Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    До речі про шахраїв. Тут є тема по збору коштів на лікування вагітної жінки хворої на лейкоз. Так вчора їм мало не вкрали кошти з рахунку. Тому й була заблокована картка. Нічим вже не гребують...
     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Знаю, що в тому логіки немає і банк не несе за це відповідальності. Але я маю на увазі, ну не всі ж люди в нас чітко ознайомлені з усіма нюансами використання карток. Або хтось буває у такій ситуації, як ті люди, що збирають гроші на лікування, що просто немає змоги адекватно розібратися в ситуації чи вчасно зреагувати (зазвичай же телефонує людина, що представляється працівником банку і "чеше" якусь історію про заблоковану картку чи платіж, що завис). Ну так чи інакше у цій ситуації винним найперше є користувач картки. Але чомусь проблеми виникають саме з Приватом і дуже часто, і це наштовхує на думку, що механізм надання цієї послуги не є до кінця продуманим.
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    охоплення ринку і всього то
    механізм тут ні до чого (крім того, коли приходить смс, то там зазаначено, наприклад: продажа билета, пароль ******, вход в приват24 пароль *****, операція на таку-то суму, пароль ******

    але я розумію, що морально легше перекласти на інших відповідальність
     
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    До речі, я вже звернулась на Київстар - вони взяли інформацію до уваги і після перевірки тих шахраїв заблокують :girl_claping:
    Але сумно те, що вони ж візьмуть інші номери... :girl_sad:
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    а чому? маєш картку, то ознайомся з правилами її користування.
    приват реально має дуже багато клієнтів і тому з власниками їх карток такі речі трапляються найчастіше.
    тим більше в багатьох сферах є певна конфіденційна інформація, яку не можна нікому повідомляти, то мало би бути ясно що коди не треба нікому казати.

    а що приват тут має зробити? забрати цю послугу? але ж вона може бути дуже корисна і потрібна. от якби зараз відмінили приват24, то я б дуже була незадоволена і це створило б багато незручностей для багатьох учасників покупок через інтернет.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    То вже загадка :girl_crazy: Бо я як дуже активний користувач багатьох послуг Привату, ознайомлена з усіма нюансами і деталями, тому шахраїв "відчула" одразу, навіть писала про це тут. Але чомусь багато людей і надалі на ці схеми попадаються. Можливо це люди, які користуються картками лише час від часу при виникненні нагальної потреби (ну у нас досі є ж такі, хай там як).

    Ну якщо хтось просто отак попадається, продаючи скажімо щось по Інтернету, то це їм додаткова "наука" з обережності, я за них і не говорю. Але сумно, коли на такі схеми попадаються люди, які наприклад реально збирають гроші на лікування, про що я писала вище. Часто вони не здатні мислити тверезо або є недосвідченими користувачами карток. От за них сумно.

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

    Як варіант - передбачити можливість активації цієї послуги для конкретної картки самим клієнтом за бажанням клієнта, так само як реєстрацію в Приват24 чи інформування про залишок коштів через смс. Тоді людина буде більш проінформована і усвідомлюватиме всі ризики. Наприклад, поки я не стикнулася з цією ситуацією особисто, я і не знала що є така послуга як екстренне зняття готівки без картки (думаю багато хто і досі про це не знає). Особисто мені вона не потрібна і я її б собі не активувала. Хоча сама по собі послуга цікава і корисна і звичайно є користувачі, яким вона може знадобитися, ніхто не говорить про її скасування. Це так само як з Приват24 - я ним користуюся теж дуже активно, але є люди, які в ньому не реєструються і потреби такої не мають.
     
  7. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    недавно отримала корпоративний номер, контракт від МТС.
    Нині прийшло смс: "Вітаємо! згідно акції "подарунки за поповнення рахунку" ви стали власником авто заз віда від укравто. інфо: київ, вул. ковпака 8. номер телефону...".
    звісно я в шоці. шукаю в гуглі ковпака, 8 у києві - склади універмагу Україна і якісь магазини.
    номер телефону вказано утелівський.
    смс прийшло з номера мтс, незнайомого звісно...
    на сайті мтс є така акція "подарунки за поповнення рахунку", але вона має певні умови, зокрема не для контрактників...
    це розвод ,правда???
    п.с. не дзвоню до них, бо не хочу мати розборки за те, що рахунку зникли гроші... а таке солодке слово "халява"... точить хробачок сумніву)))
     
  8. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Розвод чистої води. Знаю точно, бо в МТС працюю :).
    Якщо є якась спеціальна пропозиція, то, по-перше, смс з інформуванням поступає від відправника MTS, а не звичайного абонентського номеру. І завжди інформація дублюється в меню 111, розділ 1. На сайті МТС можете глянути вкладку корисна інформація, захист від шахраїв, там все написано. Скоріше за все, контактний номер, який починається на 091 є платним контентним номером, зателефонуєте - плакали ваші грошики...
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Так до оператора МТС подзвоніть, хай скажуть, чи висилали вам таке повідомлення, чи бере ваш абонентськитй номер участь в такій акції. Як ні, то хай заблокують номер щахраїв, чи якось вияснять ту ситуацію.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    новий лохотрон, правда з роботою: зупиняють жіночок, які йдуть з базару, змучені і "компанія вибрала 100 людей для представлення продукції і ми обираємо вас. але дирекція просила для того, щоб вас взяти на роботу, тре невеликий початковий внесок бла-бла-бла".
     
  11. Misha Lviv

    Misha Lviv New Member

    Готівковий кредит від EXPRES INVEST

    Подав заявку на кредит в Express Invest запитали тільки с-ки років мамі і чи працює (безробітня), дані паспорта, і індефікаційний (працюю не офіційно, дохід вказав 5000 грн) телефон знайомого і все. Ні до знайомого ні на фірму, яку вкакзав не передзвонювали. Через 15 хвилин передзвонили з Києва і сказали, що Вам погоджено кредит, з гарантійним платеже 1780 грн. Тобто я сплачую 1780 грн і на третій банківський день на моєму рахунку 50000 грн. Я подавав заявку на три роки, щомісячний платіж мав би становити 1639 грн, тобто кожного місяця я переплачую 250 грн. Вони мол посередники, а кредит надає юнікредитбанк. Але обовязкова вимога сплатити цей гарантійний платіж в розмірі 1780 грн при даній сумі, одразу після підписання договору і за їхніми словами на третій банківський день сума на вашому рахунку. Як гарантія у мене буде договір, і вони висилають гарантійниу лист (показували, як він виглядає то, як на мене немає юридичної сили. В верху пише : повідомлення, а не якась там гарантія. І мол я такий то керівник експрес інвесту гарантую вам, що після підписання вами договору і сплати гарантійного платежу такого то числа, сума на вашому рахунку буде такого то числа, внизу печатку експрес інвесту ПІП людини і підпис).
    Як думаєте це розвод на тих 1780 грн, чи дійсно будуть гроші. Не хочеться потім з тим договором і повідомленням бігати по судах. можливо хтось чув, якісь відгуки про цей експрес інвест?

    Хто брав там кредит? Як проводилось видання грошей? Чи пройшов платіж вчасно. Чи може то лохотрон?
    Офіс в них на Володиира Великого? Хто може що знає, підкаже. Буду вдячний!
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Готівковий кредит від EXPRES INVEST

    Це лохотрон чистої води. Минулого року ми з чоловіком ходити в подібну фірму. Послухали - розвернулися і пішли. Погугліть, таких фірм маса і вони кидають людей.
     
  13. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    Однозначно лохотрон. Навіть не зв"язуйтеся.
     
  14. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

     
  15. liyama

    liyama миється в бані

    Обережно МТС хоче вкрасти у вас 5 грн

    все просто МТС проводить акцію
    суть акції -
    у кожного абонента МТС предоплати, який поповнить рахунок з 25.11.13 до 30.12.13 включно на суму 9 грн і більше буде автоматично вкрадено 5 грн :preved:

    можна звісно попросити повернути ці гроші назад
    за допомогою комібнації *101*13#
    може повернуть через 3 дні

    якщо ви попросили повернути гроші і знову поповнили рахунок на 9 грн і більше одним платежем, у вас знову їх вкрадуть, і треба буде просити повернути назад, стільки разів - скільки разів ви поповнитесь :)

    ось посилання на цю акцію по крадіжці 5 грн
    http://www.mts.com.ua/rus/news.php?news_id=6843

    тепер порахуємо у МТС 22 000 000 абонентів
    нехай 30% то контракт залишається 22 000 000 * 0,7 = 15 400 000 пріпейда , ну нехай активних абонентів 2/3 це буде 10 000 000 абонентів помножимо на 5 грн
    маємо МТС хоче вкрасти в людей 50 000 000 млн гривень !!!

     
  16. Zorica

    Zorica Member

    Відповідь: Обережно МТС хоче вкрасти у вас 5 грн

    Напевне таки суб"єктивний, а ще трохи неуважний, бо
    Ви ж напевне вітаєте друзів чи близьких і з України, не тільки про закордон йдеться! А може і не вітаєте :girl_nea: бо ж
    Я б на вашому місці, доречі, так про 99% впевнено не писала.

    Щодо акції, я вважаю, що це супер шанс зекономити, бо багато з нас все-таки вітають одне одного і дзвінками на на номери всіх моб. операторів і на стаціонарні номери (бабці, дідусі наприклад) і закордоном у багатьох з нас є рідня/друзі/партнери (навіть якщо не планувала, то з цією акцією обов"язково буду дзвонити закордон :)). Навіть без дзвінків закордон я ніколи в переддень нового року не вкладалась в 5 грн. :girl_blush2:
    Єдине але - краще б було акцію замовляти самому за 5 грн., а не автоматично, можливо є люди яким вона непотрібна.

    ---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:04 ----------

    Українською мовою http://www.mts.com.ua/ukr/news.php?news_id=6843
     
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Обережно МТС хоче вкрасти у вас 5 грн

    О, це і є ключові слова! Я теж не розумію таких приколів, коли без згоди знімають кошти. І на мою думку це дійсно крадіжка. Дякую автору, що звернула на це увагу.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обережно МТС хоче вкрасти у вас 5 грн

    от і в мене зняли тих 5 грн. без мого відома. Чисто випадково то побачила. Заледве до них додзвонилась - 20 хвилин слухала дурнувату музику. гроші повернули через 3 дні.
     
  19. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Обережно МТС хоче вкрасти у вас 5 грн

    о і в мене така ситуація я поповнила рахунок на 5 грн,через приват 24,гроші з карточки зняло а на рахунку по нулях,я позвонила сказала їм ,що поповняла 2 години тому рахунок а кошти неприйшли,вони вибачились за тимчасові незручності і на другий день повернули мені 5 грн,потім така сама сситуація була тільки поповнила я вже на 10 грн,а через 2 дні в мене на рахунку -15 грн.75 коп
     
  20. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Лохотрон - жорстока реальність.

    В Росію ви можете телефонувати безкоштовно на МТС Росія (номери починаются на +791 або +798).
    Гроші повертаються в обов'язковому порядку. І після зняття поступає смс з інформацією про цю акцію. Розсилка про акцію була здійснена з 19.11 і при перевірці рахунку у кожного абонента відображається інформація про акцію. Тобто, інформування було. І гроші не просто так знімаються, вам за це надають безлімітний день спілкування. Якщо не цікавить - достатньо просто набрати комбінацію - і гроші повертаються.
    Єдине, дійсно незручно


    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

    З поправкою на те, що вам ДОДАТКОВО було нараховано +5 грн на додатковий рахунок, як вибачення за те, що кошти з Приват-24 не поступили вчасно.