Мікрохвильова- як і що готувати?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ksani, 2 Вересень 2007.

  1. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Ги,я ж казав,нашо тої техніки.П"єц - найліпший!
    [​IMG]
    ЗІ.Моя теща права...
    [​IMG]
     
  2. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    А я сік з холодильника - навіщо забруднювати металеве горнятко і розігрівати на газі, якщо в мікрохвильовці все так просто?! :)

    Щодо приготування їжі на вогні - обожнюю!! У поїздках з наметами кухня і вогнище - моя справа! :shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    А чим мікрохвильовки миєте? Я десь вичитала, що не можна їх мити засобами для миття посуду, а просто водою не відмивається:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Металевою сіткою та гелем для миття посуду, а для того щоб в масних стравах жир не траскав по стінках сраву прикрикриваю пласкою тарілкою, через маленькі отвори їжа прогрівається пристойно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Я якраз на днях мила її вперше.. До того просто протирала вологою ганчіркою. А цього разу, нічого не підозрюючи, помила легенько плином до миття посуду.. :shy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Є спеціальні засоби для миття мікрхвильовок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?


    а я її так і мию:)
     
  8. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Я ще гірше чула про мікрохвильовку, що вона міняє генетично код мясо і що цей генетичнозмінений код якось в нас вбудовується і ми з ізяном получаємся. Я після цього на свою пічку мікрохвильову з опаскою дивлюсь і користуюсь ней раз на день :bad:

    Може хтось щось подібне чув і має першоджерела?
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Я запікала яблука. Відрізаєте верх ябука, вибираєте ложкою зернятка всередину трохи меду і горіхів на 5 хв. і ням ням
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Готуємо в мікрохвильовці

    Цікаво дізнатися, чи хтось готує якісь цікаві страви у мікрохвильовці?
    Щось зламалася духовка, а готувати хочеться...

    ПС: Якщо є вже схожа тема - виправте, будь-ласка)))
     
  12. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    Ми тільки купили до себе в хату мікрохвильовку самсунг, з грилем і конвекцією.
    Я все життя, скільки себе памятаю, розігрівала в батьків дома їжу в мікрохвильовці, і ніколи не відчувала що вона має якийсь поганий смак. Краще розігріти в ній, ніж ті самі деруни вдруге смажити на жиру.

    Мікрохвильовка реально допомагає схуднути, адже вона ідеально створена для приготуванння дієтичної їжі.
    Я наприклад відварюю рис, кладу в судочок в холодильник (десь на два дні вистачає), а в мікрохвильовці просто на тарілці готую рибу. беру сирої гарний шмат, без кісток, ледь солю, перчу, даю пару крапельоливкової олії і на 6-4 хвилини на потужність 600-800.
    Потім перемішую з рисом і виходить дуже смачна і ситна і дієтична страва.

    В яблука даю сир, родзинки, цукор, корицю, мед...дуже смачна осіння їжа.

    колись навіть пекла слойки з грибами зі звичайного слоєного тіста.

    А про розігрів і розморожування взагалі мовчу. Кращого поки людство не придумало. І посуд довше зберігається.
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

     
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

    О, здоров) А як ти цю баню облаштовуєш?
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Мікрохвильовка- як і що готувати?

     
  16. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Мікрохвильова- як і що готувати?

    Пропоную приготувати у мікрохвильовці нескладну страву:

    Картопля по-міністерськи
    нам потрібна картопля, куряча шинка, цибуля, майонез, помідори та сир.
    Картоплю можна зварити попередньо, наприклад зранку, збираючись на роботу.
    Нарізати помідори, картоплю, ковбасу, цибулю кружальцями, вкласти в глибоченьку тарілку для мх такими шарами: картопля - м’ясо-цибуля-помідори- майонез-картопля-майонез-сир. Запікати поки сир гарно не розплавиться.


    Ще один рецепт запіканки з картоплі:
    1 кг картоплі
    1 ч.л. масла
    150 гр твердого сиру
    200 мл молока

    картоплю почистити і нарізати кружальцями, помазати форму маслом чи крапнути олії, викласти картоплю шарами приправляючи перцем та сіллю, можна зеленню чи іншими приправами. Між шарами натерти сир.

    На страву вилити молоко, випікати 25 хв на 200 градусах.



    А на десерт:
    4 банани
    лимон
    100 г вершкового сиру
    100 мл йогурту
    1 яйце
    2 ст.л меду

    Банани чистимо, розрізаємо вздовж і навпіл, викладаємо у форму (для доросли х можна налити трохи рому чи лікеру)

    Збити сир з йогуртом, яйцем та медом, викласти крем на банани, запікати на грилі 10 хв на 50% потужності.

    СМАЧНОГО!

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    Ще один рецепт (неперевірений) з мого улюбленого сайту: шоколадний кекс у чашці
     
  17. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Мікрохвильова- як і що готувати?

    Рецептики супер!!! Дуже дякую, вже біжу пробувати бульбочку-пюре))
     
  18. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Мікрохвильова- як і що готувати?

    В мікрохвилівці ще можна швидко зпекти картоплю. Ще готую запіканку з товстих італійських макаронів(зварених до півготовності), фаршу, залити соусом і затерти сиром.
     
  19. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Мікрохвильова- як і що готувати?

    Не знаю чи ще цікава комусь ця темка, але я останнім часом захопилась приготуванням в мікрохвильовці і просто кайфую від цього. В більшості рецепти беру звідси http://cookorama.net/uk/blog/kulinariya-v-mikrohvyljovci/. Дуже класні кексики виходять, але з ними треба бути обережним з часом випікання - зазвисай рецептики розраховані на два кексики, якщо ж у вас менші формочки і з тієї ж кількості тіста виходить три або більше то час треба зменшувати. Якщо випічка виходить ніби черствою - завеликий час випікання. Загалом треба експерементувати і це того варте, бо за якихось 15 хвилин можна змайструвати смачненький десертик ;)
    класною виходить також запіканочка з картоплі. А от рецепт кокосового бісквіту з того ж сайту раджу модернізувати, бо там дуже забагато розпушувача, він аж пече у язик.
    Також читала що практично будь-який рецепт можна модернізувати для мікрохвильовки. Час випікання треба зменшувати в 2-3 рази і на кожне яйце додавати 3 ст.ложки рідини, але сама я ще не пробувала таке робити.
    І щеодне, більшість рецептів приготування других страв розраховані на те, що продукт доготовується ще декілька хвилин після випікання, тобто не можна ще декілька хвилин відкривати дверці пічки.