Маркери для розмальовування

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Січень 2012.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Liliyah Romanova,
    ой, а маю до Вас питаннячко-проханнячко. а розкажіть(а ще краще темку зі статтею))) про маркери для розмальовування. З яких відтінків краще вибрати на початок, які відтінки треба для обличь.
     
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Руда Лисиця де плануєте маркери купувати? Я також хочу:girl_blush2:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Щиро кажучи, ніколи в неті не читала про те, тому статті не маю. Наразі напишу тут, а там побачимо, чи буде потреба в окремій темі.
    Для обличчя я купила E000, E00, E02, E11. Останні два для тіней. Використовую або один, або інший. E000 i E00 завжди використовую. Тому до них треба зразу купувати чорнило додаткове. Ну і на щоки R20. Це щодо копіків.
    Я вже писала, що копіки - дороге задоволення і я би не радила саме їх купувати. Хіба що ці кілька відтінків на личко. А решту - краще брати дешевші, які нічим не гірші.
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    та сама ще без поняття. але поки приглядаюся до маркерів на http://www.joannasheen.com/ в них безкоштовна доставка. але то ще треба дивитися - може десь інше вийде дешевше
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Але й ціни немалі. Я би радила дивитися тут. І не копіки, а щось більш дружнє.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    о, на копіки не цілюся.
    щось зацікавили промаркери. от зараз дивлюся: в joannasheen є набори для шкіри, для волосся по 11 фунтів. в них безкоштовна доставка. тоді ціна за маркер виходить 28гривень якщо фунт=13гривень.
    є й набори по 7 фунтів з 5ти кольорових маркерів - тоді маркер по 18гривень. такий же ж набір на саймоні виходить 20грн за маркер а ще +доставка до нас.
     
  8. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Як побачила копіки в Зроби САМ(А) тепер спати не можу так хочеться:girl_in_dreams:
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Дівчатка, ви перше подивіться відео-уроки щодо розмальовування.
    Як на мене, якщо у квітні в "Аґрафці" будуть Тімові маркери, то краще брати їх.
    41 колір копіків - то є ніщо! У мене 75 і це мізер. Я би радила брати тільки ті 5, що для шкіри. І то почекати, коли будуть чорнила для наповнення, а то ті фломастери змальовуються із часом.
    Крім того, для копіків треба особливе чорнило для штампів (або ж лазерний принтер) і папір також бажано особливий, бо зі звичайним треба трохи намордуватися, напрактикуватися.
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    надибала цікавий огляд маркерів Kuretake. в нас таких ще не виділа, а хто зна, може й будуть.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Випробувала "гольцики". То щось надзвичайне!
    Я побавилася нашвидкуруч (зробила ось такі простенькі листівки дітям на катехизм).
    [​IMG]
    І хоч фото вечірнє й погано видно, все одно покажу. Це другий відбиток. Мені вони дуже подобаються, саме ті другі.
    [​IMG]
    Це перший. Із ним треба водою ще попрацювати, але в мене на це часу не було нині. Ще побавлюся іншим разом.
    [​IMG]
    Дуже задоволена тим, що виходить. Шикарні маркери!!
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    то тими маркерами малюється по штампу, а потім робиться відтиск на папері? чи я щось не розумію...?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Так, то я малювала зразу по штампу. Тоді хухаєте легко на штамп і робите відтиск. Потому ще раз - і маєте другий зразу. Але можна і звичним способом. Зробити відтиск і тоді розмальовувати. А якщо трошки ще водою там розвести, то взагалі дуже цікаво буде виглядати. так що можливостей кілька, а результат просто надзвичайний!
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    ех...ото мають люди золоті руки)))
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Тільки враховуйте, дівчата, що гольцики не надаються до розмальовування малюнків, вони - для штампінгу.
     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я думала, що ними якраз і розмальовують малюнки.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Можна пробувати, але... треба особливи папір, розводити то водою потім... Так як копіками не розмалюєш ніяк. Не для того вони. І то не дивно. У Тіма не той стиль. ;)
    До речі, пробувала розмальовувати ними силіконові штампи й робити відбитки - набагато складніше, ніж на ґумі.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Я досі шкодую, що кинулася на копіки. Задорого. Платиться в основному за рекламу й популярність, яку вони собі зробили. А сенс? Так що на копіки я більше не заглядаю взагалі. Он вчуся олівцями розмальовувати. Аплікації роблю все частіше. У копіках мене цікавлять лише кольори для шкіри.
    Я вже писала раніше, що не треба поспішати з покупками, поки не розберешся, чи треба тобі то, чи ні. У мене була файна вчителька, навчила малювати, але якщо вона може собі дозволити купувати фломастери по 7 доларів і чорнило до них по 6, то я ще не скоро зможу. Ті, що я купувала, мені вдалося купити по 3. Але мене дуже сильно вражає, що 75 кольорів - це майже ніц, надзвичайно скупий вибір. А якби я подивилася на інші маркери, де не 400 кольорів чи більше, а 148, то я би мала вже половину всіх кольорів. І найбільший прикіл у тому, що малюнки, розмальовані тамтими іншими, виглядають зовсім не гірше... Але якби то можна було бути мудрим наперед так само, як назад.
    Гольцики дуже класно підійдуть для вінтажних листівок і я власне дуже тішуся, що їх собі замовила, бо чорнилом я користувалася вже до того, а в поєднанні з маркерами можна відірватися в улюбленому вінтажному стилі за повною програмою. Але на розмальовки вони не підходять, бо переходи не дуже можливі без води, спеціяльний папір коштує трошки забагато. А от розмалювати ґумовий штамп і відштампувати зображення - виходить просто супер!
     
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Тут також появилися маркери дешевші ніж в Аграфці по 20 грн штука виходить.
     
  20. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Маркери для розмальовування

    Не зовсім коректне порівняння... Хольцівські маркери зовсім інші, ще й двосторонні!
    Переглянула відео:girl_cool:-ті також двосторонні, але все одно їх не можна рівняти, різні вони:girl_yes2: