Літаком до Криму

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    підніму тему, бо стало цікаво - вже літають зі львова до криму???
     
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Вже не літають :) В вересні летіли Ейроніксом, але то сезонні рейси були, з весни ніби поновлюють.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    з весни - то з якого місяця?
    і якшо не секрет - яка вартість?
     
  4. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    З весни - то мало б бути з кінця березня, але не думаю, що вони будуть так літати, бо у нас літаки починають грузитись з другої половини червня в тому напрямку.На разі вони літають з Києва в Сімферополь.А ціни від 700грн в 1 сторону для дорослого.
     
  5. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ніхто не знає часом, зараз можна до Сімфероплдя зі Львова прямим рейсом долетіти? чи, можливо, хтось чув, що ніби тур. агенства організовують недорогі чартерні рейси?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Літаком до Криму

    усі прямі рейси, які запустили , зі Львова зняли з 9 червня. Тепер можна летіти лише з пересадкою через Київ. Вартість квитка в одну сторону більше 2000 грн
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ну от мені дивно. Невже не вигідно запустити недорогий постійно діючий чартер до Криму, хочаб на час сезону? Та я впевнена, що відбою від бажаючих не було б! Чому ніхто не хоче чи не може це організувати?:confused:
     
  8. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Я теж не розумію чому не пустити літак хоча б на літо. Просто на поїзд і білетів нема і ще й їде добу. А, можливо, є якісь автобуси? чи інші варіанти як добратися в Крим пошвидше?
    ну, можна, з кимось машиною, але просто щось ніхто не їде на потрібні дати.