Машинки для скрапу - відгуки, поради...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 8 Лютий 2012.

  1. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    і тут в мене питання :)

    дуже часто ніж треба приклеїти на певне місце на папері. наразі роблю то малярним скотчем, але коли його відклеюєш, він часто рве папір, на який був приклеєний. мені то не завжди подобається, бо в мене часто плани і на висічку, і на негатив. є ж спеціальне щось, правда? яке і де його купити?
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я так само, але вже навчилася так: відриваю потрібний кусочок клею на долоню, потім знімаю(якщо сильно клейкий то і 2 рази), а потім вже фіксую ніж, тоді він легко знімається :) Я сама перших пару разів папір так псула.
     
  3. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я віксую звичайним скотчем (офісним), а я ще такий матовий скотч (біленький - для клеєння книг, здається) - то взагалі супер, легко відривається і нічого не пошкоджує
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Дівчатка, ніц спеціяльного. Блокнотики з липкими сторінками чудово працюють.
    [​IMG]
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    насправді, то як одкровення якесь, я б блокнотики і не здогадалась використовувати:)))
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    То підказки від досвідчених скраперок. )) Я коли ходжу на МК, то завжди якусь хитрість та й навчуся.
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    ухти, клас! блокнотики - є такий папір для записів з клеєвою смужкою, таке?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Ага, воно. Мені коли показали, то було прозріння просто. Я теж скотчем ліпила. ))
    А тут можна просто наліпити дві сторінки (чи одну, залежно від розміру ножа) навіть через розмальоване зображення й воно все класно працює.

    От що мене в тої скраперки здивувало, це те, що вона пластин не міняє. Вони в неї геть непрозорі і верхня настільки вигнута, що то торба! Буква U, і я не дуже перебільшую.
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    я зі своєю пластиною помітила, що іноді вона залишає свій "взір" на папері (за рахунок того, що на ній багато уже вирізано було). Навіть не знаю, міняти наче ще не час, але часом бувають непотрібні "сюрпризи", з тим якось боротись можна?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    У мене такого ще ніколи не було. То при вирізанні одного аркуша чи кількох нараз?
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    то якось не залежить від товщини паперу, а від того наскільки порізана пластина у тому місці (якось так)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Якщо в мене лишаються такі мікроскопічні тоненькі залишки паперу в пластині, я наліплюю скотч, здираю і все чисто тоді. Така собі епіляція. )))
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    нє, думаю Терезка про таке собі своєрідне тиснення - лишається на висічці, в мене теж таке є. я просто знаю, з якого боку в мене лицева сторона (а вона завжди лицем до ножа, пра?), відповідно ніж навпаки - лицем до тої порізаної пластини. отже, на лицевій стороні висічки не лишається ніякого малюнка, тільки на звороті ) якось так, не знаю чи добре пояснила)
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    А, тепер зрозуміла.
    У мене ніж завжди лежить ріжучою стороною до пластини B, відповідно, пластина С в мене чиста. Ну, пару слідів на ній є, бо було, що не так поставила ніж, але то не вплинуло на неї жодним чином.
     
  15. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Я так пильную ту пластину С, інколи по кілька разів перевіряю, чи правильно ніж поставила)))
    Я тільки наразі воюю з ножама меморі бокс. Ну ніяк не хочуть мені вирізатись. Я інколи просто хочу їх викинути і все, не мучитись, не нервуватись.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    О, цікаво, а мені вирізаються без проблем. І металевої пластини не завжди треба. От Чирі Лин - це просто атас, але все одно мені її серветочки найбільше подобаються.
    А в тебе Катлбаг чи Біґ Шот, бо я вже забула. ))
     
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    В мене Катлбаг. Я думала про ті Чирі Лан, мені деякі дизайни подобаються, особливо серветочки, але щось не наважилась купити. А з Меморі бокс дуже мені подобаються їхні метелики, маю і великий і малий, але жоден не вирізає докінця. половину треба ще вирізати манікюрними ножицями. Одні ножі, які люблю, то Spelbinders вирізають без проблем з першого разу.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Ну, то фірмА, вони завжди все файно ріжуть.
    Купи собі металеву пластину, або підкладай папір під неріжучу частину.
    Ще радять розвертати на 90 градусів після того, як проженеш туди-сюди через машину.
    Але мені все файно різалося. Просто можеш прогнати туди-сюди 3-4 рази (не витягаючи пластини) і подивишся, чи спрацює.
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    йой, Лілю не кажи. Файно ріжуть лише прості форми. Маю їхнє дерево - жесть. Купа нервів заким виріжеш і то мало адаптера металевого на "проблемні" місця ше тра зверху папьорку ставити і не один раз проганяти і під різними кутами. Те саме з їхнім ножем серветкою-сніжинкою... то взагалі - щось. А Нові серії ножів з якогось гіншого металу і таке враження що клєєм намащеного, бо фіг видобудеш висічку, тра харчові плівку між ножем і папером стелити.
    Зате Меморі бокси навіть найтонші деталі без проблем вирізають і я ними мегазадовлена. Якщо меморіки не вирізають - значть вони браковані.
     
  20. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Машинки для скрапу - відгуки, поради...

    Маю чері лін завиток - без проблем вирізається і без металевої пластини і витягується дуже легенько. Дуже ним задоволена