Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну якщо чесно, то я сама винна. Вчора мала дуже напружений день, багато дзвінків. Якось не вникала в ситуацію, довірилась людині. Просто вже деякий час моніторю ті кріселка, орієнтуюсь в цінах. І там не було халяви. Ось тому, напевно, і не засумнівалась. А таки треба було). Ну та маю урок). Чоловік мене тепер Лохом називає))). Але з купівлі таких от габаритних речей в інших містах точно збилась))).
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Потребую поради. Десь недавно на інстаграм сторінці Ейвон проводився розіграш. Я і ще 19 людей виграли в ньому. Приходить до мене повідомлення, щоб отримати подарунок треба надіслати їм ксеркопії паспорта 1,2 ст ід.код, номер телефону, відділення Нової Пошти. Напрягло, нащо їм мій паспорт, ідентифікаційний :girl_sad:? Хтось з таким стикався?
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Yulia Lashkevich, задзвоніть на гарячу лінію Ейвон (є вказана на оф. сайті), виясніть для чого їм це. І, чи взагалі, ця сторінка та розіграш не фейкові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я колись так пиво виграла, то теж просили скан—копії паспорта і ідн.коду. Обійшлась я без пива, бо документи не надіслала )))
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Документи можуть бути справді потрібні для офіційного оформлення передачі Вам подарунку (переважно роблять продаж за 1 коп., щоб уникнути ПДФО), але однозначно варто уточнити в офіційного представника, чи дійсно був такий розіграш і чи дійсно Ви перемогли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я так недавно від Гарньєр подарунок "виграла". Вони мені одразу повідомили, що їм треба ксерокопії паспорта, ідентифікаційного, номер та адреса проживання. На моє обурення, що з метою захисту своїх персональних даних я не хочу надавати таку інформацію, мені відповіли, що в них офіційний розіграш й інакше подарунок я не отримаю. Після такого ультиматуму я плюнула на той подарунок. Нікому не збираюсь надавати такі дані, з такою інформацією про людину приватна структура багато чого може начудити. Раджу бути обережними. Той подарунок того не вартує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Така умова(паспорт, код) є обов'язковим пунктом у всіх офіційних акціях офіційних компаній в Україні. Це, як правило, прописано в Положенні про умови акції. А як вже поводитись з цим - вирішувати вам.
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наприклад?
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Невже зараз мало аферистів розвелося, яку таку інформацію можуть використати на благо собі? Я отак просто надам приватній структурі повну інформацію про себе (паспорт, код, ПІБ, місце проживання, телефон), натомість ніхто ж мені не гарантує захист моїх персональних даних і в які руки вони можуть потрапити. Ваша справа погоджуватися чи ні на такі умови, але я для себе вирішила, що вони для мене є неприйнятними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Зараз ці дані можна просто купити або зламати чиюсь базу. Тому таке.
    Звичайно, що роздавати таку інформацію на ліво на право не варто. Але якщо це офіційний розіграш, то чому ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Щойно прийшла мені смс з номера 063-50-90-625, "Vasha karta bude zablokovana bankom. Terminovo proidit avtorizaciu, abo zatelefonuite: +38(044)331-68-34 +38(095)628-66-07 " Що це таке? Багато чула про такі розводи, але сама не знаю, що робити? У мене 2 картки в різних банках.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Сьогодні мушу оплатити замовлення і тепер думаю, чи можу я спокійно зайти на свою картку і то зробити?
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Luchik я думаю так. На всякий випадок бо дзвоніть на гарячу лінію банку. Ту справжню )) 3700 якщо приват. І с розкажіть ситуацію. Бачите, в смс навіть не вказано який банк. То просто розсилка йде. До нас раз з чоловіком дзвонили . Казала що картка ощадбанку заблокована . В мене її навіть нема) дзвонили в проміжку 10 хв. В нас номери відрізняються на 3 одиниці. Тобто просто всім підряд дзвонять і розсилають смс
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дякую! Так і зроблю.
     
  17. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    А комусь приходять смс від Verdict про несплату якогось боргу і погрозами подати до суду? Вказують номер телефону. Така фірма справді існує.. То шахрайство ж, правда?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    До свекрухи теж якісь такі дзвонили , типу карта заблокована. Відповідь геніальна : "добре" . "Але ж ви навіть пенсію не зможете отримати!". Ага, добре! - "Щоб розблокувати , треба назвати такі- то дані картки, і т.д. Коротше, бабуся в нас не промах, познущалася трохи з них, то вони слухавку поклали. А карточки ніякої взагалі нема, пенсію отримує на пошті:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Koshkakroshka

    Koshkakroshka New Member

    Складається враження що останнім часом це стало якоюсь нормою. Нічого людського в людях не залишилось
     
  20. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Салон краси "Нава" у ТЦ "Роксолана"

    Дзвонить дівчина з приємним голосом та манерами, представляється працівницею салону краси "Нава", наголошує
    що салон знаходиться у ТЦ "Роксолана" (типу ми не лохотрон зовсім, ось чуєте, де ми орендуємо приміщення). Починає розказувати, що ми вас вітаємо, вам так пощастило і ми вас запрошуємо на безкоштовну б"юті процедуру. Далі слухати я не стала, просто перепиталась назву салону і звідки вони мають мій телефон, сказали, що якась моя подруга, так про мене попіклувалась і залишила телефон, на уточнення хто саме, серйозно відповіли "ні-ні, ну як ми можемо вам таке розказати...". Я чемно подякувала і завершила розмову, під кінець дівчина була вже не така привітна. Загуглила я цей "щедрий" салон-краси. Виявляється, приходити на б"юті-процедуру потрібно обов"язково з паспортом та Ід кодом. Вас будуть переконувати придбати весь курс таких процедур, який звісно коштує чимало - нема грошей, тоді можна оформити кредит, недаремно ж ви брали паспорт та Ід код. Якщо ж ви відмовляєтесь, то й процедури не буде, бо ж треба користуватись їхньою косметикою...

    Щось схоже на лохотрон від салону краси Аквамарин, було кілька років тому назад.

    Більше на їхній сторінці у ФБ NaVa
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1