Меблюємо передпокій

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем truskaffka, 27 Серпень 2012.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а просто поперечку на 10см, щоб розсувні двері було до чого прикріпити? а внизу до плитки чи до підлоги вкрутити
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А куди вона має кріпитися? Стеля натяжна буде.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Є такіі шторки для душу скляні безкаркасні, які складаються. Там хороша опора на стіні потрбна і рейка на підлозі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Можете показати картинку? На одній стіні є можливість організувати хорошу опору. Рейку на підлозі - теж без проблем.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Є отака гармошка, тільки в ріст людини бачила, а є ще на верхній рейці на коліщатах, типу розсувних дверей.
     

    Вкладення:

    • Корисно Корисно x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та до стін. як мініполчка. хоч ен знаю, чи це красиво.

    ви таку конструкцію мали на увазі ? здається, є якийсь алюмінієвий профіль, він не мав би бути тяжким, можна зробити. але не знаю чи витримає двері)
     

    Вкладення:

    • 1323094511.jpg
      1323094511.jpg
      Розмір файлу:
      27,6 КБ
      Переглядів:
      159
    • Корисно Корисно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Отаке на верхній рейці
     

    Вкладення:

    • Корисно Корисно x 1
  8. Carrie

    Carrie Member

    З плінтусом буде добре, я також люблю щоб все було стик в стик, без щілин
    Якщо між тими тканинами прірва по ціні, то вибирайте дешевшу, бо вони обидві кльові, і вибір тут кращоі з кращого
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Raven @HOPIC
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    хочу відразу попередити, що такі конструкції із гартованого скла мега дорогі. Ми оплатили більше 10 тис за одну дверку в душі і 20 см. поперечку до якої ця дверка кріпилась.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Чоловік таку шторку хотів, я сказала, що мити то не буду і купили звичайну нейлонову шторку)) Цін не взнавала. Але гартоване шкло полюбе дорого буде.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я орієнтуюсь в цінах (вже замовляли вироби з гартованого скла) і маю перевіреного виробника, співпрацею з яким задоволена, і який не дере останню шкуру з замовника.
    Але дякую за попередження, передзвоню, запитаю, може дійсно за рік ціна виросла сильно і буде для нас непідйомною.
    в нас в душовій шторка з скла "фабрік" (таке в дрібну клітинку). Дуже нею задоволена в плані легкості утримання в чистоті.
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kroshka Enot ви подивіться чи ті дверцята, які кріпляться лише на стіну з одного боку будуть гарно розпрямлятися. Мені здається, що ті гармошки ідеально не розпрямляються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потребую поради колективного розуму.
    В нас в передпокої замість шафи на стіну змонтована гардеробна система ikea algot
    Вирішили зашити її в каркас, і замовити двері як для шафи-купе.
    На наступному тижні тре замовити двері, і я прошу накидати мені ідей/картинок, які би то мали бути.
    Ось фото мого передпокою для загального уявлення:
    F5704A8A-79FD-4A6B-9EA6-6D0300CBFC70.jpeg 06A367E8-BE16-4B5C-B553-01ED9BCB187F.jpeg
    Мій основний варіант наразі - скло, з смужками: матова прозора, біла.
    Щось таке: 6B92A699-8575-4BE7-AF07-128BDA5D605C.jpeg
    Тільки смужки тонші (3-5 см) і рівномірні.
    @Haidee @Тетянка і хто ще зараз в активній стадії ремонту (тобто зависає на сайтах для натхнення) - порадьте, будь-ласка, щось доброго.
    Дзеркала не хочу, дзеркало буде на боковій стінці, в повен зріст.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Або ж світле дерево чи фарбований масив/мдф. Гарно, але мабуть дорожче. Краще зробити дверки в одній площині, буде стильно (є й такі розсувні системи). Розпашні певно не влізуть

    Screenshot_2019-05-18-16-26-35.png

    Screenshot_2019-05-18-16-26-12.png
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щоб двері були в одній площині, потрібно, щоб направляючі були довші на ширину дверки?
    Розпашні двері не влізуть, хоча треба поміряти (дверцятко має бути 60 см завширшки, тре поміряти ширину кухонних дверей).
    Інше питання, що висота дверцяти 240 см, як воно буде з розпашними?
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Kroshka Enot, Люда, якраз дуже вчасно - я саме сьогодні обходила кілька салонів. А від "Папа Карло " не дивилася?...там є розсувні скляні варіанти
    Бачила сьогодні
    Двери раздвижные. Купить межкомнатные раздвижные двери в Киеве, Харькове
    Тут ще глянь - Yankoglass | Вироби із гартованого скла - Львів
    Плюс десь на Сихові братова дивилася, але я забула назву і їхній сайт. @Мацьопа , нагадай, будь ласка!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То є якась така нова система, що дозволяє в одній площині робити, але я бачила в російської блогерки. Чи хтось у Львові пропонує, не знаю. А розпашні 60×240 класно якраз будуть. Просто треба більше завіс і якісних. На другій картинці якраз розпашні. Гляньте до Іри в інстаграм, вона має багато відео по різних темах, може щось практичне знайдете.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Каже гугль, що є ті системи і називаються вони компланарні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lyubba

    Lyubba Member

    Якщо ви хочете скляні двері, то гляньте тут http://new-glass.com.ua/sklyani-dveri/. Ця фірма називалась Радо і ми в них замовляли скло із візерунком до міжкімнатних дверей. То і ціна і якість роботи Дуже нас порадували. Також в них ми бачили і двері


    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1