Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    і моя така....все життя жила в першу чергу для нас з сестрою, а тепер для внука....Тепер вже ми сваримось на неї і змушуєм побільше часу приділяти собі!
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    :)А знаєш, в чому прикол - що ми будемо такі самі!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    я можу ше всі прикмети про вагітність розказати.
    там на кшталт
    - не шити, бо вузлики
    - не переступати шнури бо пуповина замотається
    - не дивитися на сонце бо дитина сліпа буде
    - не підглядати одним оком бо дитина коситиме
    не....
    не.... і ше так багато раз всяких бздуркуватих "не"
    мене найбільше смішило шо не можна наніч ніж брати в руки бо не розродишся і коли мене таки кесарнули то замвсть привітати жи жива сказала "А я казала ножа поменше чіпати"... отак при бажання прикмети і збіги і всяку фігню можна побачити усюди

    Зараз лише вчити мене намагаються. Вважають шо я нічого не знаю. Вот недавно хтіла манкою малу накормити... тут я виплюснула свою негативну енергетику. Тепер ми до гругої баби не їздимо ВЗАЛІ. Так що я не знаю останніх забобонів....
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Баба, коли була немовлям, сто процентів без шапочки спала...
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    дівчата, питання більше до тих в кого "проблеми"
    як ваші мамусі ставляться до серіалів? бо я (та й батько мій теж) помічаємо за ними щось паталогічне. В основному перегляду підлягають такі бабсько-козні-нюньсько серіали по типу Вогонь кохання, Обручка ну і їм подібні. І ми помічаємо, що вся та, перепрошую, дурня переноситься (проектується) на сімейні стосунки. Розповідати детальніше - то можна 3 сторінки списати, але думаю ви мене зрозуміли. Чи не спостерігається у вас чогось подібного?
    хоч бери і ховай пульти, та вирубай світло... я кось людина паталогічно піддається впливу голубого екрану
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Звичайно що та дурня на стосунки переноситься не тільки у бабусь. Бо знаєте коли дивишся і щось там сподобалось, то стараєшся і собі так зробити. А чоловік відреагував по іншому (а ти хочеш так як в серіалі) от і починаються проблемки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    це знаєте певно ще хороший варіант коли "сподобалось і вирішив повторити", а коли це стосується підозри оточуючих в тотальній змові?

    вчора полула в свою адресу, що я багато часу проводжу за компом і мене потрібно лікувати - паралель з Обручкою не бачите?

    а більші розклади мені навіть язик не повернеться сюди писати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...


    Бачу! Бо сама цей серіал дивлюсь і думаю невже я то можу дивитись!

    Заблокуйте той канал, хай не дивляться! Бо скоро всю гадость перенесуть з того серіалу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    я не знаю як боротись з тим. може кабель перебити? поки кабельщики прийдуть і налагодять, то хоча б тиждень буде тихо?
    та якби ж то був перший серіал.... якесь уособлення себе з головною героїнею, яка постійно страждає, бо довкола неї падлюки і всі близькі (тобто оточення) люди її обманюють, підставляють тощо.

    просто мені цікаво, то на всіх так серіали впливають чи нам треба якесь табу на це ввести. Батька мого страшенно денервує музика з Обручки, яка тримає в напрузі протягом всієї серії (пім-пім, пум-пум...)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    а я отримала хорошу підтримку з маминого боку......як завжди....
    кажу їй вже сама :"мам, мені не треба все розмусолювати,просто пригорни і скажи,що все буде добре", ну мені більше нічого не треба,але мама так просто не може, вислухала лекцію про те, що ми будемо сім"єю без жодного друга, такі бувають,і ніц тут не зробиш:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    а в мене вся робота за компом. Здебільшого єдиний час який на неї залишається - це ніч. Так от я до такої степені хвора, що і ночами за компом сижу...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    коротше кажучи, ми з"їхали. В перший день було так боляче, що мало не ревіла белугою... але вже адаптувалась. Роботи ніби добавилось, оскільки все виключно лягло на мене (разом все таки якось ділили обов"язки), та і хату тут до ладу привести - це не на один день, але, знаєте, якось моральний фон став такий тихий і спокійний, аж якось дивно :) за три дні ніразу не повищила голос на малого (оскільки таке могло проскочити із-за загального стресового стану). Наразі є лише плюси, а втягнусь в домашні турботи і думаю взагалі все налагодиться :)

    Жити великою сім"єю - великий плюс для дитини (різнобічне спілкування), а от дорослі якось компроміс шукати не вміють - амбіції не дозволяють :sad: Тому краще все таки окремо :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Мені зразу згадується баба моя, дивиться кіно, плаче від емоцій і каже "то всьо як в життю".
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Мені більше повезло, бо живемо окремо від мамів. Тому і серіали якось "боком обходять". Точніше, навіть на новини мені часу не вистачає, а серіали принципово не дивлюсь, бо знаю, як в залежність глядачі входять...

    А з іншої сторони- нехай матусі дивляться все, що їм подобається, лишень, щоб про нас не забували:)
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Моя серіалів не дивиться, зате цілий день лежить на дивані і дивиться як не новини то новинки будівельного сезону. Але менше з тим. Вона мені сказала точно таке саме, що я проводжу забагато часу за компом і спілкуюсь з людьми яким зовсім не потрібна і що взагалі я з компом анонізмом займаюсь. :girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    +100!!!я мин.тижня сварила мамусю за те що вона дивиться всі плаксиві серіали,а потім вечором звонила їй спитати ..а що було в тому то серіалі,бо щось він мені до вподоби))))Я взагалі за демократію в поглядах.най собі дивляться що хочуть!!може я в її віці взагалі якоюсь маразматичкою стану,непропускаючою жодного фільму:girl_crazy:?А вона в мене класна мамуся:girl_curtsey:-то ж якщо їй приносить то задоволення то най дивиться:girl_in_love:))))))
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Все добре в міру. Мені пощастило, що моя мама серіалами не захоплюється. Час від часу може подивитися "Щасливі разом" і все. А от мама мого нареченого просто таки схиблена на серіалах. Вона цілий день вдома і цілий день дивиться серіали, не знаю навіть де вона їх стільки знаходить. Можливо в цьому не було б нічого поганого,якби вона крім того хоч щось робила. Їсти вона не варить. Єдине, що вона пропонує поїсти - це смажені яйця (в переррвах між серіалами). І тільки, більше нічого, бо ж не встигне і щось пропустить. Та навіть, коли була темепатура в мого коханого 40, вона не пішла в апетеку доки не закінчаться Ранетки (правда, я вже про це десь згадувала). Тому все терпимо в міру
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    зато коханий вам попався значить не привередливий :) перший місяць можна сміло яєшнею годувати :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, мамо...

    Ви знаєте, попри все, в мене класна мамуся і я її дуже люблю. Так шкода, що в нас постійно непорозуміння і конфлікти, я часто ображена на неї, але моментами усвідомлюю, що я теж не подаруночок, нерідко я винна у тих сварках, я мала би бути терплячішою до мами... Так мені іноді соромно за це все, але от вам сказати можу, а їй чомусь ні, в нас якось не прийнято вголос визнавати помилки...
    А вчора у нас були свої неочікувані гості, то мама Катю цілий день забавляла і годувала і спати поклала, а ми довго сиділи з гостями... Щоправда, сьогодні вона нам виказала своє фе стосовно деяких речей, але то було справедливо, на цей раз я з нею погодилась... От чому в мене не завжди такий тверезий погляд на стосунки з мамою??? Ті емоції...
     
    • Подобається Подобається x 7