Львів – найкраще місто для життя в Україні

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ольга, 12 Червень 2009.

  1. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Я живу в Києві майже все життя, мені подобається наше місто. Але цієї осені ми були у Львові (останній раз я тут була 22 роки назад) і наче знову повернулась у молодість, у своє перше кохання, у прекрасну атмосферу старого міста . Обожнюю Львів !!!!!!!!!!!! Маю надію на слідуючий рік знову побачитись з цим красенем
     
  2. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    І я, і я дуже люблю Київ! Це надзвичайне місто, і його динамічність - це моя стихія. Але життя мене тримає у Львові - тут живуть найдорожчі у світі люди, тому і це місто я люблю. Отак моє серце між двома містами :)
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Люблю Львів! Завжди казала що люблю. Якось тут по- домашньому:) а ця ліпнина на будиночках, вікнах і балконах, а ці вулички, якось добре тут. Коли була перший раз в Києві то повертатись не хотіла, але потім зрозуміла, що це не моє. Маю надію, що з часом ми побачимо Львів ще кращим, розвинутішим, багатшим, веселішим ну і звісно що чистішим!
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    І ще додам:girl_curtsey: Тут всі як одна велика родина! с ким би не почав розмову, обовязково знайдуться спільні друзі чи знайомі:girl_curtsey: а в великих містах такого не буває!
     
  5. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Дівчата, хочу запитати: їду у пятницю у Львів на 3 дні, відпочивати. Що найкраще побачити, куди піти? Може є якісь оригінальеі кафе, чи ресторанчики, чи варто йти в театр, оперу,чи усі цікавинки в центрі, чи є щось і далі. розкажіть все що кому подобається, я думаю обовязково щось виберем для себе. Наперед дякую.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    опера то також цікавинка Львова. Туристи з-за кордону приїжджають і обов'язково відвідують оперу, тому варто звичайно.
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Не знаю, чи правильно вибрала тему, якщо ні, то прошу модераторів перенести
    Необхідно зробити проект з історією Львова для іноземців, а мені щось нічого, крім презентації на великому екрані, в голову не приходить. Навіть самій нудно стало від того, що придумала:girl_in_dreams:
    А хотілось би, щоб народ проникнувся))) і оцінив наше місто
    Як можна цікаво і не банально представити історію Львова?
    Знаю, в нас є багато креативних дівчат на ДП, підкажіть щось, будь-ласочка:kisss:
     
  8. mamysakatrysi

    mamysakatrysi New Member

    Львів дуже гарне місто)
     
  9. svitlanatop

    svitlanatop New Member

    Ось свіже на Львівком - 24 травня 2016, всесвітньовідома компанія LonelyPlanet оприлюднила список європейських міст, які рекомендують відвідати цього літа. Львів у цьому списку займає 5-ту позицію.
    Lviv.com
     
    • Подобається Подобається x 1