Моя улюблена книгарня

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Масік, 10 Червень 2009.

  1. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А я вже була в книгарні "Є" - закупилася на півроку книжками і отримала картку знижки (5:wacko:. Сподобався вибір книжок - дуже хороший та ще й українською мовою. В порівнянні з іншими книгарнями - не є високі ціни (хоча в бібколекторі і дешевше, але в "Є" значно більший вибір). Загалом - задоволена, буду їхнім постійним клієнтом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    як на мене там дорого. Наприклад "Амулет Паскаля" РОздобудько два дні тому купувала за 17,80грн., а в книгарні "Є" її ціна 28,08грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Улюблена? Однозначно Глобус. Затишна і відповідає потребам української книги, персонал пристойний, любязний, дівчата там -відмінні фахівці!!! ...А взагалі... ця книгарня є моїм другим львівським домом! :girl_in_love: Іду додавати світлину у Родинні фото....:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Також дуже люблю глобус, якщо купувати для себе. А якщо для донечок, то багато дит. л-ри є на проспекті Шевченка, книгарня перед поворотом на Дудаєва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Знаю, що власне книжки українських письменників купити можна дешевше, однак я не дуже цікавлюся (за окремими винятками) власне останніми. Класика в "Є" однозначно дешевша за "Літеру"(там взагалі захмарні ціни) чи за ті ж книгарні на Міцкевича (деякі книжки є дорожчі за аналогічні в НТШ - але з того, що я дивилася різниця близько 2-5 грн. - та ж картка зі знижкою покриє вам ту різницю + набагато кращі умови для того, щоб ту книжку оглянути), практично по стандартній ціні (у порівнянні знову ж таки з вищеназваними книгарнями) іде сучасна іноземні література та економічна література (це те, чим я цікавилася). Чи можна купити книжки дешевше? Так - той таки ж бібколектор, гуртовня на Бузковій, "масовку" ви можете купити в переходах в центрі, непогані ціни пропонують книгарні на Шевченка.
    "Є" мені сподобалась своєю ідеєю.. Хоча я б воліла бачити цю книгарню в трохи більшому приміщенні...
     
  6. Сheerful

    Сheerful Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    і я туди постійно їжджу....
    а ще Книгарня Є....також ціни помірні, принаймні дешевші, ніж в Літері...та і посидіти, почитати можна=)
     
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    У мене тепер однією улюбленою книгарнею більше :)
    Неподалік пам*ятника Федорову (якщо не помиляюсь, то і вулиця ім.Федорова) є чудова книгарня: всі, хто любить книги з мистецтва, фотографії, дизайну і т.п. - обов*язково мають туди навідатися. Книжки там набагато дешевші, ніж в інших книгарнях, і доволі широкий асортимент, не зважаючи на те, що сама книгарня маленька. Також там є стенд із сучасною та класичною літературою.
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    я брала книжки на вул.Короленка (бічна Личаківської).
    Там ніби склад - завозять спочатку туди а потім в книгарні міста, і набагато дешевче.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    це власне і є бібліотечний колектор (про який вище писали)
     
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    я непобачила.
    йти від початку Личаківської(пл. Митна) вверх до першого повороту на ліво і до кінця вулиці. Вкінці перпендикулярно до тої вулиці є будинок
     
  11. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня


    І я підтримую!!!:girl_claping:
    На днях випадково туди потрапила, правда за дитячими книжками, дуже сподобалась обстановка і консультант уважно вислухала про наші вподобання, порадила, що взяти. Ціни дійсно добрі, я правда знаю лише за дитячі... На інше не вистачило часу: спілкувалась з продавцем. :girl_smile:
     
  12. носик

    носик New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Коли я прочитала перший том Стефані Маєр " Сутінки"- то про другий мріяла як "зомбі".Лежала в лікарні на Топольній на підтримці і ще сама в палаті:girl_crazy:.Голова просто йшла обертом. Чоловік взяв перший том у підземному переході біля "Данилка на конику") за 80 грн. І потім 2 том теж там за 80 грн.Коли вже я "вийшла" з лікарні почала шукати по всіх книгарнях 3 і 4 частини.І побачила, що у Будинку Книги ці 2 томи по 40 грн.От і потім дорікала чоловікові:girl_devil:
    3- тю частину мені діставали на Бузковій( гуртівня-склад) останню з зубами відгризали за 54 грн.
    А 4- ту я купила на Левандівці.На базарчику є магазин книги і досить нормальні ціни. Є дитяча література і деякі новинки.
    А так якісь цікаві книги мені тато купляв на "атласі"( книжкова фабрика).
     
  13. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Це моя теж улюблена книгарня, переважно купую книжки для Данилка то там великий вибір і ціни в порівнняні із іншими книгарнями низькі, а асортимент книжок досить великий, як заходжу туди то навіть вимикаю мобільний телефон бо я там надовго...
    Продавці дійсно привітні, я навіть інколи їм телефоную, щоб поцікавитись чи є мені потрібна книжка то вони завжди культурно і спокійно відповідають.
     
  14. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Люблю "Фоліо", що на Коперника. Книги по ціні доступні і біля роботи. В основному читаю книги видавництва "Фоліо"
    А загалом дуже люблю книгарні, особливо ті, у котрих є можливісь сісти почитати книгу ... Нагодувати розум, насолодитись ...
    Дякую усім книгарням )))
     
  15. stefka

    stefka New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    На початку Лисенка є файна книгарня "Свічадо". Там багато літератури про виховання дітей, сімейної, психологічної... Завжди знаходжу там щось свіженьке. :)
     
  16. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Для мене виявилася несподівано цікавою нова книгарня по вул.Драгоманова,18.
    Багато як спеціальної так і популярної психологічної літератури.Цікаві книжечки для дитячого розвитку(накупляла своїй маленькій племінниці,яка скоро приїде у гості).
    - це теж одна з улюблених.:)
     
  17. Gee

    Gee New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    книгарня "Є" подобається, так багато книжок українською і що ще краще є англійські. я хоч і не знаю англ. досконало, та все ж дуже приємно вчити її читаючи, наприклад, Кінга!)) правда ціни кусаються, але десь колись можна собі дозволити)) а коли поганий настрій люблю пройтись до Федорова, там завжди знайдеться щось цікаве, правда завжди засмучує коли знаходиш в книжці штамп з бібліотеки, все таки обідно якщо з часом в них взагалі не залишиться літератури через це, зате у когось вдома вони будуть стояти на полиці без діла.
     
  18. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Сьогодні була у новій книгарні "Є", що відкрилась на Січових Стрільців. Приємно здивована - просторо, всі книги зручно розкладені, багато книжок для малечі дошкільного віку, дуууже красивої та корисної літератури, розмальовок. Великий вибір книг іноземною. Правда і ціни відповідні. Потішило, що є два столики за якими можна почитати )
    Отримала картку на знижку по флаєру, що роздають біля "Пузатої хати" (хто хоче, ще встигнете до 19.09.). Тому, якщо ціни у них підніматися не будуть - є шанс, що стане в ряд з улюбленою.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Це у києві?

    Я теж обожнюю цю книгарню. я випадково потрапила на відкриття першої такої книгарні у Києві, після того дуже люблю туди заходити.

    щоб отримати знижку на 5% треба накупити на 300 грн, що не є дуже багато.
     
  20. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я також останнім часом люблю заходити в книгарню "Є" на проспекті Свободи.Там постійно організовуються різні зустрічі , презентації.