Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем левиця, 8 Червень 2009.

  1. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Оленка, і в мене теж чоловік так вважає. В нього в родині ніхто рукоділлям не займається і ще мені на психіку тиснуть. Свекрусі дуже не подобається моє захоплення гачкуванням, постійно мені каже нашо то я "шпигаю", неодноразово мала з нею скандали:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Галинко подивилась на гачковане тобою плаття, я в захваті. Невже таке може не подобатись.
    Мене чоловік підтримує, питає що то буде, чи багато лишилось.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    маю схему червоного феррарі. підійде?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А моє Cонечко вчора в магазин поїхав, аби мені 4 моточки нитки привезти. :shy: Це оффтоп, але так хочеться похвалитися... :shy: :shy: :shy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    мій ТТТ розуміє. іноді може скривитись, але загалом :)
    буває невдоволеним коли я в великому захопленні можу його проігнорити, тому стараюсь стежити і так не перегинати палку.
    а ось мама моя чомусь не дуже мене підтримує, і кулінарні мої наснаги витрибеньками називає :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Хе, так це ж зрозуміло. Учень не має бути кращий за свого вчителя. Якщо так є, вчителеві доведеться підтягувати власну майстерність. :girl_wink:

    У мене, на щастя, інакше. І мама, і свекруха мають золоті руки, особливо в кулінарних справах. Ручними роботами мама не займається, бо вчительська робота не лишає вільного часу (не так давно зі сумом у голосі спитала: "а ти маєш час вишивати?":girl_sad:), а от свекруха чудово гачкує. Коли бачу роботи Галинки, то зразу свекруху згадую. Я маю кілька речей, що вона мені вив*язала, то така краса! :girl_claping:

    А от із вишиванням я теж стараюся не перегинати палку. От лиш іноді мені аж сниться те вишивання... І зараз теж - страшенно хочу додому - і вишивати, вишивати... Якби можна було, я би й не спала. Але ще так не навчилася, організмус своє бере... :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Доречі, ще моє захоплення не розуміють жінки, які вважають себе грубими, навіть якщо насправді їм нічого не бракує. Стандартна відповідь:-"В"язана річ повнить!" . Як на мене, це в них комплекс неповноцінності. То то саме, що сказати: -"Вишиванка - повнить".
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Мені в'язані речі пасували і при 68 кг і при 55. І як на мене, то в'язані навпаки можуть зробити візуально худшою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Не думала, що прийду сюди жалітися.
    Вчора мій золотий чоловік гарно сказав: будеш стара, то будеш вишивати внукам. А зараз то тобі нашо?
    В осовному це означає, що в сімейний бюджет гроші на нитки не закладені
    А то я тільки почала вишивати...

    Але ж то чоловіки...
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Сонечко, не розстроюйся! це минеться і він перший буде любуватись і вихвалятись тою красою, яку створять твої рученята! ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Як буду стара, то вишиватиму для внуків, а зараз хочу для нас вишивати...
    Не піде така відповідь? ;)

    А загалом сумно, коли найрідніша людина не розуміє пристрасті до хобі. :girl_sad: Я думаю, тут варто показати свої почуття чоловікові, най знає, що він вас такими словами ранив.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Дякую, Лілю, Ануто і всім дівчатам!
    Почуття показала...
    Тепер потихеньку працюватиму над ситуацією. Вишивати точно не полишу. Єдине, що всі маштабні задумки відкладаються трохи.
    А так... вода камінь точить...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Привіт, дівчата!
    І в мене подібна проблема, щоправда... чоловік нервується коли я в`яжу, пробую щось шити, вишиваю мало, але одного разу мені прийшла в голову ідея, що його можно чимось задобрити і я запропонувала вишити йому сорочку :girl_curtsey:. Ви би бачили цю картину, якщо я не вишивала, а сідала за комп він мене практично виганяв сідати за вишивку :girl_crazy:Нуууу сорочка готова, вишила і пошила сама, а проблема нікуда не ділася :girl_cool:, як виявилось, чоловік не став більш терплячим до моїх в`язалок та вишивалок, він як і раніше нервується :girl_sad: Але честно кажучі, я тим сильно не переймаюсь :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Гаєчка, приєднуйтесь до нашого рукодільного колективу! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Анута , ок :girl_in_love: я з вами!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Мій чоловік також не дуже схвалює моє захоплення вишивкою. Він звик що я повинна цікавитися лише дітьми і його проблемами.Його нервує те що вишиваю до 2-3 год ночі а не дивлюся з ним по телевізору футбол і не слухаю як він храпить:girl_crazy:.Я задля нього навчилась рибалити і в автомобілях розуміюсь ( в їх ремонті також) не кожен "хлоп" так вміє:girl_cool: во!!,єдине футбол не люблю. А він мою вишивку не розуміє , хоча моїми готовими роботами перший хвалиться і грошей на прибамбаси (станок, нитки і тд...) ніколи не шкодує. Та я його не слухаю вишивала вишиваю і буду вишивати:girl_curtsey: ( бо я на "голці" вже майже 20 років з перервами на народження дітей і будови будинку)
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Octavia, маєте якісь роботи в процесі? показуйте! і готові теж!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Октавіє, сідайте поруч коли він дивиться футбол і вишивайте :)
    або вишийте йому щось на футбольну тематику ;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    О, то в нас такі вечори. Він бавиться на компутері, я вишиваю, а сидимо на канапі поруч, притулившись... Один раз просиділи так аж до другої ночі, не помітили, котра година. :shy: Але так класно було, затишно...
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Ой як я розумію тих чиї чоловіки не люблять як жінки вишивають. Мій постійно нервується, тому я вишивала коли він не бачить, щоб лишній раз не нервувати, каже що небуде мені потім окуляри купувати.
    Але вже тепер трохи простіше до того ставиться, коли я почала вишивати бісером, то йому це сподобалося і вже не так свариться. Я трохи хитрувала, коли він щось цікаве дивився по телевізору я сідала з боку і починала нити щоб він переключив, мені це не цікаво)))))), тоді зразу чула відповідь "Може підеш повишиваєш". І я з великою радістю йшла виконувати побажання чоловіка))))))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1