Лікувальне голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mokka, 19 Травень 2009.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Привіт, поки тушаться овочі, поділюсь трохи враженнями. Підготовка до голодування - на 2 з мінусом. Щось мене вчора дьорнуло поїсти дванадцятій ночі! Це взагалі для мене не типово, та і лягаю я зазвичай раніше. Мало того, останні три дні було дуже багато соленого, ну може на загал і не дуже багато, але як для мого організму,то незвично і в результаті, якщо зранку суботи важила 58,7, то сьогодні зранку 59,8 кг!

    Весь день пила воду, не в кожну чашку, але додавала десь 2 чайні ложки меду. Якщо порівнювати голодання просто на воді, і на медовій воді, то це небо і земля по самопочуттю. Десь до години 15 00 - 16 00 - звичайний робочий стан. (і вже на той момент вага зменшилась на 500 грам порівняно з ранковою). Потім трохи в сон почало клонити і слабість. Хочеться тишини і спокою, він у мене сьогодні є. Завтра відпишусь зранку, а зараз мене чекає райська насолода, овочі у власному соку.
     
  2. gaby

    gaby Member

    Дівчата, почитала ваші дописи і теж вирішила робити собі раз на тиждень розгрузочний день )) Але день тільки почався, а їсти вже дуже хочеться, всі думки тільки про їду, а ще слабкість. Попила трав"яний чай, але щось полекшання нема. Як ви витримуєте?
    і ви в ці дні ходете на роботу і все добре, бо я мала змогу сьогодні побути вдома, а на роботі, то мабуть би не змогла функціонувати.
     
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Спробуйте додавати мед, я додавала десь 2 ложки на чашку, а деколи і трошки більше. Сили з"являються зразу. Правда не в кожен прийом води я додавала мед, десь 2 чашки з медом, одну без.
    Я вчора витримала до 17 30. Давніше пробувала одноднівні голодування тільки на воді - то так важче, вже десь біля першої-другої дня з"являється слабкість, справді то тільки хіба у вихідний, і якщо ти можеш відлежатись весь день, можна тільки на воді. Я слухала одну тітоньку по ютубу Марву Оганян, вона пропагує голодування саме на трав"яних відварах з медом, бо каже для нашого сучасного життя, коли приходиться ще ходити на роботу і т д, повне голодування не дуже прийнятне.

    Коротше кажучи, звітуюсь. Вага вчора зранку 59,8 кг. Сьогодні 58,1 кг! Мінус 1,7 кг за один день. Звичайно це вода, я писала, що їла останні дні соленого більше ніж зазвичай, але якщо я набираю один кг. за день за рахунок набряків, мені потім потрібно днів 4-5 це зганяти. А тут не один кг пішов, а кіло 700! Вже після того, як поїла вода продовжувала активно сходити. Вночі двічі вставала в туалет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. gaby

    gaby Member

    Дуже дякую, ви праві, попила трав"яний чай з медом і зразу стало значно краще ))
    Загалом відчуття нормальні, я думала буде гірше - трошки є слабкість, хочеться їсти, але терпимо.
    Чомусь коли на роботі не поїм - то геть слабка і голова болить і все погано у мушу терміново перекусити. Не знаю, чи то домашня атмосфера так впливає чи що. Але лише сьогодні вийшло, що я можу бути вдома, а як же на роботу ходити і робити той "розгрузочний день?" Хтось може поділитися досвідом?
     
  5. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У мене такого досвіду нема... І думаю, якщо ви так попрактикуєтесь у вихідні пару разів і вам піде добре, то потім ви самі будете знати, чи варто пробувати на роботі проводити голодування.
    Ну то файно )) Але варто і прислухатись до організму, і тут краще бути гнучким, якщо ви вперше це робите і вийдете з голоду на пару годин раніше запланованого, то краще так ніж потім якийсь дискомфорт.
     
  6. gaby

    gaby Member

    була гнучка )) в результаті біля 18 поїла вівсянку на воді з полуницею. Але така слабкість, що аж заснула на трошки. Тепер дуже неприємно ниє голова і далі слабкість, навіть після вечері. Щось не відчувається легкість і прилив сил, швидше навпаки
    :girl_sad:
     
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Це часто буває, у мене одразу після їжі теж були дивні відчуття, прилив крові до обличчя, навіть якось жарко стало )). але це тривало максимум півгодини. В день голодування голова у мене не боліла, заболіла трохи аж в обід на наступний день. Я думаю, що зрушуються з місця токсини. Я збираюсь практикувати голодування тепер щопонеділка. Буду тут звітуватись )). На разі особливих змін в самопочутті не помічаю. Тільки легше якось бо набряки зійшли - була вена боліла, у мене варикоз, зараз не болить. @gaby а як ви сьогодні почуваєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. gaby

    gaby Member

    Ну мені вчора було геть кепсько і я засина з сильним головним болем, подумала, що, мабуть, голодування то таки не моє. Але зранку на диво встала бадьора, виспана, якась внутрішня легкість, і головне, помітила, що сьогодні наїдалася значно меншими порціями ))
    а ще як бонус схудла на 1 кг., головне, щоб не повернувся ))
    Дуже хочу ще такий день зробити, сподіваюся, далі буде легше і голова не буде так боліти. Загалом то планую раз в тиждень, але не знаю, бо на роботі екстримально, а на вихдні - то завжди десь йдемо, щось робимо літом - то також не особливо поголадаєш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Для всіх, хто і так знав з власного досвіду, що голодування корисне, тепер ще й є цьому офіційне підтвердження- професору Токійського технологічного інституту Йошінорі Осумі за дослідження механізму аутофагії присудили Нобелівську премію з медицини. Аутофагія запускається, коли організм голодує або вживає меншу кількість калорій.
    Тому всі теорії про зашлакованість організму виявилися правдою. Організм на клітинному рівні очищується від непотрібних білків, пошкоджених елементів.
    Деколи думаю, які розумні були наші предки і як вони через релігію подали нам нащадкам інформацію про пости.

    З 10.35 про голодування.:)
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1