Мандруєм Австрією

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Hermi, 3 Травень 2016.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні хочу розповісти про своє рідне містечко, де проходять мої трудові будні. Якщо Ви приїхали на довго до Австрії, живете у Відні і хочете спокою і краси, запрошую у Лаксенбург (п.с. то не Люксенбург!).
    Саме містечко маленьке і не приглядне, але тут знаходиться 2 надзвичайно гарних замки і надзвичайно гарний парк, з великим штучним озером і великою кількістю річок. Багато туристів приїжджає відвідати надзвичайно гарний музей на озері, або просто організувати пікнік на природі, подалі від шуму. Порівняно з Віднем, тут дуже мало людей.
    Отже декілька фото:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А ще в Австріі є місто схоже на Львів- Грац називається. Тіки вулиці там ширші і річка тече)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я на мене, то на Львів в Австрії схожі багато міст) як не як спільне минуле і архітектура звідти ж родом)
    І, на жаль, стан будинків у Львові бажає ліпшого.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ага. Але Грац мені найбільше нагадав Львів))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Взагалі я прифанатіла від цієї країни... Від чистоти на вулицях. Торгівельник морозива-соків біля свого вагончика ходив окурки вручну збирав..від того.що всі бігають і іздять на велосипедах. Від австрійських електричок. В нас такі експрес львів-київ. Від пунктуальності транспорту..від ввічливості на дорогах... Нам ніхто не сигналив ззаду коли ми пропускали пішохода.. В Австріі я не бачила бомжів. Але бачила пенсіонерів.які вміло керують інвалідними візками на електронному управлінні... А дитячі майданчики .. вони в в Відні на кожному кроці.. дуже хочеться.щоб в Україні так люди жили. Але мабуть нам ще до цього рости і рости..
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А недалеко від міста Грац є чудовий замок Герберштайн зі своїм величезним зоопарком, де тварини живуть у напіввільних умовах (рись "ловить" свій обід, тобто шмат м'яса, що рухається зі швидкістю реальної здобичі).
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ех...то правда, перша моя поїздка туди для мене була диковинкою, бо аж не вірилось щось так люди можуть жити. І отой Ваш список можна продовжувати, а продовжувати. Особисто мене вбила довіра і чесність, чого тільки варті їх еко-базарчики в полі - звичайнісіньке поле за межами міста, висить табличка що скільки коштує, стоїть вага і скринька на гроші, ну і звісно ростуть продукти (гарбузи, морква, гладіолуси), приходиш рвеш скільки тобі треба, вважиш, кидаєш гроші і їдеш додому, ніякого контролю, відеоспостереження чи продавця немає. Я дивувалась як так може бути, австрійці дивувались для чого там продавець (я запитала а де в тому полі продавця шукати ;)).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    рисі не бачили. Рома тільки павлінів ганяв.. Та й ми весь парк не обійшли, бо спати малий хотів. Буду знати) дякую
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Посвіжій пам"яті, мо комусь стане в пригоді.
    Якщо їдете на кілька днів, варто замовити Vienna PASS - Your Sightseeing Pass To Vienna. Включає в себе вільний вступ в понад 60 туристичних місць Відня (палаци, музеї, оглядове коло), Hop on hop off на 6 маршрутах, вхід в заклади без черги. Коштує на добу 59 Є, якщо з абонементом на громадський транспорт 67Є. На 2 дні 74 (88). Здається ніби багато, але якщо порахувати вартість проїзду, чи окремо купленого хоп он хоп оф і вхідних білетів - однозначно економніше.
    Hop on hop off - геніальна штука захотів вийти, вийшов, подивився, сів собі в наступний автобус і слухаєш електронного гіда ( Від 25Є на добу. Є різні варіанти квитків - проста поїздка автобусом, включена прогулянка на катері. Є сімейні від 68Є.
    HOP ON HOP OFF - VIENNA SIGHTSEEING
    Vienna Bus Tours | Hop-On Hop-Off Vienna | Big Bus Tours
    Є цікавий варіат на 2 столиці - Будапешт і Відень по 48 годин кожна + в Будапешті включена нічна прогулянка і кораблик за 40Є Vienna & Budapest Tour Package | Big Bus Tours
    В БігБас в автобусах є безкоштовний Віфі.
    Можна купити квитки на огляд Опери з електронним гідом. Коштують 7.5Є http://www.wiener-staatsoper.at/en/your-visit/guided-tours/ Якщо немає часу чи не попадаєте по графіку екскурсій - варто зайти хоч в хол. Вражає. Є стоячі місця на вистави від 4Є, але чергу на виставу о 18 год треба займати не пізніше 15. 567 стоячих місць - черга сумашедша.
    О 18 годині починається Літургія в Штефансдомі і можна послухати орган. Підйом ліфтом на оглядову площадку коштує 5.5Є, працює ліфт до 17-00.
    Щоб зайти в "хвалену" кав"ярню Захер біля Опери, треба відстояти кілометрову чергу.
    Розенбергер зіпсувався наніц, не дивно, що там так пусто. Єдине, що може спокусити піти туди ще раз - швидко, чисто, безкоштовний ВІФІ. Якщо вже підете туди - беріть "Австрія меню" за 12Є, туди входить гігантський шніцель, картопля на вибір (варена або фрі) і зупка. На 2 вистарчає аж з вершком. Жахливі салати 4.8Є за малу тарілку - скільки влізе, стільки і накладається. Добрі тушені овочі - теж 4.8 за тарілку. Туалет коштує 50центів і відшкодовується при оплаті за їжу. Тому, в туалет варто йти до того, як будете оплачувати їжу і не викидати чек.
    Дуже смачні ковбаски в кіоску біля Штефансдому, легко знаходяться по запаху:girl_wink:
    Автоматів з водою на вулицях зараз немає. Мабуть щоб не позамерзало все. Наша гід (між нішим львів"янка) казала, що воду п"ють з крана і набирати можна будь-де, але я не ризикнула:girl_crazy:
    В сувенірних магазинах працює дуже багато росіян.
    В неділю закриті всі магазини крім сувенірних. Працює лише один супермаркет недалеко від площі Марії-Терезії.
    Треба бути дуже уважним і обережним - "біженці" крадуть страшенно. Перемішуються з туристичною групою,пропонують квіточки, сувеніри і роблять свою чорну справу, поки туристи витріщаються на пам"ятки архітектури. Я якось не дуже в це вірила, але в нашій групі таки сталася така прикрість і ніхто навіть не помітив, хоч всі були попереджені - вкрали дівчині гаманець. Вона ходила в поліцію і казала, що була шокована від кількості контейнерів з порожніми гаманцями.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мені там не сподобалось, не надто смачно, дорогувато, але місця завжди є, ну і як же без wi-fi:)
    В Макдональдсі та сама фігня з туалетом, тільки я спершу купила щось, а тоді виявилось, що треба було перше піти в дамську кімнатку:girl_devil:.
    Я була влітку, то були, але мені від тієї водички зле було. Не знаю, чи в водичці справа чи у тому, що була жахлива спека, але ледве доїхала додому. До речі від води з французьких фонтанчиків в мене проблем не було...Так, що я більше експериментувати з Віденською водою не хочу....А на ту екскурсоводшу, здається її звати Ірина, я натрапляла двічі, розказує цікаво, але йолки-палки другий раз слухати те саме та ще й за оплату, то звісно не альо. Якби знала, то не йшла б на екскурсію. Я так зрозуміла, що на весь Відень вона одна проводить для українців, тому якщо попадаєте у Відень вдруге, то краще екскурсії не брати.
    Мені він сподобався, вибір великий, хоча ціни звісно дорогі. Може на окраїнах дешевше.
    От в музеї всередину я не потрапила, тому що квитки досить дорогі, тому певно у Відень вартує їхати на кілька днів і брати загальні квиточки. А ще нам екскурсовод казала, що восени, десь в кінці жовтня здається, є Ніч музеїв, коли можна заплативши лише символічну суму обійти всі музеї, на які вистачить часу, сил і бажання.
    Але Відень однозначно красиве місто, яке вартує відвідати:girl_yes:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В Австрії одна із найчистіших водогінних систем у світі. Я пила лише воду з крану, в Австрії купила новий електричний чайник, 9 місяців ним користувалась (набирала воду з крану) - ніякого нальоту, дно було як в щойно купленого, у Львові купляю "джерельну", за 2 місяці вже треба було чистити чайник від нальоту.
    не думаю що від води, 2 літа пила воду з тих фонтанчиків для питання - нічого мені не сталось.
    також працюють супермаркети на вокзалах (в більшості випадків це шпар), +турецькі магазинчики (для мене було дуже смішно, коли в зімерінгу в неділю продавали побутову техніку, а продуктів купити практично не можна було).
    я так розумію що ви говорити про шпар, ці магазини всюди є дорожчими. І кожна мережа магазинів має однакові ціни що і в Відні, що і в глухому селі. В Австрії є декілька мереж магазинів: Шпар - вони рахуються дорожчими, але там дуже гарні знижки бувають, Меркур - я там рідко бувала, але я була в одному дуже-дуже великому, сподобався великий вибір (супермаркет на Марії-Терезії сховається), Біла і Лідл - гарна якість, але не одні із найдешевших (середнячки). Я скуплялась в Хофері - ціна і якість мені підходили ідеально. Пені - дешевий, але і якість продукції також так собі, але можна і вибрати хороше.
    є таке, але таких бажаючи є дуже-предуже багато. Коли я побачила той натовп вирішила утриматись від халявних відвідин музею. У Австрії є ще така річ, що можна безплатно відвідати музеї і в день, правда я не пам'ятаю чи то кожну першу неділю місяця, чи кожну четверту неділю місяця.
    ой, де їх тільки немає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    розказувала нам гід, що вода подається з Альп і довжина водогону до Відня 350 км.
    мабуть вона Ірина, львівв"янка, але 17 років живе в Відні, шатенка, пострижена під каре, пишненька така. Розказує дуже лаконічно. Попередні екскурсоводи, яких мала можливість чути, були цікавішими.
    залежно куди - від 10до 30 євро.
    ага, він самий.
    та щось вони аж занадто всюди помітними були. Я німецької майже не чула, тільки російська зі всіх сторін - і групами і поодинокі. Ввечері, як ми чекали на автобус на площі Марії-Терезії було ще 4 російськомовних групи і одні білоруси. І китайців, як мурахів - повно всюди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    бо їх дійсно всюди повно! Це Ви ходили туристичними шляхами...
    А я жила в глухому селі під Віднем, то їх там також було достатньо :sad: Відень, Баден - ну то ще ясно...Але коли в Мьодлінгу я кожного дня чула російську...Зайшла в ресторан, попросила меню англійською, але з подружкою говорили російською, то офіціант - то може Вам меню російською? Я очі круглі...бо не очікувала що в Мьодлінгу є на таке попит.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Вода може й чиста, але є ще таке як хімічний склад, можливо це індивідуальне несприйняття. Бо була в кількох французьких містечках, то та вода мені і смакувала, і жодних проблем не було.
    Так, це вона. Але справді дуже лаконічно, хоча на перший раз сподобалось, а от коли побачила, що знов вона вестиме, то сподівалась, що може хоч трохи щось нове розкаже, але все те саме...Навіть жодної нової інформації, відтарабанила те саме, як то кажуть нащо напрягатися і вдосконалюватися:girl_nea:...І це , при тому, що якщо люди їдуть у тур, то інколи буває, що якесь місто повторюється, і люди потрапляють знов туди. В принципі, я була рада ще раз глянути Відень, але гід мене сильно розчарувала, мені так шкода було грошей оплачених за ту ж саму екскурсію, але хто ж знав, що вона там монополістка для українських туристів...
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Я б не ставила ці два магазини в один ряд. Білла - хороша якість, висока ціна. Лідл - дешевий магазин, якість не дуже добра, хіба пепсі можна часом в добрій акції у них купити)))
    То їхні регіони теж, а ще Wiener Neustadt. Ви могли ще чути не росіян, а чеченців, дагестанців, які розмовляють російською і там їх навалом.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені здалось що там ціни бриблизно такі як в Білі.. я там завжди шоколад купляла і м'ясо, деякі овочі. Гриби завжди були у Лідлі кращі ніж у Білі.
    От Пені то дійсно дуже дешевий і якість дуже погана (майже усього).

    Але я ще одну річ замітила, ціна товарів в магазинах одного "бренду" може бути однакова, а от якість дуже відрізняється. В мене в містечку було 2 Біли, то якість овочів і фруктів у тій що біля вокзалу була дуже погана, а от в мене під хатою все гарне свіженьке.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2017
    • Корисно Корисно x 1
  18. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    До речі в зайцях пасхальних з Лідла були пестициди(

    А щодо супермаркетів, то нам найзручніший хофер. І інколи шпар біля дому. Але ціна добряче вища. А м'ясо купуємо в магазинчику м'ясному.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Сюди мабуть.
    з 10 грудня запускають новий поїзд Відень- Київ
    Можна влітку буде поїхати прогулятися, попити кави, з"їсти Захер і додому. Або в Будапешт. Там взагалі 9 годин виходить. :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. tuti

    tuti Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1