клізми, не їсти важкого при вході і виході.
    Бо інакше, організм сам себе отруює.
    Власне, лікувальний ефект голодування і заключається в тому, що організм, не отримуючи поживних речовин ззовні починає використовувати власні резерви - в першу чергу пошкодженні і хворі клітини. Але і токсини в тому випадку виділяються активно - від того головні болі, головокружіння, нудота і інші побічні ефекти.
    А саме відчуття голоду витримати легко, головне - морально налаштуватись.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Голодування

    шось пізно я побачила цю тему
    я, я маю досвід голодування по Брегу
    але на жаль, в систему ввести не вдалося через об"єктивні обставини (не за станом здоров"я)

    загалом-маю дуже позитивний досвід
    але я не голодувала довше, ніж 1 день
    оскільки голодування-стрес для організму, до цього треба готуватися і теоретично теж
    при чому треба починати з одного дня, не частіше, ніж раз в тиждень
    і поступово збільшувати термін голодування (3-4 дні, потім через півроку-рік можна голодувати по 7 днів)
    не їсти не важко, важко виходити з голодування, щоб не наробити біди
    перший раз голодувала 24 год, наступний 36 год:
    я починала голодувати з вечора, при цьому протягом дня напередодні теж дотримувалася т.з системи
    з голодування виходила через день вранці
    найбільш підходили вихідні,
    тут Брегом і не пахне, оскільки він попережав, що організм, який голодує вперше, має голодувати не довше, ніж 1 день
    але то лікарі
    послє боя кулакамі нє машут
    але який кефір, так і "гегнути" на кефірі можна, якщо дотримуватися Брега то можна пити лише ВОДУ дистильовану
    то до речі спірне питання
    я не є прихильником очищення кишечника штучно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Голодування

    Практикую голодуваня 1 раз на тиждень, відчуття супер. От вчора був "голодний день", - 500 гр. на вагах і відчуття легкості таке, що не передати.
    Було і таке що доходила до 5 днів, важкувато, а саме головне не наїдатись потім, бо зле, хоча і апетиту як такого вже немає.
     
  5. vlaoldi

    vlaoldi New Member

    Відповідь: Голодування

    Дівчата, порадьте, будь-ласка, хорошого досвідченного лікаря, під наглядом якого можна б було почати довготривале голодування. Може хтось знає такого у Львові?
     
  6. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Лікувальне голодування

     
    Останнє редагування модератором: 4 Квітень 2011
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Лікувальне голодування

    Я маю досвід голодування. Максимум був 3 дні.
    Але то було дуже безграмотно і по-дурному. Мені було 15 років, і важила я 70 кг...
    Пішла на заняття з бальних танців - і зрозуміла: або я щось роблю, або гаплик.
    Швидко скинула до 65, тоді з 1 голодувальним днем на тиждень - до 61, потім до 57. Потім у мене в житті сталася черга потрясінь, і вага дійшла до 53. Але у мене дуже розвинуті мязи, особливо ніг, тому ця цифра хоч і виглядає нормальною на зріст 172, та насправді то було дуже мало. Мої мінімальні параметри були 77-56-85.
    Довго так тривати не могло. Вступ до універу (кави-шоколадки-відмічання успіхів), щасливе кохання, спокій в сімї - на 1 курс я поступила з вагою 57-58 кг і чудовим виглядом.
    А далі пішли оральні контрацептиви. І - привіт, 65 кг...
    І після таблеточок, які я всього-то 3 місяці пропила, голодування по 1 дню на тиждень НЕ ДОПОМАГАЛО!!! я була в розпачі.
    Через півтора роки я вийшла заміж, в день весілля важила 63 кг разом із сукнею, вельоном і взуттям :)) Потім були зимові свята, а потім - вагітність. Загалом, із моєю схильністю до повноти, прогнози були невтішні...

    І отут я зробила висновок одразу про все: і про різкі стрибки ваги, і про психологічну залежність від їжі, і про те, що проблема у мене В ГОЛОВІ. І що ви думаєте? 65 кг, які самі по собі виглядали невтішно, на 18 тижні були абсолютно доречні, а у пологову залу у 42 тижні вагітності я зайшла із вагою 70.500 - тобто, з тим, з чого починала худнути!
    Сильно похудала підчас ГВ, а після його закінчення вага тримаєтся у межах 59-62, що зовсім непогано.

    До теми голодування я ще повернусь, років через 15. Бо я впевнена, що грамотний підхід і бажання ОЗДОРОВИТИСЬ, а не виснажити організм до стану скелету може бути задоволене з допомогою пана Брега.
     
  8. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Лікувальне голодування

    голодувати не можна, зповільнюється обмін речовин дуже, мікроелементів не хватає, навіть якщо пьете мінеральну воду, особливо серцю тяжко і мозку, печінка сповільнює вироблення еритроцитів, як наслідок киснева недостатність мозку. Якщо при цьому спортом не займатись, то спалюються в основному білки, насичуючи кров сполуками аміаку. Голодування скоріше з здорових робить хворих, ніж навпаки. Тим більше нагляду лікаря в вас немає . Маю досвід голодування - 5 днів, стаю роздратована і на всіх зриваюсь.
     
  9. EmmanuilaNY

    EmmanuilaNY New Member

    Відповідь: Лікувальне голодування

    не буду тут дуже розписувати, але якщо бажаєте поправитися - голодуйте на здоров*я.... Подивіться на ютубі *Подари себе жизнь* з Никитой Джихархунян (якщо не помиляюсь) - наскільки обмін речовин собі сповільните - до кінця життя. якщо вже так хочете, альтернатива - розгрузочний день, як кефір і гречка чи яблука (хоча б щось). В жодному разі довготривале голодування.:girl_cool:
     
  10. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Лікувальне голодування

    Я теж голодувала, мої голодування були по одній добі, думаю, так краще, бо багатоденні голодування треба проводити дуже обережно і під лікарським контролем, а в домашніх умовах краще добові голодування. Я була тоді з дитиною влітку в чоловіка на батьківщині - були свіжі овочі, фрукти, кашки собі безмолочні варила, протягом 2 тижнів голодувала через день- два по 3 рази на тиждень, дуже хороший був результат, я перед цим схудла сильно на прграммі ліссі мусси і тіло трошки обвисло, хотіла закріпити результат, та й на програмі побачила користь одноденного голодування.
    Позитивні зміни: екземи на обличчі щезли, шкіра стала чистою, пори зменшились, пропала пітливість. На ногах у мене болючі кісточки, на каблуках ходити не можу, вони після голодувань перестали боліти і не турбували зовсім майже 2 роки, тепер от знову починають, треба братися за себе))) та й фігура стала нівроку, їм усе що заманеться, хоча і стараюся поменше цукерок, ковбасок та інших " благ" цивілізації, більше овочей і каші
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Лікувальне голодування

    запасів глікогену в печінці вистачає лише на 1 добу голодування,а потім починають розкладатися мязи,щоб забезпечити головний мозок глюкозою.........краще 1-2 рази в тиждень влаштовувати розвантажувальні дні,а ніж гробити своє здоровя
     
  12. jenyakravchuk

    jenyakravchuk New Member

    2 рази в місяць є день (11 день висхідного і спадаючого місяця), коли дуже добре голодувати...можна навіть на суху...в такий день, навіть не так голод відчувається...таке голодування сприяє ще й духовному розвитку, хто цікавиться...Екадаші називається..
     
  13. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я практикувала голодання по 36 годин раз на тиждень десь у віці 16-20 років. Потім я чомусь не витримувала, хоча досвід був позитивний. Зараз хочу знову піти на одноднівні голодання, ну ніяк не можу мотивуватись. Тоді в юності у мене навіть за той один день покращувався колір обличчя, зменшувались синці під очима і мінус 1-2 кг (ну головним чином води звичайно). Подивилась цікавий. Дуже класний за винятком одного бздуру, що вони ляпнули, що мозок починає харчуватись ацетоном замість глюкози, коли проходить ацетонова криза, брєд брєдовий, але в цілому фільм хороший. Зйомки в спеціальних клініках для такого голодання в Німеччині, Штатах здається, і десь в Сибіру. Ще є методика голодання на травах і меду - так можна звичайно і довше протриматись ніж один день. На рахунок м"язів, що вище писали. Якраз там у фільмі було про дослідження, які проводили на різних тваринах, в першу чергу на пінгвінах (які як виявляється голодають по кілька місяців у природніх умовах), то м"язи якраз дуже незначно втрачаються. Ну там докладно пояснюється. Ще цікаво, що були дослідження на мишах, яким давали протипухлинну хіміотерапію, одні при цьому голодали, а других годували як завжди. Ті яких годували майже усі здохли, а голодаючі почувались ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    А чого бздуру?
    Мозок змушений чимось живитися, глюкози немає чи майже нема, то він живиться кетоновими тілами.
    Просто ми зараз постійно маєм глюкозу під рукою, то так організму набагато легше і швидше живитися, а кетонові тіла ще потрібно виробити з жирних кислот.
    Наприклад, ескімоси постійно на кетоновому живленні.

    На рахунок голодування, голодувала по Бухінгеру перший раз -7 днів, другий- 5 днів.
    Зранку пів-горнятка соку з водою, обід- варила собі юшку з овочів.
    Повне голодування( тільки на воді) мені не пішло, на 6 день дістала закупорення слинної залози.(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Можливо я помиляюсь, але вважала, що в процесі розщеплення жирів утворюється 3 молекули глюкози, і одна молекула ацетону (і ще воду - з 100 грам жиру 107 гр. води). Тому якось подумалось, що ж не ацетоном живиться, а тою глюкозою, що утворюється в процесі розпаду жирів. Ну якось так..
     
  16. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Не знаю, жир складається з молекули гліцерину і 3 молекул жирних кислот.
    З гліцерину можна утворити глюкозу, але її дуже мало, скільки, нажаль, не знаю, там ще треба молярну масу дивитися, а з жирних кислот хіба кетони.
    Ну, і мозок не може живитися тільки кетонами, йому потрібно все-таки 20 грам глюкози.
    Деколи в низьковуглеводних дієтах рекомендують вживати 20 грам вуглеводів/ день, хоч це також не дуже потрібно, бо з білка організм також через неоглюкiнез утворює глюкозу.

    А от жирові кислоти з глюкози дуже навіть добре утворюються.
    З кетонами проблеми в тому, що вони закислюють кров.
    Тому і потрібно під час голодування дуже багато пити, щоб не "отруїтися".

    Ще читала, що організму потрібен час, щоб "згадати", як харчуватися з кетонових тіл, а не з глюкози.
    Тому на початку голодування так погано, а потім, коли кетонові тіла вже використовуються для вироблення енергії- краще.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Йой аж занадто добре:girl_crazy: І не там де треба ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ага!)))
    Але в мене особисто немає таких місць, де б я відкладення жиру потребувала- всюди всього забагато.
    Але для похудання голодувати- це точно не дуже дієво, я скинула 5 кілограм, 3 з яких були водою, але в мене понизився індекс інсуліновоі резистентності з майже 5 до 3,8.
    Зі шкіри зникли почервоніння, але я таке можу досягнути і при низьковуглеводній дієті.

    І ще мені для голодування порібен спокій, особливо від приготування їжі для чоловіка.)
     
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    В мене на щоках таке типу як розацеа. Хтось каже демодекс (одна дерматолог сказала що то навіть і без аналізу видно). Але чим менше їм тим менше почервонінь. Один раз після сильного приступу мігрені декілька днів не їла бо просто не лізло після рвоти і тд. То у мене ніколи не було такого чистого обличчя. Тому я дуже хочу спробувати поголодати, по одному дню раз в тиждень. Хочу почати перший раз на медовій воді - думаю так буде легше.
    Для мене це теж дуже важливо! Я коли пробувала голодувати останній раз - я загадала таки витримала 24 години десь рік тому, як мене нервувала пуста балаканина! Мені хотілось залізти у тихий кут, щоб мене ніхто не рухав...
     
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ну всьо! Я вирішила завтра до 18 00, якщо буде дуже важко додаватиму мед. Ввечері щось легеньке з"їм - мені "виходити" завжди було найкраще на бананах - так напевно і зроблю.