Мандри Львівщиною, прошу поради.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Khustyanka, 29 Травень 2019.

  1. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Це було супер вау нереально круто.
    Навіть без Жовкви.
    Зате пройшлася пішки від вокзалу до Старознесенської.

    [​IMG]

    В районі центру (Ринку) стала питатись у людей, як дійти до Старознесенської, вони або не знали, або казали, що далеко то дуже.
    Відкрила карту в мобільному, та й пішла по ній. Дійшла хвилин за 20.
    Так що можу сказати, я бачила різний Львів. Район фарм.фабрики. Знесіння. Там затишно, панове...мені сподобалось. Правда, лише один автобус ходить зі Знесіння до центру в неділю, і той до 10-ї, так що я вибралась з фестивалю о 9-й годині, не дослухавши концерта :girl_tender: звісно можна було попроситись на машину до когось, або таксі, щоб вибратись звідти в центр вночі... бо пішки я б уже під Кайзервальдом шастати боялась би.
    То така атмосферна лісова місцина. Таке враження, що от-от вискочить вовк з лісу.
    А взагалі ну супер просто. :uaflag:Що фестиваль, що Підберізці.
    Надзвичайно продуктивна подорож вийшла.

    І не скажу, що надто дорога вийшла.

    Автобус по місту від вокзалу до АС 6 - 7 грн. До Підберізців від АС - 10. Так само назад.
    Це 34 грн.
    І ще автобус за 7 грн від фесту до Городоцької увечері уже.
    41 грн.
    Ну і поїзди: Харків-Рахів за 400 і дешевий лисичанський за 237.

    А, ще сходила на оглядовий майданчик собору св.Ольги і Єлизавети, ой лишенько, у мене голова закрутилась від тих спіральних сходів. Ледве злізла назад.
    Але вид гарний.
    Це теж 20 грн.
    Ну і фестиваль теж 20.

    От якось так. За 718 грн, з'їздила на інший кінець країни, вражень купу отримала.:music::heart:
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хочемо з подружками і дітьми на вихідні виїхати за місто в якийсь котедж. Поки знайшла Чарівні Озера і Чарівна Долина (все чарівно))). Може в когось є відгуки, а може порадите якусь гарну локацію. Нам треба чистий великий будинок (орієнтовно на 5 дорослих і 8 дітей), можливість замовити їжу, недалеко від Львова. Можна з мінімальними розвагами, можна взагалі без розваг.