Літаком до Криму

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Власне, якщо купувати квитки на цих вихідних у віззейра, обіцяють знижку :) На ваше 13 серпня рейсів не показує: є 10 і є 14 :) Шукайте, читайте...
     
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Я неодноразово користувалась послугами Wizzair. Починала літати ще тоді, коли за 49 грн. можна було злітати в один бік. Потім ціни підросли трохи, а на літо взагалі вирішили вершки зняти.
    Зараз треба дивитись, напевно, щодня на сайті, в яку ціну білети, і швидесенько бронювати, якщо ціна дещо впаде. В них там якось автоматично ціна разраховується в залежності від попиту. Буквально вчора з груповим квитком була така ж сама ситуація, як і в natka75)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Літаком до Криму

    До Криму літаки літають тільки по понеділках та п"ятницях. Ще тиждень тому на потрібний мені рейс квиток коштував 299 гр, а сьогодні 599 ...
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    А ще Аеросвіт рекламують, в Сімферополь 29 доларів, може ще там спробуйте пошукати:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    У аеросвіту проходить акція :crazy: Crazy Fridays, за умовами якої купуючи квиточки в п*ятницю, ви зможете політати по Україні за 29 долярів (в обидві сторони), за кордон (але не дуже далеко) за 99, а якщо вже в далеку дорогу зібрались, то підготуйте 399 (для порівняння, деякі з пропонованих по даному пункту рейсів ще пів року тому коштували чи не на 1000 дорожче).
    Проте, як показала практика, не все так гарно ;) Знижки даються на вибрані рейси і, як я встигла помітити, всі вони з Києва.
    Було би непогано, якби я помилилася :)
     
  6. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    У всьому світі якщо замовляєш заздалегідь дешевше. Потім поступово дорожчає. Ми літали в Львів-Сімферополь минулого року в вересні, і цього року в кінці травня, тільки повернулися. Поки що літає тільки по п"ятницях - не дуже вигідно, з 15 червня починає літати щодня. Година і 15 хв і ви там
     
  8. Janochka

    Janochka миється в бані

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ми літали зі Львова в Сімферополь 2 тижні назад то білети коштували 349грн , (візаір)ми проснулись і вирішили, що летимо:girl_cool:,то нам по знайомству, там щось брали ті білети і казали, що навіть в найближчі 5 днів немає зовсім, то ми чекали, і сказали, що є 2 якраз на 29 число,що все забито, і я навіть коли була в цьому закладі де забирала вже квитки, то мені теж ця тьотя розказувала, що все вже забито на 2 тижні вперед, але в літаку половина місць була вільною, дивно якось
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    заходила до візейру на сайт.
    Вони "акцію" влаштували: написали усі ціни на 100 грн. вищі, від тих. які я бачила раніше, поруч ціна зі "знижкою" - та, яка була і раніше.
    Дуже гарно.
     
  10. Nikoletta

    Nikoletta Active Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ой, колись одного разу полетіла до Криму літаком... тихий ужасть(((
    Там не літаки, а якісь кукурузники, таке враження, що на нього дмухниш, і воно звалиться... Але це було давно, можливо все змінилося...
     
  11. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    це було давно, у Візейра хороші літачки, нові :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Я теж задумалася над перельотом до Сімферополя. Маю нагоду поїхати, а з дітьми не хочеться тягнутися поїздом. Але мене насторожує те, що за 4-річну дитину потрібно платити повну вартість. Та й ціни чомусь залежно від дати різняться в межах 200 гривень.
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ми літали минулого року з Візеір, то нам вийшло туди і назад на двох з двомісячною дитиною, за яку брали також аеропортні збори, коло двох тисяч гривень. Звичайно, літак і сервіс на найвищому рівні, не має до чого придертись, для батьків з дітьми приорітетна посадка, все як має бути.
    Ціни не дешеві, та вартість залежить від попиту, в них перші десять відсотків прдаються по смішній ціні, наступних 40-по звичайній, а решта-дорога, так мені пяснювала знайома. яка працює в ЛОТі, є така система продажу квитків.
    Одне зауваження, якось мому соловікові треба було в Сімферпіль по роботі, то таки в одну сторону їхав поїздом, бо щодня вилітв не має, є певний розклад, хоча може влітку в сезон щось по іншому.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    А ми зранку повернулись з Криму :) Їхати добу поїздом з дитиною не наважились та й ціна на місця люкс 800 грн... (нижніх купе давно немає в продажі). Летіли з Візеар. Переліт до Сімферополя займає 1 год 25 хв. Літак і сервіс на найвищому рівні (повністю погоджуюсь з Usmishka). Правда, рейси є тільки у понеділки та п'ятниці. Дорога обійшлась нам у 2500 грн. (бронювали квитки за 2 тижні до вильоту) на двох дорослих з немовлям.
    Незручністю може бути хіба ще те, що виліт з Сімферополя о 8:15, тобто зареєструватись в аеропорту треба до 7:35.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Літаком до Криму

    Авіакомпанія «Візз Ейр Україна» припиняє перельоти за напрямком Львів – Сімферополь. Маршрут закриється в середині вересня. Після цього компанія здійснюватиме лише один внутрішній рейс: Київ – Сімферополь.
    вже с ся налітали ((
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Літаком до Криму


    Вони взагалі припиняють літати... :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Літаком до Криму

    Та наразі до Дортмунда ще літають..Бронювала квитки на вереснь. А нині хотіла в Крим змотатися у вересні під час відпустки, "вже с прилетіла - злазьте". Підозрюю що лоу-кост компаній нам ще не скоро бачити =(
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    А шкода.. Ми вже до Криму з Марком так 2 рази літали - дуже зручно, та й рейс постійно повний
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Літаком до Криму

    Цікаво, а з чим пов язаний їхній "відхід з ринку України"? Чи то з тим, що міністра транспорту змінили?
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Літаком до Криму

    ну наразі про відхід то ще рано казатир..за кордон наразі рейси не скасовують.. а так - думаю з тим, що не ту країну назвали Гондурасом =)
     
    • Подобається Подобається x 3