Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем левиця, 8 Червень 2009.

  1. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А ми з чоловіком маємо кожен свою хворобу - він лояльно ставиться до мого безконечного вязання -а я терплю його маніакальне захоплення рибками - у мене вдома три акваріуми (найбільший - 250 літрів). Нормальна сімя неможлива без компромісу, якщо ти не сприймаєш захоплення своєї половини, значить ти відкидаєш якусь частину свого чоловіка (дружини). Стосунки від цього не будуть міцнішими.
    А ви своїм чоловікам закидайте те, що бувають набагато небезпечніші і вартісніші захоплення, ніж вишивання і вязання, і краще хай жінка цим хоббі приводить свій психологічний стан в норму, ніж має пиляти чоловіка від надлишку нереалізованої енергії.
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Дівчата, я вже півроку спілкуюся з рукодільницями. Хочу сказати, що 99% з них дуже цікаві особистості! Розмовляти з ними - одне задоволення. Такі шедеври люди творять і при цьому отримують масу задоволення. Знаю 20-річну дівчину, яка в"яже вечірнє плаття з нитки "Махі" різними кольорами і різноманітні моделі за тиждень!!! Знаю дівчат, які вишивають дууууже складні картини! Все це я підводжу до того, що "гріш-ціна" всім тим, хто нас, рукодільниць, не дооцінює!!! Найлегше сказати, що немає до того терпіння і нічого не робити.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    :
    :eek::eek::eek: КРУТО!!!
    Скорше всього, що нелюбов до рукодiлля чоловiкiв - це плата жiнкам за нелюбов до футболу, посиденьок чоловiкiв у гаражi i т.i., але ж ми терпимо, от i вони хай терплять.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    навіть не знаю чи це сюди писати чи сюди :sad:
    отримала буквально ножа в спину... сподіватись на таку репліку могла від кого завгодно, але щоб так висловився мій чоловік, в якого я мала повну підтримку - я в шоці. руки опустились, хочеться сховати все своє рукоділля подалі від очей аби не денервуватись...
    "краще б зайнялась чимось корисним"...
    хоч і втішаю себе що він просто "ляпнув" не подумавши, але так мене це зачепило...
    доглядаю за старшим, виношую молодшого... знайшла собі віддушину в рукоділлі і тут ось так Бабах... я ж не така супер-бупер майстриня, в мене ж нема таких шедеврів як Умціне поле, Марійчин ангелик, Галюсіні оливки тощо (всіх не перелічиш)... так хоббі на рівні душевного спокою :sad:
    і дурня лізе в голову про розлад стосунків :sad:
    якось дуже боляче, прикро і бридко :sad:
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    та точно "ляпнув", не переживайте. У всіх буває поганий настрій. Все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    щось мені це все починає тягнути на якусь кризу стосунків :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Ануточко, то так кепсько склалися обставини-поганий настрій чоловіка та Ваша вагітна вразливість.

    Я Вас так розумію, сама тиждень тому ревіла як з переляку, бо коханий дозволив собі запитати нащо я ще одну картинку вишиваю на подарунок і що з нею робитимуть :sad:

    Мене то так образило, я тааааак ревіла, але потім ми поговорили-і о чудо, ніхто нікого не хотів образити і навпаки його це тішить, що в мене є хобі, а я чюткая душонка образилася, виревілася....
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    дякую за теплі слова!
    це все надмірна емоційність та його, останнім часом, зачастілі відрядження... знаю, що по роботі, знаю, що для нашого блага, але так іноді бракує його поруч, ці всі вагітні страхи плюс ця вагітність дається важче аніж перша... все дає свій відбиток... от і тихенько схожу з розуму і слова так чіпляють за душу :sad:
    все налагодиться, мусить!

    два дні тому взнала, що за цією поїздкою одразу ж планують ще дві інші (мінімум по тижню). ніц окрім сліз в мене та звістка не викликала. не можу я жити сама, не звикла і звикати до такого мені страшно....
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Ануто, мій на вихідних теж щось такого плану ляпнув... особливо як почув, що я відрядження собі по роботі спланувала так, що на виставку в Київ потрапити... я надулася, а він потім вибачався і довго пояснював, що не то мав на увазі... хотілам забити!
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Так воно і було. Ляпнув не подумавши. Навіть, підозрюю, маючи зовсім інакше на думці.

    Оце скажіть свому чоловіку. Чоловіки - вони такі, вони люблять ляпнути шось аби ляпнути, а потім ще й дивуються, чого ми образились. Вони ж нам добра хотіли.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Не переживай...то "мєлочі жизні". Мій мені якось ляпанув, що ліпше б я йшла в ліжко, а не сиділа як 80річна бабка з вишивкою.
    І що, нічого...а я якраз йому сорочку вишивала, то мій гострий язик тут же відповів, що його мама видать всьо життя в ліжку провела, що синові ні одної сорочки не вишила.:girl_cool:
    То ще й перепрошувався і припрошував до вишивання:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    розвеселили ви мене і відрадили :) дякую що ви є!
    видно так і є, якусь бздуру мав собі на увазі, я ляпнув так вже ляпнув ;)

    доречі, вирішила йому щось зв"язати. Шалика якогось напевно. Аби трохи залюбити і задобрити, щоб знав який я в нього скарб ;)
     
    Останнє редагування: 12 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Анута, як я Вас розумію. Одного дня я взагалі закинула вишивання після такої ж репліки від коханого чоловіка, але на щастя все минається і забувається і приходять нові дні і нові натхнення.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А мій чоловік не любить футбол, а машини це його слабість. День і ніч би сидів біля них. В нас взаємна допомога: коли він ремонтує машини, я можу ліхтарик потримати, запалення включати, кермом покрутити, чайок йому тепленький приношу. А він мені ниточки змотує, коциком вкриває, з малою бавиться, аби я вишивала.
    А свекруха хоч і не проти, щоб я вишивала, не може зрозуміти для чого витрачати гроші на оформлення, коли можна купити звичайну готову рамку
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    як на мене різницю видно. я ось свої старі оформлені хочу в майстерню віднести і переробити, а то вигляд губиться однозначно. Хіба що в когось не дві ліві і душе творча душа, але то не про мене ;)
    як переоформлю одну стару роботу, то викладу фото До і Після
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А мій Ромчик (чоловік) завжди зі мною свариться що я постійно вишиваю,а як не вишиваю то по телефоні говорю.Не розуміє що без вишивки ні дня:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    ой, а мого Ромчика (щось у всіх Ромчики) іноді буває заносить... В стилі "Хотіла швейну машинку. Купили. А я не бачу щоб ти її використовувала". "От станок купила і я не бачу, щоб ти на ньому вишивала"
    Буває прикро, але вже маю заготовану ідеальну відповідь, яка знімає всі питання завжди. Щодо швейної машинки - Маєш щось порване, незашите, непідшите? Які тоді питання? Тобі ж не обов"язково бути присутнім коли я то роблю...
    Щодо інших прибамбасів: Ти собі купив дрель, перфоратор тощо, так? Ти ж не сверлиш стіни шодня? Але якщо треба дістаєш інструмент і це полегшує тобі роботу і навантаження на руки. Інструмент спрощує тобі роботу. Так і в мене.
    Всі питання після того знімаються та закриваються :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Класний аргумент! Шкода, що я собі такий на озброєння взяти не можу. Хіба про помпу до машини. :lol: Правда, мені претензій щодо невикористання ще ні разу не виставляли. Видко, я чемна. :girl_cool:
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    На днях, коли я принесла конкурсну роботу додому і запитала чи вона подобається чоловікові напоролася на відповідь "Ну так собі, може бути", хотілося тією картиною і по голові дати. Від будь кого таке могла б сподіватися почути, але не від нього. Скільки часу затратила на вишивання, усі мої старання, оформила і щей йому її подарувала і такі слова у відповідь.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Ну, може, тематика не його? Треба було питатися чи гарна робота, а не чи йому подобається. :xaxa: