Ми і наші гроші

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Mansikat, 19 Червень 2020.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То Вам вдається по 8 год працювати, не маючи няні? Для мене це космос, мої уявлення про можливості роботи з немовлям на руках значно скромніші. Як ви це робите? Як ви при цьому почуваєтесь?
    ходи говорити, як маєш потребу. Мені тут ще на думку спала одна класна мотиваційна штука, могла б бути тобі корисною в цій ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Mansikat протягом дня уривками десь 3 години.
    Малий вибудував собі графік що на ніч він лягає о 19 і до 6 ранку(звичайно підїдаючи 3-4 рази, але спільний сон і гв в мені дають змогу виспатись).Тому основна робота з 19 до 24.
    Часом вдається протягом дня з малим подрімати.
    Багато процесів автоматизовано (робот пилосос, посудомийка, пралка, сушка).
    За харчування домовилась про готові обіди, сніданок на мені, вечеря то вже чоловік зі старшою.
    Плюс чоловік з дому працює, то теж періодично включається.
    От останні тиждні почало ставати важче, тому зараз шукаю няню, щоб займалась ним при мені, ходила з ним гуляти.
    якось так
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Winter Dog, ну ви справді молодець, що так зграбно все організували. У мене спогади про перші місяці дітей - це безперервні годування, туди-сюди вкладання, тобто основна трудність - це мабуть отаке постійне переривання, тому важко уявляю, як жінкам вдається якісно інтелектуально працювати в таких великих об'ємах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Висновок - щоб добре заробляти в декреті треба добре заробити до нього, щоб гарно облаштувати собі побут і трохи звільнити руки))) До ре, то не жарт, так воно і є. Те що не облаштоване, в результаті з'їдає багато енергії і грошей, звісно, також.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @Akina вам гарно тут нарадили. Я би якось так систематизувала: до початку садочку пробувати організувати такі підробітки, де можна з дітьми своїми: няня, гуртки для дітей, клуб мами+діти. Я читала про проблему приміщення, але думаю що можна шукати, питати. Плюс бібліотека є - там точно щось має бути. Дітей в селі багато, в будуть з’являтися ще. Всі мами хочу ь віддати десь дитину на годинку-дві, щоб відпочити. Тим бвльше вас вже знають, клієнти швидко знайдуться.

    Коли вже буде стабільно садочок, тоді вже можна буде думати про іншу роботу. Але раптом ця вам сподобається? І раптом воно піде. Мати роботу, яка приносить гроші і не приносить ніякого задоволення - це велике навантаження на психіку.

    Про шиття. Зараз є купа такого навколо. Думаю ніша зайнята, бо по інтернету можна все замовити. Але по інтернету не можна замовити няню з іншої частини країни. І гуртки. Тому думаю це саме воно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Навряд. Я не люблю дітей, ну тобто не люблю АЖ настільки щоб справді бути хорошим вихователем. З дитячими заняттями почалося так, що хотілося якихось розваг для власних дітей, а мені ліньки "заводити комбайн заради одного колоска" - робити аплікацію з однією дитиною якщо можна зробити з 5 одночасно. По затратах часу і сил майже те саме, але, наче ККД більший чи що :girl_crazy:ну і в моєму уявленні вихователі всілякі мають справді любити дітей, і то так, що я своїх часом менше люблю :girl_haha:
    Поки я тут писала 2 дні, чоловік все ж погодився на ідею графіку 2/2 (бо в них все одно зараз роботи мало), але продавця в магазин вже знайшли, ех :sad:
     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я собі все кручу в голові оте 2/2. Знаю кілька сімей, які ось так позмінно працюють обоє на одній роботі. Кажуть, що то непоганий варіант при наявності дітей: 2 дні мама вдома, 2 дні тато. І при потребі можна легко помінятись одне з одним. Ну але таке ще знайти треба. І бути готовим, що всією сім'єю будете бачитись лише ввечері.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А ви думаєте вихователі люблять дітей? Мене в садку побила вихователь по голові і в плечі за те, що я розмовляла в роздягальні, і після того я в садок не ходила.
    а загалом проводити з дітьми якісь розвивайки кілька годин на день, то як на мене, зовсім інше ніж 30 дітей на 8 годин. Ну і плюс можнаще куток для мам організувати, там кава/чай/фрукти/печенько, щоб можна було трохи розслабитись. Формат можна придумати різний, або щодня інший формат. Я завжди говорю, що можу робити будь-яку роботу, але за відповідні гроші, мені важливо працювати і мати з того стабільний дохід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Все відносно. В моєї молодшої в садку нереально круті виховательки. Не знаю, люблять чи ні, але ставляться до дітей чудово. Так, до приватний садок, мегер там би не мали тримати. Але часом є ніби хороші, але холодні. В наші, як старші сестри, Меланка від них балдіє. Не думаю, що працювати з дітьми і при тому мати від них нерви, то добра ідея.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Mansikat я скажу так що ще дуже залежить від дитини. В мене малий спокійний, нам якось з самого початку вдалось вибудувати графік кормління спання. І він собі його дотримується, хіба якісь оказії раптом трапляються. Так оце переключання найскладніше, тому на першу частину дня я планую роботи які не страждатимуть від того цикання туди сюди. А на ніч вже те що потребує уваги, і зоосереджнності.

    @Dominika побут не тільки в автоматизації важливий, а і в делегації. Бо я своїх одразу попередила що все на собі тянути не буду, навіть якщо не буду працювати. Помити посуд, зробити мінімальний перекус вже і донька старша вміє, вже не говорячи про чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @Akina так у вас там є інтернет же ж. Можна вести сторінку якогось інстаграм магазину, відповідати замовникам. це і з дитиною можна організувати, моя подруга живий приклад, не якісь там історії успєха.Ставка + процент від продажу.
    Можна рекрутером, шукати айтішників. Ну трохи підівчити може щось, знаю що і без сильної англійської можна дати раду. Але зараз їх невистачає.
    точно? ти в цьому повністю впевнена?)
    моя думка така, що можливо є якийсь блок - це щодо заробляння нормальних грошей.
    і якась незадоволена потреба - це щодо горіння день і ніч над безкоштовними проектами.
    пропрацюй той блок, відклади незадоволену потребу на вихідний, вільну годинку, а якщо не дуже болить - на поличку і до роботи)
    є потреба нормальних грошей? перебираєш які є варіанти, вибираєш якийсь і пробуєш.
    мій досвід - жінкам це важче. я часто бачу як чоловіки (ті що без блоків) роблять роботу з легкістю. собачу, не собачу. вдома жінка і діти, в нього всякі хотілки, гаджети, щось до машини купити. йому скажи де гроші - і він туди піде. а от жінці треба "горіти" проектом. і це природньо - про це говорять всі психологи.
    але якщо я, напр, не можу знайти де є натхненний проект за гроші, то я ці речі розділяю
    отут я роблю гроші, а в іншому місці моє рідненьке. ну може це неправильно. але для мене це так само як сидіти з ногою в гіпсі і читати заклинання, в надії що полетиш. бо якийсь монах в тібеті літав
    та якщо тобі кудись треба то візьми костиль і йди. це рішення на сьогодні. але паралельно звісно лікуй ногу, щоб далі ходити вільно
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2021 ---
    блін, не знаю що тут слухати. є от мами блогерки, які заробляють десятки тис доларів. і багато хто почав з нуля
    тому впринципі можливо організувати себе, якщо мова гіпотетично. але це не стосується тебе чи мене індивідуально
    знаю мам, що мають дітей з інвалідністю і заробляють більше ніж на помаду, бо тато самоусунувся і є така необхідність

    сорі, я можливо занадто різка, ну не забереш це в мене, але оцінюю по своєму досвіду. В мене теж були блоки, упередження, і незадоволені потреби. Та й зараз є, не можу напр. наразі вийти на більше ніж є зараз. Щоб мати більше, мені потрібно брати нові обовязки. або шукати інші джерела заробітку. А я не хочу ні інших обовязків, ні інших джерел. Ну то все - сиди грибе)))
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це дуже добре, що погодився. Розширилось пошукове поле. Його згоду консервуємо в баночку, ставимо на поличку і дивимось на світ ширше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    У мене те саме. Я копірайтер вже 4 роки. Наразі можу набирати десь від 4 до 6 тисяч на місяць, це набагато менше, ніж мої потреби. Нових замовників знайти не виходить, старі обсяги зменшили. Можу заробити і 400-500 гривень в день, в середньому 200-250, але ж буває і купа днів взагалі без роботи. На початку року планувала оту саму стабільну роботу на 10 тисяч, оператором чи продавчинею, бо набридли гойдалки фрілансу - то купа замовлень валиться, то взагалі нема, а потім завагітніла і вирішила залишити дитину, відповідно, на фрілансі і залишилась.
    Я думаю, що вихід з грошима тут і зараз - це моніторити інет і шукати роботу помічника в інтернет магазин чи в соцмережі тощо. Я сама думаю про таке. Один замовник мені перед новим роком обіцяв купу роботи - в результаті два тижні мовчав, самому гроші мабуть треба. Ще двоє мені на днях написали, що має бути багато роботи - ага, всі обіцяють і потім пшик. Не те щоб бісить, я звикла, але хочеться стабільності.
    До пологів я нічого не хочу різко міняти, а потім з огляду на новий стан речей буду вирішувати з роботою - чи залишатись на фрілансі й гризти зубами нові можливості, чи переходити у сферу послуг офлайн і йти прибирати хати. Ось така ще в мене є ідея - прибрати комусь в оселі за 300-400 гривень живих грошей і мати вільний вечір для родини і дітей. Більше ідей поки що нема.
    Бажаю успіху і можливостей. Мені подобається читати вас в фейсбуці :cofee: все має бути добре.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    З цим я загалом вже трохи розібралася :) "скрутила" на мінімум, нікому нічого не обіцяю (собі теж :girl_crazy:), матиму час і натхнення - десь-колись на вихідних під настрій щось робитиму, але з більшості безкоштовних "хотілок" самоусуваюся :)
    А ще нині довго говорила по телефону з @Mansikat і знайшла цікаву штуку чому мені зараз важливо сходити на кілька місяців в чужі жорсткі рамки часу і роботи (та ж гіпотетична робота в магазині чи на складі 2/2), не лише щоб мати "фінансову подушку" і просто вирватися з дому :girl_crazy:а й щоб отак різко перебудувати заведені зараз порядки і обов'язки. Під якісь власні трохи "ефемерні" проєкти одним махом я стільки часу не отримаю... А то власне буде щось трохи як Юля от вище писала - підтягнула допомогу і ресурс під одне, а пізніше цілком успішно можна використовувати вже "звичні" порядки і для іншого :)
    Ну і про лінь та установки цілком згодна, загалом останньо я швидше переймалася тим, щоб ,"світ міняти", а не щоб будувати імперії і гроші заробляти :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В онлайні ще є різні напрямки, але може треба буде підівчитись
    прибирання досить перспективна сфера

    в офлайні також є сфера жіночих послуг. так, теж треба трохи підівчитись, і не все підійде, але є з чого вибрати
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Khustyanka , а Ви працюєте через біржі, апворк чи саморекламу? Автономно чи зі студіями? Скільки годин на день працюєте в середньому? Пишете лише українською чи англійською теж?
    Не хочу нав'язуватись з порадами. Але впевнена, що Ви можете мати більше заробітку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Стосовно прибирання. Знаю, що є клінінгові компанії, і що є люди, готові платити чималі суми за прибирання. Але.

    Після досвіду підробітків офіціанткою, прибиральницею, санітаркою, людиною_що_миє_холодильники_на_базарі та нянею - я зрозуміла, наскільки воно ризикове для мене, навіть ще тінейджерки. Стільки всього може вплинути. Вік, здоров'я, малі діти... Для матері всі ці роботи потребують організаційних вкладень. І зарплата мінус вкладення (приміром, оплата няні), - лишиться небагато. Про самореалізацію та перспективи навіть не починаю.

    Знаю, що все змінилось. і на кожну роботу є свій замовник. Але... ну не йшла би я з інтелектуального в прибирання. Точніше, перед тим як йти, випробувала би всі доступні можливості.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2021 ---
    Особисто я знаєте за що деколи гризу лікті? Що не сертифікувалась на консультантку з грудного вигодовування.
    Воно типу ніколи не пізно, але що далі в ліс то менше часу на це. А коли була можливість по часу - не було грошей.
    Втім, звісно, справа не в часі і не в грошах, а в тому, що це в принципі "не моє". Але об'єктивно я маю дуже багато знань в галузі, хорошу нішу компетенцій - ГВ після КР, тандем, ГВ під час вагітності. І коли безкоштовно за чаєм консультую знайомих - їм помічне. Фактично, потребувала би лише формалізації знань і досвіду, а не зробила цього.
    Ну, то таке. Не зовсім про гроші, хоч і про них теж.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А можете мені нав‘язатися з порадами?
    Мене тягне в сторону писання, але ніяк незнаю з чого би то почати і хто би мені міг якось оцінити мій рівень і вміння. До декрету писала багато тексту на роботі, але то був такий стиль типу як законодавство пишеться - чітко, строго, знеособлено. Маю кілька публікацій в журналі фінансовому, але знову ж - воно на сьогодні не актуальне вже, тай журнал вже не видається. Мені здається, що могла би писати багато про що, якщо це не прям дууже вузькоспеціалізовані тексти, де треба добре розуміти нюанси галузі.
    Пів року тому ще пройшла непоганий он-лайн курс з копірайтингу і сторітеллінгу, ніби непоганий відгук там теж маю за домашнє зі сторітеллінгу (Любко Дереш це перевіряв).
    Зараз мене трохи тягне в переклади з інглішу, але знову ж геть не шарю в ринку перекладів - шо кому і за скільки можна перекладати.
    Ну і час - в мене ше той тодлер на руках! Без няні, садочка ітп ... наразі. Тому я хочу почати з чогось невеликого, щоб не сидіти потім ночами. Ну і в процесі також зрозуміти чи можу я таким займатися постійно як основною роботою, на скільки то моє.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1