Моя улюблена книгарня

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Масік, 10 Червень 2009.

  1. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    а я люблю книгарню на вул.Федорова. Якщо мені потрібна книжка на подарунок (цінна у різних сенсах), йду на Федорова. Якщо хочу спокійно, під гарну музику роздивитись нові видання, йду на Федорова. Камерність цього місця мене купляє...
     
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А мені подобається книгарня на проспекті Шевченка і книгарня Є, там можна почитати книжечку у приємній обстановці...
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Дівчата, а хтось замовляв книжки наприклад з російських інтернет магазинів. В київських наприклад ціна в 2,5 рази вища ніж в російському. От думаю відважитися на покупку. Найприємніші ціни на Книга.ру.
     
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Materynka
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    На спільних закупах доставка книг дешева. :)
     
  6. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    книжковий супермаркет "Є" моє улюблене місце
     
  7. LyChristy

    LyChristy New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    книгарні "Є" це рай для мене! Коли зайшла вперше..то більше в ніку книгарню і не заходжу досі) можу проводити там години...А якщо прийду зі своєю подругод (Юля) то нас з відтам не випереш!

    Приміщення велике, багато відділів, зал з столиками, привітні консультанти....не можу знайти ні одного мінуса! А ще й акції та призинтації різні проводяться)
    А ще дисконтні карти...Дуже зручно) в мене 5 %, тільки шкода що це найбільше(
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    тааак, і ми з мужом прихильники "Є". бо там круто, гарно, можна книжку почитати-посидіти собі, бо там російськомовна література стоїть і відділі "книги іноземними мовами" і тому що вони якось подарували нам підписку на "Український тиждень" на пів року.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    І я теж в рядах прихильників "Є" :). До всього переліченого, там набагато більший вибір тої літератури, яка цікава мені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я для себе теж відкрила "Є" (а раніше - "Бабуїн", але там "репертуар" мені менш підходить). Приємно мати можливість зануритися в таку атмосферу. Краще за будь-який шопінг :)
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я раніше дуже любила книгарню "Будинок книги", а тепер ходжу в "Літера" на пл. Ринок.