Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    В мене з мамою завжди були дуже хороші стосунки, вона для мене - найліпша коліжанка. І навіть зараз ми з нею живемо, то вона і з малим допомагає і їсти варить і все-все робить. Я би без неї дуже намучилась... І чоловіка мого любить. Навіть шкода буде від неї переїжджати, але самим пожити теж хочеться. Найбільше боюся, як вона то перенесе, бо залишеться сама...
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    В мене з мамою стосунки теж хороші,хоча коліжанками ніколи і не були,зараз так само живемо разом з нею. Мама старається якнайменше нам чимось заважати,а я дуже рідко прошу її щось мені допомогти,вона і так вічно втомлена,працює плюс має сад-город в селі,де все сама обробляє,вирощує для нас урожаї. Внучку обожнює,з моїм чоловіком чудові стосунки,в наше сімейне життя ніколи не втручається,порад своїх не дає,живемо так як нам добре,дитину виховуємо за власними правилами. А мамі добре з нами,вона дуже не хоче залишитися сама,але жити окремо ми з часом все ж плануємо.Виключно через брак площі,господинею в домі я себе і тут почуваю,дякуючи мудрості моєї мами.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. НАТКА З РОГАТКИ

    НАТКА З РОГАТКИ Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Я ВВАЖАЮ СВОЮ МАМОЧКУ НАЙКРАЩОЮ НА СВІТІ!!!!!!!! Вона нам дуже допомагає, завжди шось підкаже, посидить з доцьою як треба, взагалі Вона старається зробити для мене з Данусею все-все, за що я їй дуже вдячна! А ше вона дуже сильно любить Данусю і Дануся так само любить її!
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    У мене і далі є своя думка, яке не завжди відповідає маминій, але я вже набагато мякше її відстоюю. Тепер чітко розумію, що ми з сестрою - це основне в її житті і залишаємось дітьми назавжди, навіть якщо тепер вже ми можемо давати поради своїм батькам. Але я дуже схожа на свою маму і мої ніжні почуття до неї, як правило, рідко проявляються відкрито.
    А ще зрозуміла, що якою б великою не була любов дитини, любов мами в мільйони разів більша. І цього ніщо не змінить.
    ... Треба їхати до мами.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Мамо, мамо...

    Можна я поплачуся?
    Сьогодні день починався так добре, весело. А потім пішло-поїхало. Знову пересварилася з мамою, і на тому настрій закінчився, аж досі паскудно і образливо на душі.
    Дівчатка як я вам подоброму завидую тим що живуть окремо від батьків :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 22
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    все це проходили, все це знайомо. найболючіше сваритись з рідною мамою. ще якби зі свекрухою, то не так боляче, бо ніби чужа людина, а мама... прекрасно вас розумію. і сварки зачасту на рівному місці із-за якогось дурного, необережного слова, погляду тощо :ninja:
    звісно, що окремо краще, але останнім часом в нас з"явилась звичка гостювати у батьків (по черзі чоловікових і моїх) по кілька днів. Знаєте, ситуація краща. Можливо тому, що бачимось рідше, а можливо тому, що знають що можемо зібратись і піти додому, якщо нам щось не так...
    бажаю і вам знайти своє порозуміння! тим більше на таке гарне свято як сьогодні ;)
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дякую за підтримку.
    Я думаю, що якби я жила окремо то б з радістю приходила\приїжджала погостити до своїх батьків, а тут... навіть немає куди втекти, хоч на день-два, особливо коли ще й з дитиною. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    в нас теж варіантів не було. кілька років по найманих квартирах мотались. аж поки вдалось з кредитом купити. а тепер розгрібаємо :)
     
    Останнє редагування модератором: 13 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А я думала я одна така :) на свята з мамою погризлася. Нового про себе ній не взнала (вже сотий раз однакові образи), але на душі коти шкребуть. Ще й я винною виявилася. але нічого, нарешті припекло мене про власне житло думати а то все не те, все не так, все не моє :sad: тільки ремонт закінчили, так забиратися не хочеться, але видно треба вже, якби ж то було куда :sad:.
     
    • Подобається Подобається x 15
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Знаєте, в нас теж аналогічна ситуація була. Коли одружилися, то жили з батьками і вони давай нас вчити, як то все правильно, на їх думку, робити, а ще як малий народився, то взагалі "весело" стало. Мама тримала дитину на руках і командувала: "Ти те роби, а ти те, так не беріть, туди не кладіть, вам не дам, бо не вмієте"...Кажемо, а як навчимося, як не даєте? То чоловік збунтував і ми все, без їх допомоги і порад вчились, але недовго це тривало, бо постійно в нас перепалки були. От ми й пішли на квартиру, бо не дуже комфортно відчували себе в "їх" хаті. Чоловік спочатку переймався, що не зможе нас утримувати, але все було добре. Так ми прожили 7 років, хоч батьки спочатку підсміювались, що куди там нам, за місяць будем назад проситись... Але просили вони нас повернутись. Тепер ми взагалі найкращі діти, але, знаєте, осад залишився...
     
    • Подобається Подобається x 22
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    То така слов'янська особливість, яка ну просто до неможливості поширена в родинах на Галичині. Мій татко такого виговорює своєму таткові на родинних "зборах", що волосся дибки встає, а рідна мамина сестра вже не знаю скільки про себе взагалі не дає знати, ну що тут скажеш... слів нема...:confused:
    Як на мене, то кожен за вчинене буде відповідати сам там "на горі", тому я собі з родинних "ЩАСЛИВИХ ЗУСТРІЧЕЙ" не роблю ніц, мені шкода нервів...
    Хоч дуже шкода, що з двома старшими двоюрідними братами не спілкуюсь, в дитинстві росли разом...
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    це називається Бий своїх аби чужі боялись
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    то точно...ну люблять Галичани лізти не в своє діло і все тут...сама таке спостерігаю.Потім ворогами на пів життя залишаються і пофіг...зате висказали свою думку, поради... і тд.))
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Мамо, мамо...

    ніколи не хотіла сюди писати, ніколи...
    за весь час, що тут на форумі намагалась не зірватись сюди...
    але не маю більше сил...
    знову поцапались з самою близькою людиною, з мамою... я дурію...
    так хотілось щоб все було гаразд, але знову будемо з"їзжати...
    ми робимо все "не так як треба"... спочатку був батько, потім мій чоловік, коли я встала на його захист (чоловік с жона одна ...), тоді вже поганими стали ми всі. і ця війна лише набирає обертів. я би мала мовчати, але сьогодні не стрималась і понеслось по новій... я у розпачі... що далі? на душі пусто...

    може то я ненормальна?
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 26
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Тоді я ненормальна з Вами :girl_mad:
    У мене сьогодні те саме, тільки переступила поріг до хати.
    Терпіння мого не вистарчає.....
    Доречі також стримуюся, щоб про це не писати....
    Тримайтеся! Все має бути добре!
    Сама знаю, як важко сваритися з найріднішою для тебе людиною, а найгірше мені тоді, коли мене аж трусить і я переживаю, а вона спокійна як удав, таке враження, що їй всеодно :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ні, у нас вибух емоцій. а слова говоряться такі, що іноді думає чи може взагалі людина ТАКЕ казати...
    я ось зараз замкнулась в собі і сижу дивлюсь в монітор - почала біля мене щось спокійно говорити і з тою розмовою починаю думати, що я перебільшую, роздуваю, накручую... короче, я сама дурна і найгірша в світі... але ж такі концерти не перший раз і вже не перший рік... не знаю, може я занадто емоційна...
    дуже мені прикро, що сюди пишу... в людей же є проблеми більші... ось у мамусь дітки оперовані... а я тут нюні розпускаю :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    і в мене таке ж було вчора з самого ранку....а нині,мама поводиться,наче нічого й не трапилось,та і я вдаю,що все забуто.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    А в мене як у мами настрій. он нині лишила на неї дитину, але не вказала точної години коли прийду. Мала захникала то мама дзвонить вже і зара до хати. Прилетіла висупивши язика на бороду і Такенний скандал отримала, шо я дитину вродила а сидіти з дитиною не хочу і шо вона не нянька і т.д шо пошкодувала не те що за то шо з хати вийшла, а й за то взагалі посміла народитися...
    так шо вічні проблєми.
    Я в себе у сім*ї взагалі всьо своє свідоме життя роблю всьо не так. Ніхто не знає як має бути правильно але домашні достовірно знають що правильно та інакше ніж зробила я.
    Я просто мовчу і тихенько, так шоб вони не виділи шо таки зробили мені боляче, плачу. А мовчати іноді ой як важко. Хочеться виоратися, викинути шквал негативу, грюкнути дверима шоб обсипалася штуаатурка, зібрати манелі і втекти на необітаємий острів... Але поки нема острову, поки нема як втікати, прикушу язика зубами і мовчу.
    Хоча деколи можу з мамою як з подругою поговорити. Вона інколи навіть пораду якусь толкову може дати. І за це я її також люблю.
     
    • Подобається Подобається x 19
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    продовжу: в мене взагаліто найспокійніша,найбезконфліктніша,найкомпромісніша мамця на світі(а в мене зовсім інший характер-протилежний до неї),але вона чомусь ніяк не може зрозуміти,що ми тепер хоч і живем в одній хаті,але..МІЙ син,то є МІЙ,а не її,і я прекрасно можу сама впоратись з його вихованням....
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    і у мене бувають конфлікти з мамою, теж такі болючі....
    хоча в більшості випадків вони мовчазні,от просто таке напруження в повітрі,ніби от от взірветься щось... теж мама зажди каже,що я щось не так зробила, або чому не зробила по-інакшому, могло б бути краще....
    я от думаю,а може то ми (доньки) самі в тому винні, що мами не бачать в нас дорослих самостійних вже теж мам?чи просто не хочуть того бачити???
     
    • Подобається Подобається x 8