Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем левиця, 8 Червень 2009.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Що значить "питатися"? Напряму казати "диви, яка гарна"... По-любе скаже хоча б "угу" , та й на тому добре:girl_claping:...
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

     
  3. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Вишиваю донечці сорочку, десь вже місяць шию але кожен раз потрошки бо прихожу з роботи тре приділити увагу домашнім, а ще я початківець у вишивці тому так довго шию. Чоловік заявляє візьми 300грн купи готову і всім буде краще так обідно бо коли хтось приходить всім подобається візерунок який я вибрала і якість а йому чомусь.
     
  4. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Начиталася і мушу вставити 5 копійок. Мій чоловік з Рівного там впринципі рідко ніби хто вишиває, чи може то його мама і сестра ні. А я вишиваю з дитинства, мама вишивала, тато силяв трохи бісер, малює, то для мене це любе діло, яким я займаюсь кожен день. Чоловік гарно до того ставить, все питає, нитки купує, а от свекруха то ніяк не розуміла, все сварились як трохи разом жили. А от тепер приіхала, то кажу, а дай но мені тих силянок на подарки подругам, бо то таке цікаве в нас немає. Набрала шт 15 і поіхала. Що на таке сказати, слів немає. Тому дівчатка не слухайте чоловіків, творіть ту красу, ми ж не мішаємо ім думати про рибалку, футбол, шахи, пиво, тараньку і т.д. Тому і нам можна мати маленьке своє хоббі до душі.:girl_in_love:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    От бурчав Роман, що я купую стемпи, папір, бурчав...
    А нині рано каже: як то класно, що ти собі таке заняття знайшла і воно таке повністю твоє. І інших буде тішити також.
    :girl_in_love:
     
  6. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А моє захоплення теж не всі розуміють, але добре, що не рідні а просто знайомі. Чоловік і діти хвалять особливо , як вишила їм сорочки. А відколи з'явились в моєму житті "посиденьки", то теж стежать за новими дописами і радіють за мою карму
     
  7. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Мій чоловік деколи бурчить, коли кажу, що ще чогось треба. Завжди питання:"Нащо тобі того?". Ну дивне питання, нє? Але в загальному адекватно сприймає моє бажання "потворити".
    Зато мама була в шоці, що її донька "таке" вміє. Ну дуже було приємно.
    Сестра не цінує такого і не розуміє повністю. Ех, приземлені люди...
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    В мене чоловіку з кожним разом все більше подобається моє захоплення, бо я все менше часу за компом проводжу)
     
  9. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Мій чоловік дотримується принципу "чим би дитя не бавилось, лиш би не плакало" :) Якщо мені подобається те, що я роблю, він щасливий.
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Я сюди. Плакатись :sad:

    мій чоловік знову взявся за своє — переконує мене, що купить машинку для вишивання хрестиком, в яку тільки схему в РМ закидаєш, і воно само вишиває :8:

    ну не розуміє людина, що саме задоволення є в отому затягуванні нитки, в рахуванні хрестиків, в відчутті тканини в руках, в перемотуванні тих ниток... Він все мусить раціоналізовувати, оптимізовувати, покращувати, доробляти... замумукало вже :suicide:

    та й та машинка коштує не мало-не багато близько 1000 долярів — невже нема кращого варіанту, куди гроші діти???
     
  11. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Моє захоплення ляльками чоловік взагалі не хотів розуміти спочатку...Перші матеріали я купила собі в подарунок на день народження, тому якихось заперечень тоді не було.. Потім як стикнулась з тим, що потрібно купувати ще дещо і ще дорожче, то наслухалась купу неприємностей, типу бавлюсь ляльками, витрачаю гроші на вітер і т.п..Але хотілось ліпити..Ця ситуація змусила мене шукати можливість заробітку грошей на матеряли..Тішусь що удача посміхнулась мені і цим джерелом стало саме моє захоплення...
    Правда моя мама, ще досі може сказати, що краще б я займалась якоюсь серйознішою справою ніж бавитись з ляльками...Єдине, що часом її стримує таке казати, то пачечка з газетами де є статті про її дочку, які вона часом показує знайомим і сусідам.
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Ото від сестри власне і чую, що займаюся безділлям, не маю, де гроші викидати, краще би дітям купила щось. Ну ніяк вона не може зрозуміти, що вишивати - це моє захопленням, мій релакс, якось пробувала навчити її вишивати, вона хоть і вміє, але більше десяти хрестиків не має терпіння вишити.
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    В мене по іншому стояло питання. Як тільки я почала вишивати, то пробувала щось просте, щоб не накупляти купу ниток, тканини. Хотіла подивитись, чи піде мені та справа. Та й зараз трохи лячно братись за щось грандіозне. Тому збільшую важкість робіт поступово. На що мій тато сказав, що якщо робиш щось, то потрібно це робити дуже добре, або не робити взагалі. І дивлячись зараз на мої роботи я не бачу в його очах ні найменшого захвату. Якось так без ентузіазму. Чоловік пітримує, хвалить. І мені цього достатньо. Думаю з часом таки вишию щось настільки грандіозне, щоб дочекатись від тата похвали)
     
  14. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А в мене також Роман - то до вишивання ставиться нормально і навіть коробочку виділив ( в нього коробочка була на цвяшки і таке ж). А я все хвалюся перед ним, що вишиваю. О, я вже вишила узор на сорочку йому, але не получається ніяк вшити саму сорочку - я більше люблю процес вишивання, ніж оформлення :d64:
     
  15. pip

    pip New Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Мій муженьок поставив мені діагноз - невиліковно хвора вишивкою!! Я перше злилась, а тепер якось паралельно (його ж хоббі дивитись телевізор)! Так і проводимо вечора я за вишивкою, він за телевізором, а діти бігають від одного до другого довольні як слоненята що на їхні витівки ми в цей час прикриваємо очі!
    Він цікавиться моєю вишивкою тільки тоді коли я хочу щось продати (коли пахне грішми), або коли приходять його знайомі (тоді перший хвастається моїми роботами)!:girl_claping:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А я вчора ще задумала дві пасхальні листівочки зробити а мій чоловік мені в спину ниє - та шо ти там тнеш, Паска вже ітак скоро сі скінчить. Он на наступну неділю і вже по святах. Комуніста якийсь! :girl_devil:
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Я зібралась малювати розтяжку , дивлюся, які фарби у мене є і які потрібно докупити (і при цьому тішуся, бо дуже люблю це заняття), а мої сусідки по кімнаті почали стару пісеньку: "нащо тобі то, не маєш на що гроші тратити"? і одну нову "заспівали": "колись твої діти будуть просити у тебе, щоб ти їх нагодувала, а ти їм що скажеш? Що тобі тре розтяжку малювати?!" :girl_mad::hang1:
    Ууу, дістали!:girl_cray::girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    а як попросять допомогти з розтяжкою, а ти не будеш знати шо то таке - буде гірше! а похвалитись, що моя мама таке вміє?
     
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...