Машинки для скрапу - відгуки, поради...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Лютий 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я цього тижня мусіла викинути B пластину. Так вже її заїздила, що вона просто перестала працювати. Не вирізала й усе. Я зіпсувала на ній 4 листки (це з металевою пластиною я проганяла) й зрозуміла, що все, відслужила вона своє... Так що довелося купити нові. :pardon: Але вона й так файно прослужила мені рік.
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А хтось може порадити де можна купити металеву пластину для сізікс біг шот? А то мені муж подарував машинку, я на радостях купила купу метеликів :) а вирізати якось зле. Почитала що тре пластину. А от де взяти? В нас в інет магазинах не знайшла, може десь в закордонних є з доставкою до України? Бо я щось знайшла але з тих магазинів не доставляють...
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    є на ібей
    знаю в http://shop-scrapart.com.ua/index.php?dispatch=categories.view&category_id=188 можна по ідеї замовити.
    Думала сама заскочити в Аґрафку попитатися, може вони можуть замовити, бо й самій треба.
    ааа,тьфу. я щось подумала про іншу пластину. а просту металеву як от для тонких ножів, то в наших магазинах є
    http://scrapua.com/metalicheskii-kovrik-adapter-big-shot-ot-cheery-lynn-designs
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    тут є доставка до України. Я свою тут і замовляла.
     
  5. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Нещодавно жалілася, що
    Поремонтували!:)
    Деталь нову довелося виточити, аж у Рівному знайшла де. Обійшлося у 130 грн.
    Але воно було того варте! :girl_tender:

    Тепер бутерброди вмію складати :)
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Купила собі машинку Катлбаг, і не вирізало мені ножів без пластини С, купила я ту пластину, і не хоче мені вирізати ніж memory box (метелик), то особливість ножа цього, чи то в мене машинка щось не хоче його різати?
    Плюс пластину В, після того вирізання трішки не те, що погнуло, а зробився такий маленький як ніби горбик в тому місці, де був ніж. То так має бути, після вирізання чи ні?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    У мене одна пластина В вигнута цілком. )) при нагоду фото покажу.
    Ножі, крім спелбайндерс і широких сізікса та Тіма, потребують металевої пластини дуже часто.
     
  8. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А я аж налякалась, думаю ще не встигла купити машинки, як вже поламала пластину.
     
  9. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Дівчата, прошуршала всю темку, але бачу про Spellbinders Grand Calibur нічого не має :)
    Я тепер маю цю машинку, задоволена безмежно, ножів поки що мало, папок для тиснення ще не маю взагалі, але згодом поповню колекцію :)
    Вже можу сказати, що пластина С нищиться досить сильно. Прочитала в темці, що ножі можна заточувати. Яким чином?
    Написано, що до неї підходять всі тоненькі ножі, крім ножів Тіма Хольця, в яких товщина 1,5см. Memory Boх підуть же? Бо не бачила вживу наскільки вони товсті :)
    І ще на рахунок канапок. Як складати я вже зрозуміла, а от як закладати в машинку є різниця? тобто плата А внизу чи С, чи без різниці? Як Матроскин казав"Ковбасою вниз смачніше" :)
    Я так розумію ножі та папки для тиснення від Spellbinders підходять всі.
    Підкажіть хто знає, бо вже і в неті передивлялася і тут в темці.
    О і ще хто знає що це за ніж?
    [​IMG]
    Метелик великий, розмах крил 9см.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Значить, неправильно канапку складаєте. У мене тільки пластини В нищаться. ;)
    Ніби кажуть, що пропускаючи через машинку із фольгою. А нащо вам їх гострити? :shok: Я ще жодного не маю потреби гострити.
    Просто деяких фірм ножі не такі якісні, як spellbinders, тому їх треба кілька разів пропускати через машинку. Наприклад Чірі Лінн ножі треба пропустити через машинку двічі, тоді розвернути папір із ножем на 90 градусів і ще два рази пропустити. І ті ножі ніяк не загостриш.
    Так, підуть.
    Так, є. ;)
    Ось. Marianne Design Creatables.
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    цікаво, в мене на Біг Шоті за один раз ніж вирізає-тисне
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Лілю, дуже дякую за вичерпну відповідь! І головне за ніж! а то я вже купу сайтів передивилася шукаючи!
    В мене пластина В для тиснення тільки йде, як вона може нищитися? А С як раз для вирізання. так на самій машинці написано, бо повну інструкцію, дівчата з магазину десь загубили, казали будуть шукати :)
    А на рахунок складання в мене не показано як класти сам ніж, але якщо його класти не лезом до пластини С тоді відповідно буде нищитися пластина А. а от як закладати я мала на увазі А внизу має бути?
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    от надибала відео на ютубі - для вирізання А і С.
    http://www.youtube.com/watch?v=O4So8CGQJgc

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

    та десь такі ж тонкі як і спеллбіндерс.
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Руда Лисиця дуже дякую за відео!
    А резиновий килимочок теж нищиться?
    В мене при вирізанні на краях йде і тиснення зразу, а ножі частенько врізаються в пластину С. Роблю як раз так як на відео.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Може, то ще від ножа також залежить. У мене на серветках така інструкція, як я написала вище. І дійсно треба так робити.
    Тобто у вас геть інша канапка?
    У катлбаґу складається канапку з 3 пластин. Для тиснення: А+В+В. Для вирізання: А+С+В.
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    у Альбіни ж гранд калібур...а в них інакші канапки
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я вже тепер зрозуміла. Шкода пластини С в такому разі.
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    чому? такий же ж розхідний матеріал як прозорі пластини в Сіззікс
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Дівчатка маю ще питання вже на рахунок папок для тиснення :)
    Прочитала на іншому форумі, та знаходила відео на Ютюбі, що папки для тиснення Сізікс, підходять до Гранда. По вигляду вони не товсті, купила одну папочку сьогодні, спробувала(як з диз. картоном, так і із звичайним білим листочком 80мг), починає затягуватися і йде ну дуже туго, я перелякалась і далі не стала прокручувати, щоб валіки не зламати, потім ще раз пошуршала і знову ж таки знайшла, що дівчата користуються такими пластинами для тиснення, навіть не вигадуючи іншої канапки ... От і не знаю чи то нести в магазин назад здавати, чи придумувати канапку. на одному відео бачила як жінка робила канапку із Катблановою платою В прозорою такою. Яка її товщина? цікаво на скільки вона відрізняється від моєї плати В.
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    не придумала куди писати, пишу сюди. маю біду з однією папкою для тиснення (до речі - привітайте мене :) у мене є Біг Шот від Сіззікс!). та папка перетискає папір, різної товщини. причому той папір, який тонший, ще й негарно загинається з країв. сто разів переглянула інструкцію, кладу все як на малюнку - соло-платформу, потім пластину, потім папку з папірцем всередині, потім ще одну пластину. та папка, що була в комплекті - тисне прекрасно, теж папір різної товщини. обидві папки до речі - фірмові Сіззікс - тобто відповідність з машинкою не обговорюється. я чогось не знаю/щось не так роблю чи то може бути брак власне папки? хтось зустрічав таке?

    модераторам - якщо є більш відповідна тема, перенесіть пліз - я не навмисне, я просто не знайшла, чесно.