Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @ГаЛоЧкА, напишу як мама, в якої дитині ставили діагноз гіпотрофія 2 ступеня і направляли у лікарню). Бо я не хотіла догодовувати. Мала набирала мінімальні мінімуми. Такого як 700-900 грам за місяць я не бачила. Але набирала, і я була щаслива). Купила ваги і важила щотижня. До лікарів не ходила і не слухала. Бавилась нічним цідженням і тим молоком догодовувала. На розвиток жодним чином не вплинуло. Нормальна дуже активна дитина). Зараз їсть як з голодного краю, але вага і далі нижче всяких норм). Не спішіть з догодовуванням сумішами.
    З вуздечкою краще дати лад.
    І якщо таки виправите прикладання, то все налагодиться. Я, мені так здається, так і не досягла того правильного-правильного). Може через раз.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    контакти стоматолога. який підрізає дала.. чи то краще до хірурга звернутись? малий дуже вразливий. він після огляду лікарів істерить вечорами. хочеться щоб максимально безболісно пройшла та операція для нього
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я думаю, консультант знає, кого рекомендує
    Ми підрізали у хірурга в поліклініці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ми вчора ходили підрізати, у хірурга. Правда, нам сказали дві години після того не годувати. Я так переживала, а синочок тільки раз пікнув, я взяла його на руки і він зразу заснув, якраз ті дві години і проспав. Єдиний неприємний момент, медсестра сама бере дитину, маму недопускають до процесу.
    Хоча стосовно ГВ у нас ніби проблем не було, і після процедури змін в смоктанні-прикладанні не помітила.
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @ГаЛоЧкА, ми підрізали двічі. Перший просто в хірурга. Другий таки в того, кого радили. Треба було одразу йти куди треба. Зазвичай львівські ГВ-консультанти радять до одного хірурга з Орлика. Забула прізвище. Нормальний.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2019 ---
    Дивно, я одразу прикладала. Двічі.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2019 ---
    А от до того казали не годувати.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми були в веселці. сказали що все ок. підрізати не тре..
    той.що радили зараз у відпуску-підем через тиждень
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не вводьте людей в оману. Мама має право бути присутньою.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Там є момент з цією, асептикою процедури. Вони апелюють до того. Як в перевязочних. Там треба добряче гризтися, щоб вибити то. Мож подумати, мама попелом на рану буде сипати

    В опікову перевязочну не пустять взагалі
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Немає ніякого моменту крім надуманого.

    Мама (тато) має право бути в перев‘язочній/оглядовій.

    Лікарів пора привчати що вони не боги.

    Якщо всім учасникам спокійніше коли дитину заберуть на хвилину - це нормально теж. Але якщо батьки хочуть бути, то вони мають повне право на це.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Дівчата, дайте контакти консультанта ГВ що виїжджає додому. Дуже треба, розумію що завтра вечеря, хоч би у понеділок щоб прийшла додому.
    @Rodionochka ви ніби когось запрошували, дайте контакт будь ласка
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Зверху сторінки є реклама Львівської групи підтримки ГВ, зателефонуйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1