Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Не один, я теж маю такі самі "мухи".
    А якщо врахувати, що зі старшим ми родились в один день, то мух у нас вистарчає.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Нє!
    Ваші - унікальні. 100 пудоф... :)
     
  3. Ester

    Ester New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    а я така криклива....треба щось робити...міняти себе !!!
     
  4. IKA

    IKA New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    І я кричу треба чи не траба...інколи самій аж лячно. Та виправитись не получається, чим більше себе стримую, тим менше виходить. І що з цим робити????
     
  5. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я б не вважала це недоліком
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Моя ЛІНЬ мене дістала!!! Ну як себе заставити щось робити???
     
  7. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Напевно лінь це напевно не недолік, а хвороба:dntknw: , як кажуть " не хочу гірше, ніж не можу".
    Я теж лінива і буваю криклива, не знаю, що з цим робити
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

     
  9. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Допис Мамусічка
    Абсолютно не пю і не палю.[/quote]

    Це вважають недоліком інші. Сумна реальність.
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я - боягузка. Точніше, хитра боягузка. Постійно уникаю конфліктів. Занадто себе оберігаю від негативу. Можу спокійно перестати спілкуватися з людиною, якщо мені щось в ній не сподобається. Легко забуваю людей. Не вмію по-справжньому довіряти. Не вмію прощати...в окремих випадках...
    Через те, що часто змінюється настрій, можу зробити боляче близьким людям. Найчастіше ігнором. Ненавиджу, коли хтось підвищує голос. Навіть занижену інтонацію сприймаю якось...з образою...
    А ще...люблю робити щось хороше тільки у відповідь. А першою - слабо...Постійно боюся, що я щось хороше зроблю, відкриюся, а у відповідь нічого не отримаю...
     
  11. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мабуть і я приєднаюсь:)))
    Перший і найбільший: страшно люблю командувати, через що постійні конфлікти дома, на роботі ще терплять, все таки я їм начальник:))
    2) лінюх жахливий....наслідки ті самі що у першому випадку:))
    Всьо...як не згадувала..більше не знайшла:haha:

    а нє....3) ще маю величезне почуття справедливості, і намагаюсь його всюди насадити:)))
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    ви часом не телець?
     
  13. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я "недороблений телець" - я овен:)))
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    вже побачила в іншій темі.Але у нас дуже схожі недоліки.:) Я телець.Я теж часом люблю покомандувати.І лінь-то моя проблема,хоч бачу,що то проблема у багатьох :)
    А от найбільше з того підходить загострене почуття справделивості.І від того тільки мені і гірше...Часом так буває обідно, і не за себе.Бо ж все має бути справедливо :)
     
  15. Mirabellka

    Mirabellka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    на рахунок справедливості...приємно, що я не одна така...а то мене часом шпиняють "ну тобі що потрібно більше за інших, чого ти пнешся, людей не переробиш", а я не можу, як бачу яку-небудь, хоч найменшу насправедливість, мене відразу починає тіпати...загостене воно якесь...за що і страждаєм, але і закривати очі я наразі не навчилась, та й в принципі не хочу:))будем жити так...
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Як я Вас розумію.... А якщо взяти до уваги, що мій чоловік страшна чистюля, то для мене це капець. Ну не можу я в шафі весь час тримати порядок, особливо, якщо спішу і щось шукаю то потім там знайти нереально щось. Чоловік спочатку боровся з тим, а тепер тихенько сам складає.
     
  17. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ой, дівчата, порівняно зі мною - Ви всі ідеальні!!!
    Я не знаю, як мене чоловік терпить?:girl_crazy:
    КОмандую, вимагаю, навпаки не лінива - але то вже забагато!, курю, все складаю, перемиваю, схидлена на порядку - все має бути під лінієчку, іграшки вискладую по 150 разів на день, але по кольорах. По кольорах і розмірах розвішую одяг на шнурку (вже так робити сусідів навчила;))Чіпаюся до всього, що криво лежить!!!
    Я деколи думаю, що я маніячка! АБо мій чоловік мазохіст(любить, що я от так;)).Водночас можу бути "ні риба, ні м"ясо". плакати, скандалити - то я вмію. Зате швидко вибачаю. легко іду на контакт, з чужими - на відстані...Зато вдома - відриваюся!!
    От така я противна стєрва:girl_crazy::girl_crazy:
     
  18. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    мій недолік - я все близько беру до серця і завжди за все переживаю. І ще одне, я завжди стараюсь бути доброю до всіх, а деколи мою доброту використовують(((
     
  19. Uhramolina

    Uhramolina New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Прочитала тут про тільців та "недороблених тільців" - і зрозуміла, що все це і мене стосується, бо також належу до цього знаку.
    Отже: лінь, страшна впертість,кимось покомандувати, комусь трохи понавигадувати, і любов до грошей (щоб їх завжди в мене було багато) -то все про мене:girl_yes2:
    ...але може це якось і роги Тільця на всіх нас впливають???:girl_wink:
     
  20. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Все як про мене сказано!:)
    А ще ну дужжеее я не люблю зранку ставати, коли нема важливої роботи...:girl_crazy: