Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Обережно, аферисти!

    Не знала, як інакше назвати цю тему, щоб хоч троха люду звернуло увагу..

    Трапилася зі мною вчора прикра історія. Спускалась я пішки по Коперніка донизу, проходила повз ту школу, де трамвай повертає (8-ма, здається). Діло було так: Майже безлюдна вулиця, я йду, назустріч мені мама з дитиною, хлопчиком так рочків зо 5. Чомусь вона мені видалася схожа на приблудну циганку (не хочу нічим образити людей цієї національності, але саме так ця жінка виглядала), хоча була причесана, волосся зібране в хвіст, було на ній якесь довге пальто розстебнуте, сумка... короче, більш-менш пристойна жінка, я не приглядалась, почала згадувати аж опісля. На дитину я не звернула уваги майже зовсім. Отже, йдуть вони, ніби зі школи, і йдуть - чесно - на всю вулицю — взялися за руки, вона щось до малого примовляє, і годі пройти.

    Скраю від дороги була припаркована машина, і я заздалегідь вирішила йти з того боку, посторонитися, дати їм дорогу. Порівнялася з тою парою (якраз біля машини), і та "мамаша" бере і штовхає малого на мене (а там метрів три було відстані між нами, вулиця широка), малий падає мені під ноги, починає ревіти, вона хапає мене за комір, притискає до машини, оглядається і кричить: "Ти йому руку зламала, плати гроші!!!"... на дитину навіть не глянула... в мене шок...

    Зізнаюся чесно, я втекла. Вирвалася і втекла. Знаю, поступила негарно, але то все виглядало настільки підстроєно, що мене охопив страх. Ще собі думаю, що я виглядала в той день "як не звідси" - в вухах навушники, в сумці купа заліковок, в голові думки : "буде викладач-не буде, поставлять-не поставлять", і т.д., що як, куди, на котру годину, коротше, купа справ в голові...

    Люди, якби хто побачив ту жінку десь - обходьте десятою дорогою. Не можу дати більше ніяких її прикмет, бо банально не пам"ятаю...
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2010
  2. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Чому негарно? А таким як вони займатись гарно?Добре зробили,добре шо зразу зрозуміли шо тут шось не так,звичайні аферисти які підшуковують собі жертву,але аматори,могли б шось цікавіше придумати,хоча багато хто і поведеться,добре шо написали....
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Дуже поширене шахрайство коли під стоячу на світлофорі машину залітає чоловік, а якась жінка починає репетувати на всю вулицю - збили! Так само тут же вимагають гроші. На таке попався знайомий. Він спокійно викликав ДАЇ і шахраї самі вмили руки.
    Думаю і тут варто не панікувати, а казати, що викличете міліцію, лікарів і розберетесь. Або, що чоловік зараз приїде, і він - мєнт:)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Який жах.. Не картайте себе, ви не поступили не гарно, пе-перше-це шок!! По-друге, ну а що, сваритися? краще дійсно просто йти геть, незважаючи ні на що... Тим більше,якщо ви реально бачили, що це шахрайство... Так прикро, що таке стається, що хтось так робить.... Це ж напевно потім такий осад неприємний в душі лишається..:sad:
    8-ма ні, бо 8-ма-з нахилом на німецьку мову здається ,знаходиться на Підвальній,перед храмом св.Михаїла.
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Направду, то відбулося настільки швидко, що я не встигла опам"ятатися і зорієнтуватися. Спрацював інстинкт - або втікай, або бий. одного разу навіть чоловіка вмастила, він пожартувати хотів, в темній хаті сховався :girl_devil: Одне шкода - то дитини. Що з нього потім виросте?
     
  6. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    в мене, коли читала, така думка в голові і прокрутилася, ну але все від ситуації залежить, звичайно...
     
  7. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Я трошки на інше попалася, поділюсь досвідом.
    Після весілля ми винаймали квартиру і домовились платити за два місяці, ми чемно після зарплати у спеціальний конверт відкладали потрібну суму і підписували червень - липень, коли підходив термін віддавали гроші власнику. Власник чоловік на вигляд порядний, гарно одягнутий, роповідав про свій бізнес і т.д. Але нам було за дорого і вирішили ми зїхати, мали заплатити останню суму, а вийшло так, що чоловік працював тиждень за Львовом і я була сама. Власник подзвонив сказав, що хоче заїхати за грошима, я просила зачекати тиждень, бо не хотіла без чоловіка це робити, але він наполягав, що йому треба вже. Ми домовились про зустріч, він прийшов, я як завжди віддала конверт, він як завжди перерахував гроші і ми розійшлися. А черз два тижні ми зїжали він приходить і каже а розрахуватись за ще один місяць, я стою в шоці, чоловік дивиться на мене, я кажу ми ж з вами розрахувались за два місяці (ми ніколи не розраховувались за один бо винаймали на 6міс), а він каже ні, там було лише за один, моя дружина може підтвердити. Ми були в шоці, мали неприємну розмову,я теж сказала, що мій чоловік може підтвердити що ми відкладали певну суму, у мене був нервовий зрив, бо і так грошей не вистачало, а тут ще така ситуація, я вагітна, але все в минулому.
    З того часу я завжди беру підпис того у кого ми винаймаємо квартиру за гроші, які заплатили, зараз орендуємо у знайомих, а я все одно кажу підписуйтесь, навчило на все життя.
     
  8. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    А хоч нічого не вкрали? Бо той малий міг сумку обчистити, поки вас до машини припирали.
     
  9. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Історії дрібного шахрайства. Чотири в одному.
    1. Якось теж поверталася з роботи вечером безлюдною вулицею, а назустріч два молоді хлопці. Коли ми порівнялися, мене насторожило те, що вони не розмовляли, а просто йшли поряд та мовчали. Ми спокійно розминулися, я собі далі пішла, проходжу метрів з 20 - на вузькому тротуарі лежить дві стодоларові купюри. Важко їх було не помітити, прямо під ногами. Я звичайно і вухом не повела, пройшла, ніби не помітила, а метрів через 15 обернулася, хлопці вже поверталися по свої грошики. Я їм помахала, мовляв, "развод ніудался", і пішла/побігла геть.
    2. Там-же, на перехресті Чорновола/Хімічна мужчина на людній вулиці посеред білого дня на моїх очах губить до болю товстий гаманець :) Я йому значить кричу - він вдає що не чує! Доганяю, шарпаю за рукав і - Ви загубили! а він мені - То не я, я нічого не губив!!! Тоді здогадалась що то шахрай, бо його колеги вже чекали хто той гаманець знайде, щоб "порівну" ділити знахідку.
    3. Поверталась додому центром о 22:00, повз памятник Данилу Галицькому. На мене налітає два високі гарно вбрані молодики, один радісно вигукує і лізе обніматися (майстерно при цьому спрямовує руки в район кишень), городить невідомо що, ніби мене знімає прихована камера і мені пощастило, я попаду в ефір. Для перехожих це виглядає, наче емоційна зустріч старих друзів. Хлопець/дівчина (я була з сестрою), нічого не насторожує. Але я не розгубилася, почала кричати і гримнула одного, чим привернула увагу перехожих, вони й відстали. Сумочки не мала, кишені пильнувала, але як неприємно! До чого тільки не додумуються тепер злодії!
    4. Подруга людина комунікабельна та балакуча, розговорилася коло Арсену на Чорновола з циганкою. Сама незчулася, як повела її до себе додому та віддала усі батьківські заощадження та цінності. Що і як було - все памятає. Каже що усе віддала добровільно. Схаменулася лише за кілька годин. Історія трапилась 3 роки тому.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Ні, дякувати Богу, нічого. Малий - замаленький, жінка - була зайнята своїм шоу. Але я потім стерпла, коли згадала про чужі документи в сумці, та все нормально... Ото маю перший випадок, коли носила в себе чужі документи/гроші, певно, буде востаннє.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Зі мною таке пробували "провернути" років з десять тому, біля нинішнього "Аквапарку", я навіть повелася спочатку, хотіла доганяти нещасного, але коли інший запропонував ділитися - вдмовилась, признаюсь - не зрозуміла, що то "лохотрон", просто чесна виявилась:). А перед тим я долари в обміннику міняла, ото мене і "запеленгували". Стара історія, а люди й далі на таке ведуться, не раз чула.
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Мій тато , років з десять тому,повертався з товаришем із заробітків з Польщі.Повз них пройшов мужчина і "загубив" стодоларову куп"юру.А ,трохи раніше ,до них підійшов мужчина і давай розпитувати "Хто ви,звідки...".І ось ,цей чолов"яга, кинувся до грошей і каже,щоб були тихо,поділять між собою.Вони,ще не встигли нічого зробити,як підбіг чоловік,котрий "загубив" гроші і починає кричати,що вони взяли його гроші.Тато з товаришем,кажуть,що нічого не брали.Новий "знайомий" під "шумок"утік.А той починає:"А покажіть,які у вас гроші? А,ну так,так,то не мої" і йде собі.Ну , а далі ,усе зрозуміло,тато до грошей,а там всі куп"юри по долару.
    Пи.Си.Мій тато такий довірливий,що лише вдома,ми йому розтлумачили,що це була афера від початку.:girl_mad:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    [​IMG] від такого я взагалі в шоці. В моєї подруги з чоловіком таке сталося, він приїхав з дому, на головному вокзалі, до нього підійшла циганка,щось там говорила. Він казав, що бачив, як вона йому гаманець витягала,дивилася скільки там грошей,забрала все, що було, гаманець назад поклала,він стояв, але нічого чомусь не міг зробити.. Вона ще видьорнула кілька волосин з його голови і пішла геть... Аж тоді він отямився... Не знаю, чому таке стається...
     
  14. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    думаю їй так по барабану!!!напевно взагалі *позичина* дитина!
     
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    гіпноз чистої води. Вони й не таке вміють, тож бажано не заводити розмови, не відповідати на запитання, не дивитися у очі!! а просто обходити і уникати циган, та балакучих незнайомців.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    А моя мама,як тіко бачить циган,відразу їх ... хрестить...То для них такий психологічний шок:girl_crazy:
     
  17. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Обережно, шахрайство!

    Я цигански афери знаю вже дуже давно.Живу в такому районі,що скрізь цигани.Колись ще малою з подругою встроїлись працювати в них на базарі одяг продавати.Що вони там продавали людям замість нормальних речей певно здогадаєтесь,тікали ми за два тиждні від тих "підприємців" і про зарплату забувши.:girl_crazy:
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, аферисти!

    я чула, що циганам (і взагалі всяким таким) неварто дивитися в очі... не знаю чи правда чи ні, кажуть, що власне через очний контакт вони гіпнотизують якось.. хто зна...

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    взагалі стараюсь зразу уникати всяких таких приставучих... я люблю простір навколо себе, тому близько не підпускаю
     
  19. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Обережно, аферисти!

    з мене циганка теж зняла в дитинстві золотий ланцюжок і годинник. Не можу сказати добровільно чи ні, бо я так злякалася, що не могла покликати на допомогу. Не буду казати, який то був шок для мене. Відтоді напевне і не відчуваю бажання носити коштовні речі без особливої потреби і взагалі не люблю привертати до себе увагу вбранням чи поведінкою, особливо коли іду кудись сама,і не люблю великих скупчень народу, боюся темноти, підїздів, короче всього побоююся:)

    ---------- Додано в 00:54 ---------- Попередній допис був написаний в 00:50 ----------

    взагалі то знаю, що цигани починають з якогось простого запитання, і дивляться на твою реакцію. наскільки людина "відкрита" так би мовити для контакту .страждають як правило доброзичливі, контактні люди.. такою і я була (на початках:), життя мало не на соціопата перетворило)
     
  20. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Обережно, аферисти!

    Ми з мамою ще десь років 8 назад долари міняли в валютчиків, і якраз тоді коли мама дала гроші підійшов незнайомець і каже,щоб ми не міняли там бо той валютчик погано порахує. Поки мама обернулася валютчик віддав мамі гроші і сказав що не буде міняти бо він образився що ми всіх слухаємо, а йому не віримо.Все проходило дуже швидко і поки ми хотіли відповісти той валютчик забіг в браму,а потім мама побачила що з 50 доларів став 1.
    А циганів я й сама боюся:girl_cray:колись біля Добробуту їх багато було, то як ми з подружками проходили мимо них завжди нам гадати хотіли, а раз ми поверталися додому ввечері то також нам пройти не дали, пристали що будуть безплатно гадати, і подружку по цепочці гладити почали, в той момент згадали як дивилися якусь передачу про гіпноз і там розказували що якщо не хочеш стати жертвою гіпнозу то треба перебити увагу з себе і моя подружка почала циганку по голові гладити, кажучи при цьому яка в неї гарна хустина.....циганка була в шоці від такого:girl_crazy: