Меню для дитячого свята

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Яруська, 11 Листопад 2009.

  1. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    класно!а з чого зроблені о ті гілки пальмові?
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Піднімаю тему, так як наближається ДН у малого, а ідей ніяких, крім піци. Хочеться на дитячий стіл накрити щось таке, що діти їдять із задоволенням,
    Наразі придумала піцу, равлики і ще якийсь салат в корзинках.
    Хто ще які страви може підказати.
     
  4. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    В тому то й справа, що піца це і є для дітей найкраще. Принаймні я теж завжди печу піцу, обов*язково торт і роблю олів*є (всі друзі моєї дитини обожнюють олів*є:girl_impossible:). Я ще помітила, що діти обожнюють, коли є холодна м*ясна нарізка (і побільше) - змітають без хліба. Ну і щоб не нудилися, купляю кукурудзяні палички і горішки, бо чіпси не практикуємо. Дитяче шампанське. Ще налисники з м*ясом і печені курячі лапки. Одним словом, м*яса має бути досить:girl_haha:



    ---------- Додано в 09:34 ---------- Попередній допис був написаний в 08:58 ----------

    Тільки що проконсультувалася з дочкою. Вона (безапеляційно) : піца і морозиво! :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2011
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Дівчатка, потребую поради ! Що приготувати на ДН малечі, якщо всі дітки 2-х річного віку, а частина ще й алергики (включно з нами) ? Потрібно дієтичне і цікаве меню. :girl_tender:
     
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Дівчата, маю "на носі" св'ято (донечці 3 рочки буде). Прийдуть до нас дітки, то хотіла щось смачненьке приготувати. Думаю, що то буде щведський стіл...помагайте (орієнтовно діток 6-10, і по віку від 3 до 7 років)
     
  7. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Знайшла такі канапочки - їжачки. Думаю гарно будуть на дитячому, святковому столі виглядати http://www.good-cook.ru/salat/salat_128.shtml
     
  8. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Ми для дітей запікаємо м"ясця на шпашках, в основному філе курочки або індички. З дитячим кетчупом. Вони то змітають, бо ж шашлик як не як. :good: М"ясна нарізка холодна обов"язково, теж в пріоритеті домашнє запечене м"ясо - курочка, телятина. Різного роду магазинні ковбаси не практикую взагалі :bad:
    Картопельку запікаємо. Овочі, фрукти відповідно до сезону: мої із задоволенням змітають огірки свіжі і яблука.:girl_wink: Ще нарізаю небагато сиру твердого, бо моя мала дуже любить його їсти і поряд горіхове асорті - грецькі горішки, мигдаль, фундук...і т.д. вже по можливостях. Узвар або компот з свіжих ягід. Ну і звичайно, солодке. Тут я теж може і занадто принципова, але купувати магазинні торти дітям рука не піднімається...:girl_nea: Переважно дітям готую сирник з маковою начинкою зверху з шоколадом. Діти його із задоволенням їдять. :girl_yes2:
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Дівчатка, недавно святкували 5-річний ювілей!
    ось декілька ідей (почерпнула з інтернету)
    канапки з жучками з маслинок з ікрою:
    [​IMG]
    веселі канапочки з ковбаски, вирізаної формочками для печива:
    [​IMG]
    ну, і сирні корзиночки-кораблики, фруктові шашлички:
    [​IMG]
     
  10. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    хочу спекти на ДН малого тортик, прийдуть його друзі і ось думаю чи щось видумати якийсь типу вишиванки, спартака чи не мучитись і спекти бісквіт з фруктами, порадьте в кого є досвід
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Я не з дуже досвідчених :) але була на двох дитячих святах, то бсквіти з фруктами йшли на "ура".
    до теми бутербродиків і страв для діток
    [​IMG]