Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Adriasia, 3 Травень 2012.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    І я, сьогодні знайшла таке
    [​IMG]
     
  2. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Досить часто думаю , як там діти Віктора
    Хтось має інформацію?
    як вони?
     
  3. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Я на Миколая згадувала про них.. Але маю малесеньку дитину, то не мала як відлучитись, а чоловік опікувався збором подарунків для іншої дівчинки з інтернату... Минулого року на Миколая вони їли суші) Пам’ятаю п. Віктор ще фото показував... Може би хтось зголосився дати свій рахунок щоб скинути гроші і купили би якісь солодощі? То нічого що Миколая минуло, як ялинка ще в домі стоїть, то можна під ялиночку поставити, на Щедрий вечір..
     
  4. Omega

    Omega New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Ялинки вдома нема...
    7-го катались до несхочу на конику та каруселях, чаювали у "3-х мітлах" (де колись із батьком бував), відвідали родину, вибрав Данило собі дарунок-іграшку "гелікоптор" на дистанційному керуванні, пару штанів пристойних(, бо щоб вийти, бо чекали поки зашиють спортивні) зимові та осінні довго вибирали, щоб пасували до фігури!:cowboy: та регланів пару х/б, ще канц. для школи. Від цукерок відмовився:- не люблю,-каже.
    Має слабий шлунок, бо все на Святвечір дістає розлад - врахуйте, хто навідвється.
    Оленка дуже прагне бодай найменшого спілкування, всіляко привертає мамину увагу, поки вдома...
    З'явилось вдома піаніно..? може хто буде вчитись.
    Данилові би здалось зайнятись бодай якимось малим спортом. Мама готує собі сіс/адміна: на очі Данила і слабкий фізичний розиток хлопця 11 років не зважає. (може колись вдома wind-офіс поставить чи інтернет сусідам продасть, як батько, а мо й гроші заробить за пару років:girl_crazy:)
    Ось така картина станом на 8.01.13
    [​IMG]Із Різдвом, тебе братику!
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2013
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Виправим) А що ще дитині треба? Щось конкретно, зошити до школи? Дороге не обіцяю, але пару пачок зошитів підйомно) Напишіть мені в ПП будь-ласка вашу адресу і номер тел.
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    А яким саме? Може щось порадите? І дівчата які живуть в районі Левандівки може порадили де є якісь гуртки. Я думаю то не проблема розмістити номер рахунку на який можна було б перевести кошти для оплати гуртка?
    І може ще якийсь мінімальний перелік того що треба, я думаю багато б хто долучився.
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    зазвичай при кожній школі є свої спортивні секції. Але він має сам того хотіти, щоб не на мус. Ольго, а Пласт він вже не відвідує?
     
  8. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Сьогодні день народження. виповнилось би 46 років.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Так, нажаль...його з нами нема. Мені ще такий дивний сон приснився сьоні, я сижу в машині ззаді, а біля машини сидять два вовки: один більший і сірий, гордо так дивиться, а другий чорніший і менший, сидів понуривши голову. А я питаю того, хто сидів у машині: подивись, котрий з цих вовків схожий на того вовка, котрий у підписі у Левандівки?(чи то в нього пес?). І потім той більший вовк залазить у машину на переднє сидіння і дивиться мені у вічі...аж прокинулась від страху.....що то за сон...
     
  11. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Я сьогодні цілий день згадую... Так бракує його.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    І я згадую. Згадую як рік тому святкували день народження усі разом, в ПХ. Згадую тортик, шампанське і той піднесенний святковий настрій, такий безтурботний.
     
  13. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    п а м*я т а ю...
     
  14. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    теж згадую.. не пішла і отримала "втик" по скайпу.. шкодую, дуже...
    Пам"ятатиму
     
  15. Omega

    Omega New Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    2 травня в Успенській церкві о 8 год - відбудеться заупокійна служба.
    на Янівському цвинтарі (9 поле) - поминальна, орієнтовно на 12 год
     
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    і я сьогодні, та напевно і не тільки сьогодні, бо згадую його часто...подумала, то це вже майже рік як його з нами нема!!! Навіть не вірю! Досі якось язик не повертається сказати йому - вічная пам'ять
     
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    От і 2 травня.... Рік... Сумно і важко... Пам"ятаємо...
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Рівно рік тому ми збиралися на парфумівку, як завжди в середу в Гусі, в той день по обіді така гроза пройшла, повітря було свіже і ми сиділи на столиках надворі. Пригадую як Веронка виставила парфуми і хтось спитав за Версаче-чиї то? Веронка сказала, що то Левандівка має за ними прийти. І ми його чекали, він завжди приходив пізніше. Але того разу так і не прийшов....
     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Пам"ятаю, і дуже сумую... Тяжко
     
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Ми тебе пам'ятаємо, Вікторе (levandivka)...

    Дівчата, пані Ірина писала, що замовила службу Божу 08.05.2013 на Левандівці, в церкві Андрія-Йосафата о 8-й годині. Хто хоче- має можливість - приходьте.