мене тут не буде деякий час

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Гелена, 16 Грудень 2008.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 11
  2. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Мене тут не буде десь зо два тижні,їдемо трохи відпочити в Шацьк :).За всіма сумуватиму і так не вистачатиме Дівочих Посиденьок...:sad: Але приїдемо з новими силами,емоціями і поділимося з вами! :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Натуся, гарненько відпочивайте, набирайтесь позитивчику і здоровячка:girl_in_love: та про схуднення не забувайте:girl_cool: приїдете - "спросим по полной":girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    так дівчатка, ми вирушаємо.

    мене трошка не буде. усім буди чемними - модератори пильнуйте і мої гілки:girl_smile:.

    бажаю всім гарної погоди , теплого сонечка та душевної рівноваги.

    моїм коліжканками - ЦЬОМКИ!!! Каті, Уляночка з Ірусьою і дітками - ПРИЄМНОГО ВАМ відпочинку, файно себе показати у нових купальниках, гарно засмагнути, набратися здоров'я ! :girl_in_love::girl_in_love: і здійснити ваші плани:girl_in_dreams::girl_claping::girl_in_love:

    особливі цьомки Надійці - тобі також теплого сонечка, хоч і у Львові! ми тобі привеземо моря і пісочку! :girl_in_love::girl_in_love:

    Усім форумлянкам - форумівок та приємного спілкування!


    Цьомаю. Кася.
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    І тобі цьомка!!!
    Щасливої і легкої вам дороги!!!
    Гарненько відпочиньте...:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    :girl_bye2::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:Дівчатка, забігла з усіма вами попрощатись, ми їдемо в Україну, можливо когось і побачу у Львові ;) була б дуже рада.Будемо 3 тижні, буду дуже сумувати за вами всіма, дівчаткам-рукодільницям-нових досягнень та рівних хрестиків.:girl_bye2::girl_bye2::girl_bye2::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Вишиванко, ну чому прощатись:girl_smile: навпаки - скоро привітаємо вас у Львові:girl_claping:, головне свисніть хоч з інтернет-кафе:girl_wink: З такої нагоди й Вишивальну форумівку :girl_in_love:можна організувати, нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Хомко, ви мене вже другий день лякаєте... Тільки побачу ваш останній допис і аж мурашки чогось. Ото, думаю, всі роз*їдуться, то ж як буде сумно тим, хто ніде не їде! :girl_cray: Не лякайте мене більше!! :shy:
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    і ми завтра вирушаємо у маленьку подорож.їду до батьків у свій рідний гарний Кам'янець-Подільський.
    але скоро повернемося і зорганізуємо ще багато літніх форумівок по всіх гаях, і парках Львова.
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    і мене тут не буде з два тиждні....ідем відпочивати на море:girl_cray::girl_cray:
    Всім хто зібрався на відпочинок-гарної погоди, сонечка, тепленького моря, чоколядової засмаги. А тим хто залишається у Львові- сонечка і тепла, аби побільше можна було відпочивати на природі.!!!!!
    Дівчатка буду за всіма страшенно сумувати, всіх цьомаю міцно :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love

    а ще хочу передати особливі вітання маленькій Вікусі, в якої скоро день варення!!!! [​IMG]

    Всім па па, до зустрічі:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 18
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Файного вам, дівчатка, відпочинку...спокійного моря,теплих і бурних ночей..незабутніх вражень...і багато-багато фото!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    А з нами тими "фото бурних ночей" ділитися будуть, думаєте? :girl_crazy: :girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    кать, при можливості заходь, тама є інтернет кафешки :)
    і гарного вам відпочинку
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Каті гарно вам відпочити. Тепленького моря, легкої і приємної дороги і засмаги про яку мрієте. А Сашуні побільше нових незабутніх вражень і маленьких друзів щоб було йому там цікаво і весело
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Ну от, знайшли чого лякатися:girl_smile: Скільки там всіх роз'їдеться, десятків зо два-три, а активних дописувачів майже 900, та ви тут і оком не встигнете моргнути, а ті пару десятків повернуться в лави ДП:girl_wink:

    Усі тимчасово від'їзджаючі думаю будуть не проти такої установки для форумлянок:

    Створювати нові цікаві теми!

    Активно дописувати в уже створених!

    Придумувати ідеї конкурсів!

    Виходити заміж!

    Вагітніти!

    Народжувати малявок!

    Готувати і давати рецептики різних смакотків!

    Поміж тим всім не забувати худнути всім хто обіцяв!

    Вдосконалюватись у різноманітних сферах!

    Творити мистецькі шедеври!

    ...і звітуватись про це все на улюбленому форумі
    [/COLOR]:girl_in_love:,

    а поміж тим всім відпочивати на природі, шукати нові цікавинки в уже, здавалось би, до травиночки, до камінчика знайомих місцях:girl_in_love: До того ж ті, що "ніде не їдуть", можуть поїхати хоча б у найближче незнайоме місто/село/місцину і отримати величезну кількість суперових вражень:girl_in_love:

    П.С. Якщо самі супер-бупер активні форумляночки тимчасово будуть недоступні, є шанс відкритися та активізуватися новим Посиденьковим зірочкам:girl_wink:

    П.П.С. Думаєте легко тим що їдуть:girl_sad: Не уявляю, як то буде без форуму:sad: скукотааа:girl_cray: А коли вернемось, як все написане перечитати?:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Хомко, дякую!! Ми он тут щойно вирішили завтра їхати в музей залізниці до Монреалю. На день, але теж файно! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    От і моя черга настала написати вам "мене тут не буде деякий час":girl_cray: Їдемо з синочком до бабусі:girl_in_love:, запасатись вітамінчиками на зиму))) Скоро повернусь:girl_wink: так що не розслабляйтесь:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    ну прийшла і моя черга сюди написати..все..їдемо...до поїзда залишилось менше 3 годин...канапки зроблені, речі спаковані, Любчик ще спайкає, тому маю кілька хвилин на ДП.....мої сонечка, улюблені і не дуже, але все ж давно рідні...прошу гарно зустріти ОЛМУ, худаючим схуднути, тим, що підпримують систему Левандівки, попийкати пива в ПХ, майбутнім мамам в термін легко народити здорових ляль, плануючим змінити свої статуси... буду сумувати за вами...побажайте гарного відпочинку.....папуськи:girl_bye2::girl_bye2::girl_bye2:
    П.С. без мене не сваритися:girl_mad::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 20
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Гарно вам відпочити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я буду дуже і дуже скучати!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: мене тут не буде деякий час

    Гарного відпочинку, повертайтеся загорілі і ще кращі ніж ви є. будемо сумувати, а на довго їдете?
     
    • Подобається Подобається x 3