Місця і системи зберігання речей

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Haidee, 11 Вересень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я як вийшла заміж, то тільки хламу викинула, що й словами не описати. Українці теж різні бувають.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Виникла потреба покупки "чогось" під ліжко, для зберігання в основному не сезонних речей. Але тут виникла маленька проблема, відстань від підлоги до нижньої планки ліжка 15 см, але від підлоги і матрацу (точніше того, на чому стоїть матрац) - 20 см.
    Найнижча шухляду (коробку), яку я знайшла - 19 см (а ще менші взагалі реально знайти?). Чисто теоретично я її туди запхаю, але тоді треба піднімати ліжко, от думаю чи варто купляти, чи краще віднести одяг в кладовку.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можливо не дуже естетично, але якщо на ліжку довге покривало, то можна у вакуумні пакети позапихати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Корисно Корисно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я про таке не подумала :)
    якщо не повзати по підлозі, то взагалі не видно що під ліжком робиться.
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б понесла у кладовку. Навіщо Вам ті пилозбірники там, де має бути легко дихати)? В мене чоловік полюбляє читати Вічника про одного такого цікавого поважного пана, який дає багато мудрих порад. То він радив мати у місці, де спиш, мінімум речей. А під ліжком поготів. Тому якщо є вибір - то я за кладовку).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я боюся щоб воно цвілю не покрилось. Там досить волого, ми живе біля річки, +там пральня на весь будинок, + там проходять труби з водою, з них правда не капає, але...
    Я думала купити пластиковий бокс, який закривається, але там також багато нюансів - такого низького не знайшла, боюся щоб він не тріснув, якщо матрац ляже на ящик...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, а якщо купити і поставити водопоглинач? Я такого не мала, але чула хороші відгуки.
    І ще як варіант вакуумні пакети.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я собі це важко уявляю. Тому що в нас кладовка,це типу величезний коридор, який поділений між сусідами і перегороджений тонкими пластиковими плитами\перегордками висотою 2 м, які не дістають до стелі. +там немає ні розетки ні світла :sad:
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, це така собі автономна штука, яка вартує певно 10-15 євро. Загугліть.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rodionochka якщо Screenshot_20200601-170756_Allegro.jpg ви про таку штуку, то в нас в кімнаті не дуже помагало. Тай на велику щагальну кладовку таких штук треба було б багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, у мене питання, а де і як Ви зберігайте не сезонне взуття? Бо у мене уже багато років в шафі у картонних коробках з під бананів :girl_crazy: Тепер хочеться розвантажити ту шафу у кімнаті, перенести взуття на балкон. Але є одне "але" - балкон не отеплений, засклений, постійно вікно відкрите. Якщо винести на балкон, взуття не відсиріє? Так само на рахунок морозу чи спеки. Боюсь знищити взуття. Підкажіть щось.
    P. S. На попередній квартирі зберігала на балконі але там балкон був отеплений + обігрівач, то була спокійна. Тут дуже сумніваюсь...
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2020
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @lesja.f у нас колись все взуття зберігалось в шафі в квартирі. Деколи виносили в підвал, то рівносильно смітнику, як на мене, взуття пліснявіло. В нас правда підвал, через сусідів, які добудували собі балкон, немав безпосереднього доступу до вулиці.

    А в мене питання скільки всередньому на 1 людину треба "метрів шафи"? Метр шафи , то для мене висота під стелю 250/260/270 см, залежить в кого, яка висота, глибина 35/40/60 см і ширина 100/200 см....
    Розумію, що чим більше, тим краще, але місця буде мало.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    На такий балкон я б не несла. Хоча на такому балконі колись тримала взуття дитяче, яке мені надавали, але дітям воно ще було не на часі, то ніби ніц дуже не сталося, особливо коли шось текстильне.
    А от замшеве взуття мені в хаті покрилося цвіллю: поставила кілька коробок між шафою і стіною. Правда незнаю чого та стіна цвисти почала, ніколи такого не було, але вона така кутова була біля балкону і одного року сусіди свій балкон розібрали, певно шось там порушилося в циркулюванні тепла-холоду


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я зберігаю під ліжком в спальні (матрац на підйомному механізмі, в тій ніші багато місця) в коробках для взуття.
    Хотілось би мати велику гардеробну з окремими шафами для взуття як у Керрі Бредшоу, але наразі маю те, що маю))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Наше несезонне займає багато місця і має свій кавалок шафи у прихожій. Навіть не уявляю куди б то його ще можна було б запхати)
    0241B424-F472-436E-9B89-45407D2E6E2C.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Rodionochka а немає запаху від напастованого взуття в коридорі?
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не Родіоночка, але подібна картина з взуттям в мене в гардеробній. Я, коли готую взуття на зберігання, мию, чищу, пастую - після того день-два тримаю на балконі (в мене засклений), просушую, провітрюю.Тільки тоді я впевнена, що в коробки воно не потрапить вологим і не зацвіте. Пастою не чути (та й мої пасти мають не дуже різкий запах). Стараюсь також зберігати ті пакетики з гелевими кульками, шо переважно йдуть в коробках.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо рахувати лише ті шафи, де одяг -взуття-постіль, то у нас на 5 людей десь 7 метрів при глибині 60 см. Це я приблизно оцінила, бо маємо шафи різної глибини/висоти. Хотілося би більше. Намагаюся позбуватися дитячого одягу, але не завжди виходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми своє на стриху тримаємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    О так, я теж і все несезонне, і просто не потрібне вже на стриху тримаю, то скоро там можна вже буде хіба що літати:girl_crazy: навіть не уявляю куди б я то в хаті поділа, гардеробна завалена тим, що треба постійно.
     
    • Подобається Подобається x 2