Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    я теж спочатку думала, що все ніби нормально і домовленість і договір і контакти, а потім глянула, що за матеріал близько 90 грн треба заплатити, добре що нічого не відправляла і так зараз кожну копійку берегти треба(((
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

     
  3. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    іт.д.

    Не дарма, кажуть, що ініціатива наказується... Подала інформацію, яку сама не перевірила і ще й ворогів нажила. Повірила, що інформація може бути правдоподібною,бо вже одного разу справді підробляла, опрацьовуючи відскановані матеріали через інтернет. А на цей раз мене навіть звинуватили в тому, що я підробляю на цьому видавництві... Хоча насправді я така ж, як і багато інших, хто шукає підзаробіток, сидячи в декретній відпустці. Якщо у когось через мене виникли неприємності -прошу вибачення!!!
     
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    людям легше когось звинуватити ніж підтвердити факт власної необачності, Ви ж тільки вислали матеріал, а той хто його отримав його ж не заставляли зразу погоджуватись на пропозицію, я вище писала що все ніби то було легально, тобто навіть Ви могли попастись на цю уловку, бо воно виглядає правдоподібно, я могла б відправити запит і гроші які треба було, але уважно прочитала договір і заявку з умовами і зрозуміла, що щось не так...з моєї електронки теж друзям надходили якісь пропозиції щодо поповнення мобільного, так потім теж обзивали всяко що я винна, що вони попали на гроші, а я навіть майже не заходжу на ту почту, бо маю іншу. Так що Вам вибачатись немає за що)
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Все більше і більше набуває розповсюдження купівля/продаж товарів через інтернет... але і тут вже діють нехитрі схеми шахраїв.

    Цей випадок стався з знайомою подруги. Вирішила вона продати через дитячі інтернет сайти товари після своєї дитини.
    Подала оголошення про продаж розв. центру. Ціна 800 грн. Пише їй на електронку дівчина( яка і виявилась шахрайкою) що хоче купити її іграшку, але потрібно переслати в інше місто україни. Продавеці каже добре, дає реквізити в банку , і каже як тільки побачить гроші на рахуну одразу вшле. На другий день покупець пише що гроші перерахувала, відправляйте товар. Продавець перевірила в банку, так дійсно на рахунок поступило 800 грн і вона відправила на вказану адресу товар.

    ...пройшло декілька тижнів, і тут до неї на мобільний дзвонить невідома жінка( яка виявиться потерпілою в цій історіі) і починає казати, коли їй відправлять МАНЕЖ. Продавець в шоці, бо ніякий манеж вона не продавала , а та жінка каже., що такого то числа відправила на рахунок 800 грн.
    Після вималювалась проста картинка. Шахрайка, кпуючи прозв. центр, паралельно дає оголошення про продаж нібито манежу за ту ж ціну 800 грн, і коли вона має реквізити продавця центру, швидко дає їх покупцю на манеж і та спокійно перераховує гроші і чекає манеж. А шкахрайка отримує свою іграшку безкоштоано.

    Отак то, тому треба бути уважними , коли перераховуєте гроші і 100 раз превірити продавця, якщо ви його не знаєте
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2010
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

     
  7. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Хочу и от себя кое-что добавить. Насчет съемных квартир во Львове.
    Как меня пытались кинуть и кидали:
    1. Я училась на третьем курсе и жила в Брюховичах. Снимала жилье возле Краковского, но попросили съехать - так как продавали квартиру. Решила найти что-то поближе. Обратилась в информационное агентство вроде "Каролина" на улице Піша,4. Заплатила я 150 грн за 3 месяца информационных услуг. Дали мне 2 номера в Брюховичах. Перезвонив на первый номер, я узнала, что квартира не сдается. На второй - что это вовсе не Брюховичи... Звонила я им почти месяц - никаких новых адресов, ни там, ни вообще в районе движения 13-той маршрутки. Девочки на телефоне уже злились. Но я же не просто так им деньги отдала?! И вот вижу в газете "Ваш магазин" еще 2 новых адреса. Звоню - это тоже агентство. Говорю дайте новых два адреса - а там вздыхают, как-будто с полоумной разговаривают и дают мне два старых. В общем за 3 месяца больше я ничего не смогла от них добиться...
    2. Продолжая поиски квартиры в Брюховичах, натолкнулись (я и бывший парень) на одного агента (в той же газете). Подбираем машиной этого агента в центре (к офису его подъехать он не захотел), всю дорогу рассказывает нам о том как много знает депутатов, какой крутой, сколько тут их офисов, диктует мне кучу (думаю не существующих) номеров... Поехали смотреть - квартирка так ничего: чисто, уютно, хороший ремонт. Только хозяйка хочет квартплату за три месяца, мол, сломался насос, мы его за эти деньги отремонтируем... Мы наскребли денег и согласились. Дали задаток в 100 грн. Подвозим хозяйку домой на Рясне-2... дождь... кругом болото... а она наотрез отказывается чтоб мы ее к подъезду подвезли и бежит по грязи через пустырь... Надо было еще тогда задуматься. Наследующий день договорились заключить договор. Приезжаем со знакомым юристом, чтоб бумаги посмотрел. Они как его увидели - аж затряслись. Юрист говорит, показывайте бумаги, будем договор оформлять... а у агента руки трясутся... Начал лепетать что бланки забыл. Говорим, поехали в твой офис. Он уже белеет. Хозяйка отзывает его в сторону. Шепчутся. Отдают нам 100 грн. и говорят что передумали нам квартиру сдавать...
    3. Через месяц с тем же юристом, мы подъезжаем заключать договор с какой-то бабулькой о съеме квартиры в девятиэтажке возле Арсена на Чорновола. Она нам рассказала, что квартира сестры. Та уехала на море и доверила ей квартиру сдать. Тоже хочет предоплату за 3 месяца. Приезжаем. Бабулька видит юриста, и так радостно, как бы невзначай, спрашивает: "Это ваш родственник?", мы говорим, нет, наш юрист. Бабка стала цветом, как побелка в подъезде... Стоило насторожиться уже ))). И как оказалось, что квартира женщины, которая умерла... но завещала ее дочке по одной фамилии... вступила в права женщина под другой (может и замуж вышла но документов о смене фамилии нет)... а доверенность, что эта бабка может сдавать квартиру вообще от третьего человека, который и прав-то таких не имеет... И когда бабка поняла, что номер не прошел - начала на нас орать, что мол не хотите квартиру - то валите и т.д...
    4. Потом киданули, когда жили на Клепаровской возле Пивзавода. Хозяйка жила в другой области, деньги отдавали сестре. И вот звонит она и просит деньги за 3 месяца наперед. Мы смогли только за два дать. И когда собрались съезжать - "оказалось" что тогда мы только за один дали. Хотя она так напрягала за 3 и еле уговорили на 2. И еще начала сразу наезжать, мол, так и знала что вы что-то мутите... Записи мы не вели. Заплатили. Но неприятный осадок остался.
    5. И еще, напоследок. Проверяйте состояние газовых колонок. Мы на одной квартире траванулись угарным газом и попали в больницу. Мне около года было плохо: голова очень болела, кружилась, я прям падала. Никто не знал почему. Кучу раз приезжала скорая. Никто даже не заподозрил угарный газ. Ходила к невропатологу, кололи разную фигню и не проходило... Пришлось бросить танцы, так как начиналась кружиться голова на занятиях, во время бега. В тренажерном зале меня откачивали после пяти минут на беговой дорожке так как я белела, покрывалась красными пятнами, кружилась голова. Началась депрессия. Да жуть, как вспомню. И вот как-то мне плохо опять стало, любимый говорит, что ему тоже хреново. И тут вбегает кошка моя в комнату и ее рвет прям на ковер. Я думаю, ладно мне плохо, ну, парню, но еще и кошке??! Слишком много совпадений! Тогда только про газ подумали. Вызвали газовщиков и скорую. Открыли окна. Колонку опечатали. Мы съехали как только вышли из больницы. Но сколько нервов мне это стоило! Мне еще и хозяева потом звонили - угрожали (((.
    Вот такой печальный опыт за 5 лет.
     
  8. lilui

    lilui Загублений

    Відповідь: Здам/зніму квартиру (Contra spem spero)

    Дуже всіх хочу попросити!!!!!!!!
    Дорогі Львівяни не попадайтесь на провокації агентських контор. Вони самі дають оголошення у газети реально неіснуючих квартир і за смішну ціну. Ми так і попались. Звернулись у агенцію Мегаполіс, що на площі Соборна. Квартири не знайшли, обіцянками-цяцянками годували, приходіть пізніше о 5 годині буде список квартир (а працюють до 6 години). Чеколи ми більше місяця. Терпіння лопнуло пішли сваритися. Директор Катерина Вячеславівна сидить як павич, лапшу вішає, мол зачекайте і ще, гроші не поверну. Так що полетіли наші 300 грн. в трубу.
    Отака біда сталася з нами.
    Тепер пішли провіреним способом-через друзів, яким знайшли квартиру.
    Про подальші наші успіхи напишу згодом.
    Якщо подіє і вам допоможу.
     
  9. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру (Contra spem spero)

    І нас в такому агенстві обдурили, взяли в 2007 році 250 грн, обіцяли шукати, давали телефони абонентів, що завжди поза зоною, сварились ми сварились, в кінці кінців пішла до захисту прав споживачів, вони написали їм якогось листа, то ті злякались, вибачались і дуже перепрошувались... Але ми рано раділи, виявилось, що в нашому законодавстві немає статті, за якою їх можна притягнути до відповідальності. Тому досі живемо з батьками:8:
     
  10. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру (Contra spem spero)

    На мою думку, послугами агентств користуватися можна, але лише тих, які беруть оплату після того, як знайдуть вам житло, яке вас влаштує, і шукають такі агентства наполегливо, поки не знайдуть. Правда, за такі послуги беруть не 300 грн., а місячну орендну плату. Однак, якщо нема можливості знайти житло без посередників, то вже краще заплатити більше, але за реально надану послугу. Усі контори, які просять з клієнта гроші наперед - звичайнісінькі кидали.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Здам/зніму квартиру (Contra spem spero)

    Угу, мені теж вони пропонували квартиру-"мєчту", просто казку... А потім - давайте 300 грн., і ми вам даємо список, вселяєм-переселяєм безкоштовно і т.д і т.п. Я їм кажу - покажіть мені ОДНУ квартиру і я заплачу вам 600. Та ні, у них такі правила. Ну я їй побажала, щоб як прийде сподні собі купувати, то най з неї спочатку здеруть 300 грн., а потім покажуть штани. Ну, а як не підійдуть - то то її проблєми:)
    Та ще й назву, зволочі, собі таку вибрали, що співзвучна з назвою нормальної контори з хорошою репутацією.

    ПиСи:
    От, блін, написала і побачилаЮ що то не та гілка. Народ, нам не сюди. Шановні модератори, перенесіть, будь-ласочка, оффтопи в належну гілку. Пліііііізззз:)
     
  12. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    І з нас в 2006 взяли 150грив. за послуги, дали адресу ( як не дивно існуючу:)) ми прийшли, а там ще дівчата дивляться. Ну ми так і так глянули, дівчата сказали що дорого, ми погодились. А як перепитали ціну а господар десь в 3рази дорожче сказав ніж в агенстві. Ми були в шоці і теж відмовились.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Копіюю сюди допис з іншого форуму, що з дівчиною було:

     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Пригадався випадок із мого досвіду, з тої ж опери. Кілька років тому я проходила переддипломну практику в Києві. Практика тривала місяць часу. Я жила у родичів, а коліжанка моя через знайомих знайшла варіант зйомної квартири на такий короткий термін. Квартира звичайна, нічого особливого, в ванній тік кран. Господар знав коли коліжанки немає вдома, бо ми щодня до 5 год. були на практиці (та й навіть якщо раніше нас відпускали), а потім йшли гуляти. Якось господар сказав коліжанці, що на днях зайде його брат відремонтувати той кран. І одного разу ми після практики вирішили не йти гуляти, були втомлені, тому зайшли в супермаркет, купили різної смакоти і вирішили попити кави з тортиком за переглядом фільму. ПІдходимо ми з коліжанкою до дверей квартири, у кожної з нас в руках по величезному кульку, коліжанка відкривати двері - а двері не відкриваються. причому чітко чути що в квартирі хтось є, бо шумить вода. Вона, звичайно, подумала, що то, певно прийшов брат господаря і ремонтує кран у ванній. Після енного дзвінка в двері і стукання ми почули нарешті щоб трошки почекали, бо в душі. Хвилин ще за 10 відкриваються двері і ми з коліжанкою в тихому шоці, бо хлопчина,я кий нам відкрив на сантехніка був схожий найменше: гарний, доглянутий, в дорогому одязі. Наш шок не описати, зрештою в того хлопчини обличчя було десь таке як і у нас, бо ми почули фразу хто ми такі. :girl_haha: Коліжанка моя без лишніх розмов заходить, каже хлопцю, що вона тут живе, а от хто він, то вже цікавіше. Хлопчина в ступорі. Проходимо в кімнату і бачимо картину, все як книжка пише: вино, цукерки і дівчина (добре, хоч вже одягнена). Коліжанчиних речей не видно навіть близько, навіть натяку нема, що тут хтось живе. Хлопчина так зніяковіло пропонує нам цукерки і каже що у них ще є 10 хвилин. Дівчина взагалі не розуміє, що робиться. Вони вже не чекали тих їхніх 10 хвилин, вибачились і гарно пішли , залишивши нам цукерки. Всі речі коліжанки були гарно попаковані в тумбочки, навіть горнятко з недопитим чаєм на кухні було заховане кудись, Перегляд фільму нам зірвався, бо почали видзвонювати господаря що й до чого. Господар на ходу вигадував історію, що це його син-розгільдяй і т.д., зрозуміло, що в цю казку ніхто не повірив. Цікава тактика: поки нікого не було, господар здавав квартиру ще й погодинно. Я вже господаря не дочекалась, тому не знаю що йому говорила моя подружка, але він їй віддав другу пару ключів, господиня вимила всю квартиру, змінила постіль, а на другий день ми їли тортик від господаря. Більше ознак перебування чужих в квартирі до кінця місяця не було, коліжанка вже потім старалась приходити в різний час.
    Тому, хто знімає так квартири на короткий час , майте на увазі, що може бути і такий варіант розвитку подій.
     
  15. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Прийшло мені по Однклєточних
    Що це? Дійсно правда чи лохотрон?
    І який сенс всього цього?
     
  16. Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    У лапках назви комерційних організацій? Щось дуже схоже на розсилання спаму під виглядом благочинності. Особливо підозрілими мені видалися слова "єдиний спосіб зробити це.."
     
  17. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Нічого святого...
    Але після енних розсилань у профілі обіцяють супер-значок, значить адміністрація сайту в курсі.
     
  18. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    не буде ніяких значків. хто ж буде з таким "бавитися" і перевіряти, хто куди і скільки розіслав? в адміністрації є й важливіші справи. колись щось схоже розсилали по ел.пошті і в асю мені теж приходило "розішли друзям і отримай купу нових смайлів".
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Лохотрон, і то такий, що за кілометр чути :)
    Яка ціль? Поспамити. Може, таким диким чином пропіарити організацію.
    У проханнях про допомогу як мінімум має бути вказаний діагноз, реквізити до оплати, контактні номери волонтерів чи батьків/родичів, ПІБ потребуючої людини.
    Плюс завжди в неті можна перевірити, що ще пишуть про цю людину.
    Власне, треба так робити через те, що розвелося багато шахраїв, котрі спекулюють на чужому горі, створюють "липові" випадки або ж фактично крадуть гроші в тих, для кого вони нібито їх збирають.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    мені таке більше року тому приходило по ел.пошті - ідентичний текст... я відразу відчула що то розвод...