"Мастер Шеф" на каналі СТБ

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nitriotka, 15 Жовтень 2013.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Подивилася сьогодні фінал... Нудний і передбачений. Катя якась сама не своя була.
    Між іншим , де Руслан? Образився?)
    Дивлюся сьогодні про їх життя за кадром. Такі всі інші і смішні. Але вразив готель, де проживали учасники. Якісь такі малюсінькі кімнатки, а не номери, стіни обдерті. То організатори на навчання в Франції економлять?
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А ви помітили, як більшість схудла за час проекту? Катя, Руслан, Асмік. А який той Олег був бицьо? Добре, хоч стилісти із ним попрацювали)))

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    :girl_claping:
    Ура, я рада. Добре, що не Катька
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2016 ---
    А то в нього на правій циці татуха FERRARI чи то мені привиділось?:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О, мама мія, треба йти передивитися)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівоньки, то вже Мастеpшеф діти 2 сезон почався?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Так! Я в повторі вже другий випуск дивилась.
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ого, як це я пропустила . І як, цікаво?
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Мені так. Такі екземпляри приходили, що очі на лоб лізли. Але ті панти не пройшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ото я провтикала:facepalm:.
    в нас нема телевізоpа. я ж все тут пильную за обговоpеннями. а всі мовчать...де палкі обговоpення?:girl_in_dreams:
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    О так, ніколи не думала, що бувають настільки противні і неприємні діти. Фе!
    Хоча дуже мені сподобався один хлопчик, весь такий світлий і позитивний, той, який сказав, що він щасливий вже від того, що в нього є родина і всі здорові! Шкода, забула його ім'я.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    глянула вчоpашній випуск.
    то тільки мені хочеться пpистукнути чимось важким ту Маpину?:girl_devil: ну така мені вона непpиємна. таку вже коpону має. як коментує на камеpу, то така кpута. а як пеpед суддями відповідати, то так заікається, так вся її "кpутизна" десь зникає. фе...
     
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    А Денис Таран?
    Так само. Ще Ксюша Слободська інколи як заверне, як закрутить словами.

    Мені дуже не сподобалось, коли минулого випуску балкон збивав з толку того хлопчика-бананчика, на битві чорних. Добре Даша Гудим їм відповіла - ви дорослі і приколюєтесь з малого, попробуйте так поприколюватись з вашими ровесниками.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я от щойно випадково включила програму і потрапила на битву чорних фартухів. Чесно, я в шоці як діти можуть бути такі підлі... Особливо Марина і хлопчина брюнет. Таке мале, а таке гімнисте.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я була в шоці. Потім з таких малих, виростають кар'єристи, які йдуть по головах заради перемоги. Ну хіба їм пощастить і їхні батьки виправлять ці пропуски у вихованні і пояснять їм різницю між наполегливістю та підлістю. Я навіть серед дорослих учасників такої наглості не пригадую...
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ура, Марина перемогла!!!Хоч вона мені спочатку і не сподобалась своєю нахальністю, але згодом вона вже менше чудила, зате показала велику старанність і майстерність. Думаю, ця дівчинка велика молодчинка і перемогу свою таки заслужила:girl_dance:Хоча інші фіналістки теж молодці:girl_curtsey:
    А ви за кого вболівали?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я за Віку вболівала, але розуміла, що переможе Марина. Вона дуже креативна, наполеглива і таки працьовита.
    Я ще не бачила суперфіналу. Буду «смакувати» завтра.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Думала,що після стількох сезонів мене уже ніщо не здивує..помилялася!Я просто шокована,що і як та Маша батькам верещала(((Вона і до учасників раніше могла в такому тоні звертатися,але до мами і хто там ще до неї прийшов..Сумно..
    Вболівала найбільше за Віку,але Марина теж заслужила.Дуже професійна дитина),наскільки можна робити висновки з шоу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я вам скажу, що переважно діти таки копіюють поведінку батьків. І раз та Маша любить так на всіх покричати, то в сім'ї у неї крики певно явище буденне. То так спостереження зі сторони. Як то кажуть "Виховуйте себе, а не дітей. Все одно вони будуть схожі на вас". Бо таки безглуздо вимагати від дитини поводитися правильно, якщо самі батьки роблять зовсім інакше, ніж вчать дітей. Можна хоч мільйон разів дітям повторити, що щось не можна, але якщо вони бачать, що слова батьків розходяться з діями, то очікувати гарних результатів такого "виховання" марна справа.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    сьогодні випадково виявила, що почався Мастершеф 7. хтось дивиться той дурдом?