Машинки для скрапу - відгуки, поради...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Лютий 2012.

  1. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    товщину "канапки" пробувала міняти, але там вже нема куди тонше: платформа, пластина, папка з папером, знову пластина. без пластин ж не можна - правильно?
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    є ще різні адаптери, які використовуються коли товщина платформи завелика у будь-якому положенні, але якщо забирати хоч один шар з мультиплатформи - замало.

    я тут писала про ті перехідники:
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1316309&postcount=53

    обираючи різну товщину паперу+різну товщину паперу отримаєте добрий результат (я спочатку все записувала у записничку - як складати канапки під різні папки, ножі)
     
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    тобто з папкою все ок і треба експериментувати з платформами, докуповувати різні адаптери? а якщо не допоможе? :)
     
  4. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    чесно признаюся- я обходжуся без адаптерів- а користаю такий жорсткий коврик для мишки, плюс, якщо погано прорізає- підкладаю картон. Дешево і сердито. І вирізає добре і пластини цілі.
     
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    та я на тонкі ножі теж допасувала грубий картон під пластину замість адаптера. ну якось не стало мені на нього грошей, все на ножі пішло ))) і теж все ок.
    а з папкою - біда(
     
  6. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Юля, це та папка, що ти брала в АртДеко? Я купила другу з пари, то теж махаюся з нею, але я думала через те що вона іншого виробника, але бачу в тебе те саме :)
    А знаходила відео, де такі папки на Гранді використовуються без адаптера, просто без гумового килимка(в мене плата А-папка-плата В), а вже стільки канапок понапридумувала зі всього що в хаті було і підходило по розміру. Тоненький папір прориває, товстіший пропустило ніби нормально, але воно в машинці йде з таким напрягом, що більше боюся туди давати.
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    так, то та з Артдеко, розпарована з набору. я віднесла їм папір тиснений тою папкою, і такий самий тиснений іншою. казали - будуть питати постачальника.
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Дівчатка, підкажіть, чи маєте проблеми з тисненням на машинках? Брала різні папки, як оригінальні так і ні. Все одно мушу видумувати канапки, так як написано на машинці не тисне, точніше не влазить в отвір :) Дуже часто папір рветься. Папір брала від 80 до 220-250,і металізований(от на ньому краще за все виходить!) вже стільки паперу перевела, для кожної папки треба підбирати окрему канапку та папір, щоб мати гарний відтиск! Поки що найкраще виходить на металізованій 160.
     
  9. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    з тисненням точно ніколи проблем не було. тиснула папір мін. 120 макс. 300 грам. і ставила весь час стандартну "канапку": платформа, дві прозорих платсини , а між ними папка і папір. Єдине буває деякий папір тріскає ( коли дрібний візерунок). А як у вас папір рветься?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А у вас яка машинка? В Альбіни Спелбайндерс. У мене з Катлбаґом теж ніколи проблем нема.
    Альбіно, а ви раз через машинку прокручуєте чи двічі?
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    У мене сізікс
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Ну, то це Альбіні не допоможе.
    Альбіно, на презентації 3Д папок від спелбайндерс папір збризнули водою. А канапка була з двох пластин - світлої рожевої і малинової.
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    раз
    В мене малинової немає взаглі, з машинкою йдуть 3 пластини: сіра базова, біла для вирізання та рожева для тиснення. А от з водою можна спробувати. Дякую :)
    Я і в м мережі знаходила МК по тисненню на Спелбайндерсі з папками Сізікс та Катлбаґ та в них все тисне стандартною канапкою і добре. А я вже і папір підбираю і канапки і половину тиснень викидаю. Але в Спелбайндерс є папочки зовсім тоненькі, такі як ножі по товщині, от їх я ще не купляла, може хоч з ними проблем не буде.
     
  14. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А я маю питання таке, хто має катлбаг. Якщо я хочу купити металеву пластину. В кожної марки ножів є своє пластини, тобто мені достатньо купити тільки одну, будь-якого виробника, і вона буде для всіх ножів, чи таки тре купувати суто для кожної марки. Мені здається, що хватить однієї але ще запитаюсь, бо може то я собі так думаю.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Однієї достатньо. Металева пластина нічим особливим не вирізняється, тому байждуже, якої фірми купити.
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    незнаю як з катлбагом, а до сізікса треба було брати пластину з врахуванням розмірів (бо вони є різних розмірів, і деякі просто не влазять)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Металеві? А які не влазять у сізікс?
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    там максимальний розмір мав бути 15,5 см (розмір отвору), в мене пластина розміром 15,5*21,5 см

    адаптори є різні:
    для Cuttlehug знайшла розміром 5,5'' x 7,75"
    а є ще металеві від різних виробників розміром 20,3*13,9 см, 11*14 см, 14*19,7 см
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Дівчатка, маю питання на засипку, чи не має ножів для квіток маку чи волошки, обємних, такого плану як пуансетія в декілька шарів? вчора гуглила-гуглила і нічого такого не знайшла...
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму