Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 5 Червень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    се не зовсім стейки але підошва мнєса вона і в Афиці підошва мнєса.
    О!!!! Се віщ!!! До таких шашличків моя сестра робить мачанку з олії, оцту бальзамічного, часнику і сухих приправ. Просто чудо. А ще до того шашлика можна населити/додати покраяні невеличкі кабачки/цукіні і баклажани. Вони чудово виходять на ґрилю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    в нас кабачки на грилю якісь недобрі - завжди твердуваті - може з ними щось зробити треба перед смаженням?
    А баклажани прекрасні - без нічого! смак дуже ніжний і природній!
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Значить кабачки старі. Бо в нас вони виходять мягкі але ще тримаються купи і трохи хрумтять.
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Оленко, ну ти і господинька! в нас все було простіше, але теж все схрумали на Ура!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Дівчата, а підкажіть з яким розрахунком треба брати м'яско на шашлик?
    ну ось наприклад на 15 чол. скільки треба м'яска?
     
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Написали про баклажани і я згадала, що у наш були ще крученики з баклажанів. Дуже смачно. Я їх обожнюю, кожного дня їла м б.

    Ми на гриль також даємо і баклажани, і кабачки. Але перед тим я їх трохи солю, щоб "впісялися", тоді вони мягкі.

    Якщо їдемо просто на шашлик без ніякої оказії, то рахую по 300 г мяса на особу (тому що меню не таке багате як на ДН). А якщо ДН - то 200-250 г на особу.
    Але то все залежить від компанії. Моя знайома на ДН рахує 350-400г, бо в них друзі дуже обємні і люблять ситно поїсти і мінімум ящик горілки випивають (то так до порівняння) :8:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Креативно Креативно x 1
  7. Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    а ми беремо завжди шашлик з шиї, окремо маринуємо гомілки курячі, завжди-багато овочів, фруктів, деколи беремо рибу і печемо на ришітці, деколи бульбочку з салом, часто малень тарталекти)
    [​IMG]
     
  8. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Були в суботу на шашликах і готували багато чого, але хочу поділитися рецептом салату, який порадила коліжанка. Значить так:
    1 кг. курячих сердечок відварюємо і ріжемо поздовж на четверо
    2-3 цибулини нарізаємо і 2-3 морквини трем на терці та разом пастерезуємо.
    Змішуємо разом з порізаним серцем. Додаємо баночку кукурудзи та порізані мариновані шампіньони. Солим, перчим і заправляємо майонезом.
    Нашим друзям сподобався
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    дівчата, біда!
    треба якийсь гарний рецепт маринаду для шалику! А то дивлюся - в неті щось одні з оцтами, а читала що в оцті ні в якому разі не можна маринувати.
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    я мариную в гранатовому соці, і додаю зовсім трохи ще лимоного. Для мене це найсмачніший. І промариновується завжди.
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Мій чоловік теж так маринує. гранатовий сік і сік з лимнону додає, виходить супер, я люблю з кислинкою, але без оцту. А ще люблю додавати зіру, має гарний смак. Ми маринували м"ясо в четвер, то до суботи вже було добре.
    Робила закуску з баклажанів (язички з майонезом і часничком, а в середину помідор і запекти) то дуже всім сподобалося. І огірочки малосольні просто супер до м"яса.
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Ми маринуємо в майонезі.В четвер завжди мариную до суботи супер,даю багато цибулі,лаврові листочки,перці горошком,трохи приправи до шашлика,сіль,перець,заливаю то майонезом , накриваю і в холодильник.
     
  13. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    Мій рецепт шашлика такий:
    - на кілограм мяса припадає 8 грам солі (що мені дуже подобається в тому рецепті, -бо завжди недосолюю, а тут тільки підрахувати скільки мяса і скільки солі треба давати)
    - ріжу кільцями цибулі, добре віддудушую, щоб сік попадав на мясо
    - даю приправу (люблю прованські або французькі трави), перець, мускатний горіх
    - майонез, ще додаю якщо є пиво, червоне вино, мінерлку, якщо є все тоді всього потроху.
    Мариную звечора, накриваю і в холодильник, на наступний день можна їх готувати.
    Чоловік коли смажить, то поливає шашлики вином, або пивом.
    Всім дуже подобається і всі хвалять.
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Меню на пікнік, шашлики, посиденьки на природі

    А мій брат троюрідний маринує шашлик у звичайній воді+ сіль, перець горошком і багато цибулі. Більше ніяких приправ. Шашлик у нього вже їла два рази. Був ДУЖЕ смачний. Смачніщого ще ніколи і ніде не їла. Виходить дуже м"яке і надзвичайно сочне м"ясо. Ну прямо вроті тане. (Маринує телятину, задню частину)
     
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Дуже актуальна тема для мене. На початку червня в синочка перше причастя. Хочу зробити пікнік на природі. Має бути 19 дорослих і 11 дітей :) Підкиньте якісь цікаві ідейки.

    Тема щось застаріла, але думаю багато кому буде актуально все ж таки сезон вилазок починається )
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми щороку ДН малої справляємо на природі. Минулого року я брала ідеї звідси. Ну і класично: м'ясний шашлик на шомпурах, риба і овочі на решітці, трав'яний чай в казанку.
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Маємо сьогодні пікнік, то буде- печериці в майонезі на грилі, лаваш з сулугуні запечений, стейки з яловичини, шашлик з телятини, трохи салатів, картоплю молоду зварю в дома, рулетики з кабачків, овочева нарізка, корзиночки з домашнім сиром+огірок+зелень+ сметанка.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    А плюс руккола до того яка нямка
     
  19. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, а де купляєте сулугуні і який саме? Бо є різних видів. А мені на вихідні актуально. Лаваш+сулугуні+рукола і все? Я в лаваш закручую плавлений сирок +майонез.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Все, часом приправку даю.Сир солоний і так. Беру на ринку.