Ми і наші мами

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Хомуся, 31 Жовтень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Точно то саме. Всі погані і проти неї а вона одна правильно робить. І так само я вічно погана і нічого правильно не роблю.
    Я їй вчора кажу, що я доросла і вже сама можу розібратись що як і до чого, а вона мені - НІ! Я ТОБІ ВКАЗУВАЛА І БУДУ ВКАЗУВАТИ!!! А далі каже, я питалась в твоєї сестри чи я інакше до тебе відношусь, і вона мені сказала що ні.
    А коли я їй сказала що мене болить ще з дитинства, то вона мені сказала що такого не було і вона таке на пам*ятає.

    І ще вона мені випімнула все що вона мені дала в матеріальному плані. І звинуватила мене в поганих стосунках між нею і моїм чоловіком. Я це все слухала а потім коли вона почала знову говорити який мій чоловік нікудишній, і як я псую своїх дітей я зрозуміла що діла тут не буде, і вона ніколи не признає мені правоти ані не дасть мені спокійно робити те що я хочу. Ба. Навіть докорила мені тим що я хочу бути самостійна. Мол, я маю багато дорадників і забагато книжок начиталась!!!

    Одним словом я втішилась що може і справді хоче роз*єднуватись, а прийшов мій Андрій додому і розстроїв мене кажучи що то лише блеф з її боку.

    Та вона планує продати і всі гроші собі забрати, ну або більшу половину а нас з чотирьма дітьми з торбами пустити, аби пам*ятали на другий раз.

    Вона мені в кінці розмови сказала, що мене моя заплата ще чекає.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А хата її?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ой, Марусю, маєтеся Ви! :sad: І найгірше, що з рідною мамою. Але ж Ваші батьки на пенсії. Невже не можете їх поставити на чергу на хаузінг? Я щось дивуюся, що Ви з батьками згодилися жити при таких відносинах. Тут в Америці і при добрих відносинах мало хто живе разом. Те, що вони вам допомагають у плаченні хати не виправдовує того постійного авторитаризму, що Ваша мама має над Вами.

    Немудрі слова мами. Вона не хоче зрозуміти, що її слова, як мами, мають силу. :sad: Ви її спитайте, чи вона дійсно прагне побачити, що Бог Вас буде карати? Чи їй, як мамі то буде з приємністю бачити? :sad:

    п.с. Марусю, Вам терміново треба роз"їжджатися. Шукати хоч яку роботу, тягнути з чоловіком самим ту хату, працювати по змінах, але щоби не бути залежним від батьків.
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Найшла в кого питати. :girl_crazy:
    Отако мають Маруську за дурну й шантажують без кінця-краю...

    Ну, то знаєш, забий зараз на її почуття (хоча то навряд чи які почуття окрім егоїзму) і роби своє. Виводь сім*ю з того кодла геть і живіть собі далі по-Божому, а з тими (най не кажу ким) не конче добре матися.
    15 А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
    16 А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.
    17 А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!
    (Матв.18:15-17)
    Послухай Божих слів! Ти зі свого боку зробила все можливе, а вони - ніц. То краще відійди від тих, хто тебе спонукає до гріха й не шукай любові до себе в них, бо то марна справа...
    Ну, звичайно... а те, що в тебе сім*ї фактично не було, бо вона не давала їй право на існування, вона, як звично, не помітила...
    То не блеф, то спроба маніпуляції. Але тим і краще. Підхопи це й доведи справу до кінця. І нема чого розстроюватися. Вона не чекає, що ти справді підеш жити окремо, вона думає, що підеш ноги цілювати "мамо, простіть дурну, хочу не мати своєї сім*ї, тіко аби ви мені на голову капали й жити не давали!"
    Ти маєш чудову нагоду відокремитися, використай її, навіть якщо мамина мета була цілком протилежна до того, що вона сказала.
    Пам*ятай, що Бог не слухає теревені безрозумних.
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  5. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лілю, як Маруся сама одного дня не виверне на них кожуха і не гаркне: "ДОКИ?" будуть мати за дурну і шантажувати її до кінця життя. То неприємна, але правда. Мусить Маруся сама їм рота закрити на ті всі повчання, а не виясняти і доказувати щось кожного разу. Таким людям нічого не поясниш і не докажеш. Вони тільки розуміють міцну позицію.:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну от якраз і має нагоду вийти з-під того гніту, бо капець їм буде всім. Ще й четверо дітей зроблять психічними каліками... :sad: Втікати треба геть і все.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Так Маруся вже гаркнула, а тепер її мамця і решта дорогої родини бавляться в ображених і питають "Ашомитакогозробили?" і кажуть Марусі "Амитакстаралисьатитаканевдячна". Марусю, забий на них. Як я казала, в твоєї мамці дитинство затягнулось.
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Не серйозно гаркнула. :) А якщо без жартів, то вже треба не перемови, а дії. ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ні. мої батьки обоє працюють і себе можуть самі добре забезпечити і хату вони мають, але чомусь сидить мама в мене і вчить як маю жити. Їй вигідно бути в мене.

    Хата куплена до спілки ми з Андрієм і мама з татом. Тому якщо не хочемо продавати то мусимо в неї відкупитись або навпаки.


    Ну я так і зробила. Сказала їй в очі що наші поглади на життя і виховання різняться і вона з тим мусить погодитись. То єдина умова за якої ми можемо жити разом.
    Вона сказала що то їй не підходить, але чомусь дала мені час до надуми.

    Та я так зрозуміла що власне того вона і чекала. Бо як зі мною говорила то лишень руки заламувала і казала, ну мені цікаво що маєш до говорення.

    Та то обовязково треба зробити, он лишень Андрій не дуже хоче на зиму десь йти бо діти в школі і тому подібне... але я того не боюсь.

    Дякую Олю. Власне цим питанням і займусь серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А вона на таке пристане?
    Та то дурниця. Перейдуть в іншу школу, в їхньому віці то легше дається, ніж старшим.
    Ну, бо вона блефує, думає, що ти налякаєшся й підеш в неї ласки просити.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Марусю, на мою думку, ваша мама просто себе не реалізовує інакше, як тебе і твою родину виховувати-може б їм піти до якої праці, а коли ще працюють, то хай себе ще якимись справами навантажать, аби до вас вже не було мочі пхатися! Марусю, ти доросла дівчинка! Мусиш ставити мамі якійсь умови для спільного життя. Принаймні по-маленьку відокремити господарку, не готувати/прибирати на всіх- коли вже мають такого писка і вимоги (дуже перепрошую), то най зайву енергію вкладають на щось загальносоціальне, мандрують з татом, ще одну грядку собі вкопають чи шо.... А коли вже дійсно так зле між вами, то і не думай- відокремлення єдине рішення проблеми! Любитися і шануватися найкраще виходить на відстані...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Мусить, якщо хоче продати хату, гроші можна полюбовно поділити або через суд зобов'язати виплатити. В Марусі діти неповнолітні, суд це врахує обов'язково (якщо до нього дійде). Я погоджуюсь з Лільою, Марусина мама просто блефує, хати продавати вона не хоче, жити окремо - так само, а хоче доцю в стойло назад загнати.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та суть не в тому. Маруся має стати гіршою, аби їм очі не муляло. А то вона за себе взялася, пильнує себе, схудла... кому таке сподобається, якщо сам на зміни не готовий?
    Повірте - мертвий номер. Не буде спільного життя, або окремо, або в пеклі.
    Ситуація вже настільки заскорузла, що хіба роз*їжджатися. То добре міняти, коли свіже, а там, де вже все затвердло намертво, нічого не доб*єшся. Відстань - єдина можливість.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ой, сонечко, насмішила. Вони в нас з дивана не піднімаються. Їм всі мусять все подати і піднести.

    Ой... і мені те саме Андрій каже. Бо розмова не була конструктивна а радше вона мені всілякими способами показувала як я її образила своєю вимогою не пхатись до дітей і в моє життя.

    На Україну мене відправити.:girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 18 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  15. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Краще маму. В глухе село, без телефону.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Можна й так. :xaxa:
    Але тобі головне під одним дахом не жити, то вже й на мізки так капати не буде мати можливості. А як буде дзвонити, то слухавку все можна відкласти, а тоді сказати, що вибило. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ну, коли так...Здавалось би, не тужно зрозуміти, що наші діти мають бути і будуть кращими, гарнішими, мудрішими, бажано духовно багатшими за нас, батьків. Це ж закон природи, розвитку людства. Якщо мама свого часу мало займалася собою, а літа промайнули, то шкода, але всеодно за це не слід шукати сатисфакції у наступному поколінні... Чом не пишатися донею, котра знайшла сили і терпіння все у свому житті змінити на краще! Але...коли глухо, то глухо... Це для дитини, бодай і дорослої, боляче і прикро!

    Хто мусить? Ніхто не мусить! Марусю, за великим рахунком, ти нікому нічого не винна, бо зобовязана тільки своїм дітям, а вони- своїм! Ми маємо шанувати батьків і бути вдячними їм за те, що виростили, підняли на ноги (у кращому випадку), і ті самі обовязки маємо перед власними дітьми (той самий життєвий закон продовження роду). А на заході власних років маємо право розраховувати хіба на свою пару і любов добре вихованих дітей. Марусині доньчині почуття поваги і любови просто експлуатуються мамою...
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    О, правильно! Скажіть їй, бо мама в голову такого натовкла, шо мамо рідна!
    Я все таким мамам кажу, а маєте патент на власність? Купили в Бога дитину?
    Правда, мені на таке питання зразу казали, що я сектантка. :xaxa:
    Угу, їдуть на її доброті. :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    гм, як я розумію, перед тим як йти кудись, вам ше треба хату продати. Не знаю як в ваших краях, а в моїх - маркет "нє очень".
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Ми і наші мами.

    Дівчата в мене таке запитання, чи дуже ви потребували щоб біля вас була мама або свекруха після народження дитини, дійсно допомога мами так потрібна коли сама стаєш мамою?
    Мені зараз здається, що це навпаки буде заважати, я помилялюсь?
     
    • Подобається Подобається x 2