Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Точно нє... То маленьке видавництво приїжджало з Косова , я ще дітям книжку про півника та купила, вчора перерила всі дитячі книжки і не знайшла, напевно не принесли з садочка....
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2016 ---
    Треба подивитися, бо то було маленьке видавництво з Косова....
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Лежу і нюхаю книжки:girl_tender:. так, я була сьогодні на форумі. Задоволення отримала масу, купила кілька книг, переглянула новинки. Вхід - 30 грн. Вважаю платити за вхід на такий захід - це те саме , що платити за вхід в магазин де ти щось купуєш. Абсурд трохи. Але то таке. Я отримала те задоволення за яким ішла:girl_yes2:. Книги теж трохи подорожчали, але не у всіх видавництвах. Хто ще був? Що купили?
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2016 ---
    Теж за нею заглядала. Сьогодні ще не було - обіцяли підвезти завтра. Був Кокотюха на автограф сесії.
    Тому я купила з тієї ж серії - ретророман, книгу Богдана Коломійчука.
    Була новинка від цього автора, але назва не Цензор, але я вже забула яка:girl_blush2:, мені не лягла до неї душа при розгляданні.:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Ще ніколи форум видавців мене так не розчаровував. Щороку чекала цієї події як свята. Адже це була чудова нагода придбати цікаві новинки, та ще й за приємними цінами. Правда, завжди купую лише дитячу літературу для донечки. Згодна, за вхід до "магазину" заплатити 30 гривень (?). За що? Я ж заходжу зробити покупку. Книжки порівняно з Ашаном, допустимо (купую книжки наразі в тих магазинах, куди є можливість заїхати візком), значно вища. Вчора, наприклад, купила в Ашані "П'єр і місто лабіринтів" за 99 гривень. На форумі вона 120. Два тижні тому купували трилогію Лізолетти по 60, а на форумі 70 гривень. Новинок для менших діток взагалі не бачила. Придбала дві книжки, виданих за попередні роки, і все.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    • Подобається Подобається x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, пишу тут свій відгук:
    а) якщо йти - то з самого ранку. Людей багацько, але нема штовханини.
    б) якщо чисто купити книги особливо великих і відомих видавництв - то краще біля Оперного. За вхід не платитимете.
    в) подумайте які саме видання хочете купити. В тому ж Ашані можуть бути трішки дешевші чи такої ж ціни.


    Я на форум йду бо
    - зустрічі з письменниками, - всякі презентації книг, - обговорення цікавих тем
    - там зібрані практично всі видавництва, а отже книги які мені треба десь вишуковувати по звичайних книгарнях я можу тут всі купити, особливо новинки.
    Якщо це книги КСД, Вид. Старого Лева, Наш Формат, А-ба-ба-га-ла-ма-га тощо, то їх можна спокійно потім купити в Ашані чи їх фірмових видавництвах чи на їх сайтах чи на гуртівнях в книжкових темах на форумі. А от наприклад вид-тво Дискурсус чи видання Вавилонської бібліотеки спільно з різними видавництвами ще треба походити пошукати де в нас продається.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Прикупили тршка книжок. Галамага ніц нового не привезла, потішив хіба стенд всл і граніт. WP_20160916_002.jpg WP_20160916_001.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    І я вчора була , хотіла купити собі щось файного , а в результаті, як завжди дітям , а собі тілько трошки ....
    Найбільше радію книжкою " Парасольки для квасольки ". Тішуся, як мала дитина !!! 10083931_w640_h640_parasolki_dlya_fasolki.jpg
    Заради цієї книжечки вартувало піти на форум , тому що таких файних милозвучних чудових віршиків я вже давно не зустрічала + гарні ілюстрації .

    Ще купила донечці книжечку " Софійка йде до школи " видавництво АССА , цікаву книжечку про тварин з чарівним ліхтариком всередині від видавництва ЕЛВИК

    У видавництві КНИГОВИР ( колишнє видавництво Скриня ) акція на книжечки - по 5 грн ціла серія , яка коштує в книгарнях по 20 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дякую за рекомендацію !!! Того видавництва , що я шукала вчора не знайшла, то хоть шось про гуцулів буду мати. Так мені тепло на серці . Хоч книжка написана звичайною мовою, лише діалоги гуцульською.
    Я якось усвідомила, що-м перестала-м взагалі говорити по-своєму тілько літературною мовою навіть в хаті.
    Вже мої діти не будут чути таких слів : кортит, пашталакати, мішігіна, лєцта , франца, звар"ювалас чисто чи шо .... Але від читання тотих слів мені серце таки оживає. Це так , як мене ніхто не вчив лемківської мови, а я всьо розумію , тому що перший чоловік бабусі був лемко ....
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  10. sanches

    sanches Well-Known Member

    Була вчора на форумі, приємно було знову зануритись у цю атмосферу. Трохи розчарована вибором і цінами.
    Скупилась трохи у видавництві 4mams - книжечки з тренінгами ігровими жля дітей.
    Ще ось таку книжку купила, в нас сьогодні з чоловіком 5 років сімейного життя, буде на подарунок)
    [​IMG]

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я купила книгу "Манюня"і "Неординарні історії успіху".Люблю мотиваційні книжечки. Хоча "Манюню"купила, щоб відпочити від серйозних книг і дорослого життя, і згадати легку та веселу атмосферу дитинства. Потім напишу як мені. Правда купляла не на форумі, а як завжди в Ашані.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Похмура та холодна погода мій день не зіпсувала. Пішла на форум трішки хвора і накупила багацько книжок..тішуся як мала дитина
    IMG_20160918_155900.jpg
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Думали піти з малим на дитячий форум 1-4 червня. Але ціна дитячого квитка у 50 грн мене трохи обурює. Дорослий 20 грн. Ну як так?
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А нема чого дітям на дитячий форум ходити.. Безглуздя якесь. Також не підемо, бо зміст мені книжки без сина вибирати? А з ним — невиправдано дороге задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Трохи? Та це вже зовсім нахабство з боку організаторів, бо дитячі квитки усюди завжди дешевші, ніж дорослі, хіба ж дитина на себе заробляє??? Та й навіть для дорослого якби по 50 грн. поставили, то теж закруто...Я колись так любила ті книжкові форуми, але вже кілька років як туди не ходжу, бо підрахувала, що це виходить значно дорожче, бо і за квиток оплати, і книги там дорожчі, ніж у магазинах. Який зміст туди іти?
    Тому у період форумів або якщо в мене є бажання щось цікавеньке читнути, я йду в Ашан або в інші улюблені книжкові)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Щось і справді з ціною тих квитків не як у людей. Так завжди було чи тільки цього року інновація? Ми на дитячі не ходили.
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Минулого року вартість квитка для дітей від 5 років та дорослих була 20 чи 25 грн.
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я так розумію, що там буде купа атракцій всяких - квести, конкурси, майстер-класи, технологічні лабораторії. Тож не тільки книжковий ярмарок. Там так і пише - фестивальний захід. Не плутайте з книжковим форумом))))
    Дитячий форум - Форум видавців
    Якщо б мій малий був старший, я б однозначно купила квиток за таку суму. Тим більше, що там є і на 4 дні - 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Скоро форум!
    За чим підете на ярмарок?
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ось тут є цікавий перелік. Не дуже повний, звісно, але може стати в пригоді. дитячих багато класних. де б ще грошенят на те все)))
    Новинки до Форуму видавців–2017 | Читомо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1