Лікування випадіння волося та себореї у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samosaboy, 21 Листопад 2011.

  1. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    То до кого порадите піти?
    Влітку ходила до Переймибіди в шкірну, так вона виписала дорогезні шампуні і вітамінки, і не призначила жодних аналізів! Каже, лікуйте зуби і перевірте щитовидку, все може бути....
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А який комплекс з йоду і селену?

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Йосен називається.

    Вже маю аналіз на той гормон, він у нормі (так рівненько посередині норми). І місячні мої нарешті ніби внормувались. Хмм, якщо це не щитовидка з гормонами, то я вже не знаю, звідки ті всі мої проблеми і що моєму організму не вистачає. Поки п'ю Йосен, Волвіт (біотин) і лляну олію попиваю (форумлянка порадила при випадінні волосся). Ще треба закупити ліки для травлення, що виписала гастроентеролог, охх, купа тих ліків, аби тільки помогло. Бо щось поки все туманно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ви останнім часом не нервуєтесь, немає стресу? Бо, як правило, ці всі бяки від нервів :girl_sad:
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Та я взагалі сильно "впєчатлительна", але це не лікується) Останнім часом аж таких стресів не було, от тільки за малого переживаю, бо хворіє часто в садку, але то такі побутові переживання, знайомі кожній мамі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Маю ту саму проблему, як мила голову, то ванна аж забивалася волоссям, вода не проходила.
    Минулої суботи купила ріп"яхову серію догляду за волоссям: щодня почала робити маски з ріп"яховою олією (під поліетиленову шапочку на 2-3 години), мити шампунем та робити бальзам-маску. Вже бачу, що волосся набагато менше вилазить. Маю надію, що ще трохи - і позбудуся цієї проблеми.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. ljudviga

    ljudviga Active Member

    реп'яхова мені колись теж допомогла, тільки треба возитися. У мене сильно почало вилазити волосся після використання одного бальзаму, який йшов у комплекті з фарбою до волосся. Перестала користуватися тим бальзамом - і жмені волосся перестали випадати
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а Ви олію наносите на корені волосся чи по довжині? бо якось в програмі "За живе", казали, що не можна наносити олію на корені, і втирати в шкіру голови, бо утворюється як плівка на голові, і волосся там чи не дихає, чи якась там інша проблема, вже і не згадаю. Ну одним словом, казали,що так не треба. Хоч я теж на всіх інструкціях до ріпейної олії читала, що треба саме на шкіру голови наносити.
     
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Передачі не бачила, але толку тоді з того нанесення? Навпаки треба корені лікувати, щоб волосся голови трималося. Тай ви потім ту маску, все рівно, змиваєте.
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Та й воно буде якийсь час триматися, поки там та олія буде діяти, створюючи плівку і забиваючи пори. Тимчасово притримає волосся, а потім воно все одно випаде.
     
  11. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Важливо дивитися на склад олійки, бо виробники готових композицій з олій часто грішать тим, що за основу беруть paraffinum liquidum - а це є продукт нафтопереробки і нічого корисного для волосся чи шкіри не має. Ось такі засоби я б дійсно не радила наносити на шкіру голови, бо дійсно може утворитися (теоретично) плівка, яка запобігатиме нормальному обміну вологи, кисню і т д (як коли нафтопродукти розливаються на воді), краще готові брати на основі соняшникової олії (той же Домашній Доктор, класний засіб + дешевий). Я постійно роблю маски з олійок, то коли важкі олії, такі як рицинова, то за базову беру мигдальну, тоді наношу на корені і все ок.

    Саме проти випадіння дуже класні маски з гірчичної + рицинової олій (касторки, звичайної аптечної), але вона дуже жирна та касторка, тому я ще додавала мигдальну. Результат був супер вже за 1-2 рази :)
     
  12. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Напишіть рецепт

    Отправлено с моего OZZY через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Я робила "на око", бо цікавилася властивостями олій, а не конкретними рецептами. В баночці змішувала приблизно по 5 мл гірчичної, рицинової і мигдалевої, нагрівала в мікрохвилівці десь 20 секунд, щоб було приємної температури, і тоді наносила на волосся від коренів до кінчиків, але з акцентом на корені і шкіру голови. Тут треба ще враховувати тип волосся, бо в мене від природи сухе волосся, і від касторки волосся після миття жирніє вже на 2-й день, а в нормі десь на 4-й. Тому, якщо в Вас волосся жирніє швидко, то дайте її тільки трішки, більше мигдалевої чи іншої базової (думаю підійде оливка, персик). А там побачите, як Вам підійде, і будете коригувати рецепт. Головне змішуйте стільки, щоб за раз використати.

    Ще читала, що такі маски класно змивати трав’яними безсульфатними шампунями, я мила шампунем від Яки з чебрецем (двічі обов’язково), потім вже жодних кондиціонерів, мені підходило супер, але це теж пробувати треба, все індивідуально ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    А чи можна купити десь реп'яхову олію, у складі якої нема жодних домішок? Бо у складі тої ж олії "Домашній доктор", наприклад, є BHT (Butylated Hydroxytoluene), який зараховують до шкідливих компонентів.
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @Kotenya можна в аптеці, можна в косметичних магазинах (на мейк-апі точно є), або зверніться до @SoloGalka, в неї є темка, де можна придбати олійки (сподіваюся ніяких правил не порушила..?)

    Але врахуйте, що чиста реп’яхова олія тоже є занадто жирна і важка для волосся, тож варто з базовою якоюсь комбінувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Знову в мене почалось загострення себореї, пішла до чергового лікаря (радили мені, як чудового спеціаліста). Лікарка виписала мазь Фладекс (негормональну), вітаміни В6 в уколах на місяць і пивні дріжджі з сіркою. Також здати всі аналізи і провірити шлунково-кишковий тракт та печінку. Але якби там були проблеми, хіба би це якось не проявлялось: відчуття дискомфорту, болі і т.д? :scratch_one-s_head:
     
  17. Alethia

    Alethia New Member

    Може хтось може порадити лікаря по лікуванню себореї,чоловік страшенно страшенно мучиться з цією проблемою. Постійно розчухує собі голову і лусточки, що відпадають дуже великі( Різні мазі, лосьйони та шампуні перепробували, є лише тимчасовий ефект, а потів все знову починається.Можлливо хтось знає лікаря, який не просто виписує мазючки, а спершу направляє на аналізи....
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Alethia, поки будете шукати лікаря, нехай чоловік викреслить з раціону солодке, гостре і стреси :girl_smile:
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Олія через шкіру голови до коренів волосся не добереться. Хоча колись я теж олію використовувала і нібито помагало мені:connie_pull-pigtail
     
  20. Марія М

    Марія М New Member

    Доброго дня! Пишу трохи не по темі, вибачте. 4-рьох місячному племіннику поставили діагнос алопеція (у Львові в Інтерсоно). Може хтось стикався з подібною проблемою - облисінням немовлят плямами, під якими немає волосяних фолікул. Якщо хтось знає, де можна проконсультуватись з хорошим трихологом чи дерматологом, чи імунологом, напишіть, будь ласка.