Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. dusja

    dusja New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    І в мене свої "бзіки" часом є :girl_crazy:, як встану зранку "не на ту ногу", також буваю важкою на підйом, можу встати на 2-3 год. раніше перед якоюсь зустріччю, а всеодно запізнюсь на 10-15 хв., стараюсь викорінювати свою непунктуальність, прогрес трохи є, але часом забуваюсь :girl_cool::girl_smile:
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    головним недоліком є відсутність терпіння. взагалі, в будь яких ситуаціях. Знаю що треба бути стриманішою, спокійнішою, а не можу....
    Лінь, також деколи моя подруга:))) знаю що треба щось зробити. а натхнення немає.
     
  3. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    ооооо це як про мене сказано:shy::xaxa:;)
    А ще...... ну не є моя квартира ідеалом чистоти, але друзі кажуть що в мене в дома є душа)))))
     
  4. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Перечитала всі дописи, і майже всі ознаки нарахувала в собі. Буду признаватися відкрито перший раз:girl_spruce_up:
    - лінива до ужаса
    - вперта, інколи буду стояти до останнього навіть якщо і знаю що неправа:girl_devil:
    - запізнююся всюди де можна і не можна (дивуюся, як ще з роботи не вигнали)
    - зранку мене краще не чіпати, бо зла як чорт. Взагалі ненавиджу ранок і будильник
    - егоїстка
    - занадто емоційна, мені краще визказати все що я думаю і через декілька хвилин все забути, чим тримати щось в собі
    - інколи занадто добра, що вилазить боком
    - не впевнена в собі в прийнятті якихось рішень, часто думку змінюя по декілька разів
    і саме основне боюся, якихось кардинальних перемін.:girl_sad:
     
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Якщо вірити мому мужу, то я control freak - манія контролю, чи шось в тому роді...
    Як самокритично подумаю - то шось в тому є... Але йому не признаюся:girl_cool:
     
  6. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Лінива, не організована, шопоголічка!!! А більше... не скажу! В цьому сенсі згадується вислів: "Убив всех моих демонов и ангелов -- ти убьеш и меня"...:girl_devil:
     
  7. Margarin4ik

    Margarin4ik Active Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мій недолік: занадто ідеальна!:girl_spruce_up:
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Можу, підказати один недолік. У бажанні набрати 30 дописів, аби проголосувати, насипали трохи флудних дописів. :girl_wink:
    (сприймати з гумором, просто я всі ці дописи щойно прочитала:xaxa:)
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    ага. я теж зауважила... можна і картку заробити
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я нічого про себе неможу сказати, легше оцінити оточуючим бо мені здається що все шо я роблю є правильним :)
    Мене дуже тяжко вивести з себе, я ніколи не злюся, рідко розстроююся, дуже спокійна, тихо говорю.
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    1) непунктуальна
    2) занадто емоційна (одним словом істеричка)
    3) горда
    4) забагато собі дозволяю (наглість)
    5) дуже легко можу образити людину, про що потім дууже жалію і мучуся через таке паршиве відчуття...
    6) інколи бюся(((

    П.С: виявляється не дуже легко займатися самокритикою...але чудова нагода задуматися про зміну в кращу сторону...
    особисто мені є над чим працювати...
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2009
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    маю маненькі груди!
    Китайський виробник певно:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
  13. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я не люблю займатися роботою, яку треба буде виконувати невдовзі знову (миття посуду, прибирання і т.д.)Колись прочитала, що для дів це нормально, то тепер маю виправдання перед чоловіком :)
    Можу сказати щось таке, що образить співрозмовника. Правда, для цього мене треба довго доводити.
    Не люблю вибачатися і визнавати свою неправоту. Але іноді це все ж роблю.

    На кожен товар є свій покупець ;)
     
  14. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Надто емоційна, надто не стримана, надто нетерпляча, надто вперта і таких надто ще багато. Основне надто - надто багато себе накручую:sad: (добре що чоловік не знає що я призналась:))
     
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ооо:girl_cool: А я іноді великий сплошний недолік:girl_crazy:
    Але це лище "іноді":xaxa: А в загальному я біла і пухнаста:p:girl_flirt: тільки трохи лінива, а може і не "трохи" :ninja: (часто відкладаю справи на останній момент, а потім нервуюсь чому мені часу ні на що не вистачає):girl_cool: Це про характер - те що перше в голову "прийшло". А от про недоліки зовнішні я обіцяла колись Галичанці що більше не писатиму, тому мовчу:shutup:
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    найбільшим моїм недоліком є непостійність - то що мене сьогодні дратує, завтра спокійно може мені подобатись...
    не люблю не прошених гостей...
    хронічно не переварюю "прілічія" - маєм купу родини яка до нас як по свячену воду, а ми як щось попросимо /раз в 10 років!!!/ то ТАКЕ вже нам "одолженіє" роблять що ого! Мама завжди мурижить мене - подзвони на свята, привітай! А вони чого не дзвонять і не вітають???
    також хвора на шопоголізм - різновид "шмоткоманія"
    люблю себе пожаліти - як заплачу то хоть миску підставляй!!! плюс до того оточуючі мають мене жаліти, не хочуть жаліти - мусять міняти миску - щоб сусідів не затопило...
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Хотіла написати те саме....
     
  18. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    а я ЕГОЇСТКА страшна, ніколи не зроблю чогось, якшо мене не попросять, а накажуть це зробити. буваю дуже вредною, ревнивою. і ше одна моя хороша риса буває дуже великим недоліком -це моя людська доброта (деколи так треба послати куди подалі і не спілкуватися з деякими людьми, а я не можу). бракує мені деколи стервозності:girl_sad:
     
  19. ermana

    ermana Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Як про мене :girl_crazy: і страждаю від того, і ніц воно мене не вчить.
    А ще маю недолік, що не вмію розприділити свій час належним чином і завжди не встигаю. А ще дурна звичка залишати все на останній момент... Тре шось з тим робити
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Вредна я, вредна :girl_crazy:

    А що поробиш :girl_blum: