Логопед. Де знайти хорошого спеціаліста?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Жемчужинка, 10 Березень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, а хтось ходив на логопедичні масажі окремо? В нас логопед наче непогана, але каже, що на масажі не має часу, бо багато пацієнтів. Я б паралельно поводила дитину, щоб прискорити результат. Бо за місяць якихось помітних зрушень не бачу.
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а можете розказати детальніше? мені її рекомендували.
    чи правда що л-р можна поставити за кілька занять?
    і що таке зонд?
     
  3. Milli

    Milli Well-Known Member

    Нам вона казала, що можна поставити за місяць букву р, але він її вимовляв неправильно, через горло. Він її не заміняв буквою "л". Зонди є різні, в нашому випадку це була довга паличка на кінці з кульок, подібна на чупа чупс.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    вона була свого часу логопедом у нашому садочку. В усіх відгуки хороші.
    Л ми намагалися самі поставити, починали від міжзубного. В неті є багато відео уроків. У нас вийшло, можете спробувати перед дзеркалом. Потім пішла автоматизація.
    А р - наш логопед в садочку теж "ставить" з допомогою приладу. Ним спеціально водять біля корінця язичка. У логопед.групі там Р поставили за 3 міс., але то таке ( бо паралельно були букви л, ш і ж)
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я дитину чуть не притовкла. може якби до всіх цих нервових подій, то я б змогла, а тепер ні. шукаю спеціаліста, поки дитина сама хоче вимовляти і я нарешті маю стабільний час водити і забирати.
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2018 ---
    в нього знову зрослася вуздечка під язиком, ми робили вправи, але вона не потягується, навіть не знаю чи стала еластичніша, тому вправи в нього не виходять. він не може досягнути язиком верхньої губи чи скрутити в трубочку.
     
  6. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Ми якраз закінчили займатися з логопедом, дуже хороший спеціаліст, виїжджає додому, нам було дуже зручно. Займалися два місяці, ставили Р після підрізання вуздечки, зараз дитина вже дуже добре вимовляє.
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Зазвичай ходять на масаж до того логопеда, з яким займаються.
    Можна поставити і за два-три заняття, а можна і пів року ставити безрезультатно. Все залежить від дитини.
    А скільки разів в місяць ви ходите до логопеда?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Тричі на тиждень, заняття десь по півгодини приблизно. Часто вона бере 2-3 дітей одночасно, але сама каже хто з ким може, а хто ні. Займаємось місяць, може трошки більше.
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Конвеєр )))
    Я би радила когось іншого пошукати, бо 2-3 дітей одночасно- це не робота, тим більше, що ви приватно займаєтесь.
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Milli

    Milli Well-Known Member

    Я після занять в логопеда передивилися відео в інтернеті і почала сама з дитиною вчитися, ми робили вправи по декілька раз на день, але як дитині надоїдало я не примушувала і за тиждень він почав правильно вимовляти, але "р" довго протягував у словах, а за місяць сам виправився. Тут потрібне терпіння і спокій, бо з нервами нічого не вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми "л" поставили за 2-3 заняття, "р"- товкли 1.5 року(було горлове), аж одного прекрасного дня я помітила хороше "р")). То дуже індивідуально.Заняття тривало 45-60 хв. Але в нас ще були інші лог. проблеми.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Не приватно. Логопед з поліклініки. Але має приватну практику теж. Не знаю де точно, мені здається, я її в Розумничці бачила. Лікар досвідчений, ну хз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А скільки дитині і як часто займаєтесь?

    Зрушення настають стрибками (в моєї дитини), і то зразу такими відчутними. Без масажів.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2018 ---
    Побачила. Це не діло взагалі.

    Треба міняти логопеда.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2018 ---
    Михайлові? Не думаю.

    Я взагалі прихильниця того що ставити вимову треба добряче свідомій дитині. Коли вона співпрацює, а не мавпує. Тоді можна швидко, але не р. Або р, але після того як поставили все решту і дитина розуміє що від неї хочуть і який буде результат. У Варвари з р зараз значний порогрес. Конкретно цей звук працюємо десь два місяці. А для того ставили інші, ну там дійсно три заняття (раз в тиждень) і був результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Можете порадити когось?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата, порадьте толкового дефектолога. район немає значення. і розкажіть хто. що чув за томатіс?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Online @HOPIC я можу тільки нашу порадити, але мені здається, що це справа індивідуальна, в сенсі спеціаліст може бути хороший, але конкретно для певної дитини може не підходити.

    В нас Юля з Бейбі Клаб на Чорновола (Інтерсіті). Телефон в Бейбі Клаб
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. tuti

    tuti Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, а вона не займається приватно? тобто може додому приходити, чи обовязково потрібно возити?
    І вазагалі, може дівчата дадуть ще контакти інших логопедів так само. синочку 5.11, а він і далі не говорить букву р. замінює іі на л.
    дякую
     
  18. prolisok

    prolisok Member

    Дівчата , хто має контакти логопеда Зоя Олександрівна з поліклініки на Виговського , дайте буд ласка?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Звідти ж можу сміливо радити пані Галину. З трьох логопедів перша, яка не говорила дурниць, не робила трагедій і показала, на пару з малим, блискучий результат з 2 місяці.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Варвара почала говорити «р» в 6 років 9 місяців. Після роботи з логопедом.
     
    • Подобається Подобається x 1