Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    я дуже довго шукала СВІЙ аромат. Перепробувала напевно всі - східні аромати, квіткові, фруктові, альдегідні... весь час щось не те... Ні, вони мені, звичайно, подобались... але дуже швидко набридали :shutup:
    І нарешті я знайшла те, що роками шукала!! :radist: Можливо банально, але мені цей аромат підійшов просто ідеально - CHANEL "Coco Mademoiseelle" :clapping: Це єдиний аромат, який я ношу, як свій, а не як позичений :dance:
    Крім нього час від часу користуюсь HUGO Boss Woman, LANCOME Miracle So Magic!, Лакост (забула точну назву, жовтенький такий), Lanvin, кіо=лька парфумів від Оріфлейм (Джордані уайт голд, МІСС О)... Ще є кілька, але всі не можу пригадати :o
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Аааа, я тільки про них зібралась писати! Це також мій улюблений аромат. Він такий теплий!
     
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    скільки себе пам"ятаю - ще ні разу не була в ТАКОМУ захваті :) Аромат справді дуже теплий. Можна сказати РІДНИЙ ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    А я ще свого аромату. схоже . не знайшла:sad:Куплю, з тиждень покористуюсь і все!Далі він мене дратує і переслідує.Від деяких навіть нудило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    аромату,який справді підходить, не чуєш на собі:)
     
  6. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Особисто я лбожнюю свіжі аромати, особливо, коли вони вивітрюються залишається ніжний приємний "шлейф". Терпіти не можу "нудких" парфумів :8: Хоча пробувала дуже багато різних, та деякі сподобались особливо: D&G light blue, ECLAT LANVIN - просто супер!!!
    Також подобаються MOSCHINO I LOVE LOVE, VERSACE bright crystal:y:
     
  7. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    я теж дуже довго шукала свій аромат. Головне регулярно ходити на "занюхи" :) Мене вже всі продавці в Брокарді знали :D Нарешті з"явився результат - аромат вже знайдено :)
    Удачі вам в пошуках саме вашого аромату! :)
     
  8. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Знаю один безподобний аромат для чоловіків L'EAU PAR KENZO pour homme - абалдєть!!!! Після чоловіка в хаті такий аромат стоїть, коли зранку йде на роботу, шо просто :clapping: Ну, ціна відповідна....:eek:
     
  9. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    а мій чоловік просто шаленіє від GIORGIO ARMANI "Aqua di Gio" :radist:
    аромат дуже свіжий, шлейфовий. Мені теж дуже подобається :) В чоловіка завжди знайомі жінки питають, що за "смачний" аромат :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Гарний запах, але, на жаль, дуже попсовий став...В мене він вже навіть не може асоціюватися з певною людиною - чую багато від кого...

    Дівчатка, хто мав або може десь бачив Masaki Matsushima Mat Chocolat? Запах дуже спокусливий, як на мене...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    А я люблю D&G "Light Blue", Sergio Taccini "Feels good", Coco Mademoiselle, Nina Ricci Premier Jour (тільки на вечір), короче і ше багато які, люблю різні запахи:)
     
  12. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    так, нажаль, ви маєте рацію :sad: Дуже шкода, що такий стильний спочатку запах запопсвали :sad: Так само як в свій час запопсували CERUTTI 1881. Я колись шаленіла від цього аромату, а після того, як половина моєї групи почала пахнути дешевою підробкою - не змогла повернутися до нього :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lady X

    Lady X Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    І в мого такі Просто супер!!!!!!!!!!!!!

    Додано через 6 хвилин
    Були в мене такі Класні і дійсно більше для вечорів Мені їх татко на 8 березня подарував Але:sad: :sad: :sad: коли в нас було весілля десь зникли Незнаю як могло таке статись І ні на кого і не подумаєш Шкода дуже було Тепер чоловік подарував ARMAND BASSI in red Подобаються дууууже:) :) :) :) :) :) :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    І я свому влітку притбала, він у захваті був, але коли скінчилися ми вирішили, що вони вже від кожного пахнуть, то більше не купляли.
    дівчата, а в кого з чоловіком, співпадають смаки що-до парфумів?
    Ми з коханим спокійнісінько купляємо парфуми один одному, що дивно, можемо експериментувати, купляти несподіваний аромат і точно попадати в ціль.
    Коли тільки з*явилась "Манія" від Армані. мій чоловік був у відрядженні і звідтам привіз. Виявилося, що він навіть не чув про цей новий парфум, а просто обирав по запаху. Я була на сьомому небі!
    І ще щось дивно, завжди обираю собі парфуми з феромонами, напевне звабленням ще не набавилась.
     
  15. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я придбала Hypnose від Lancome. Власне мені подобається, але оточуючі реагують по різному.
     
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Мої улюблені
    Euphoria - від Calvin Klein
    Ralph - від Ralph Lauren

    Недавно шукала Ковет від Сари Джес Паркер. Ну, скажем так не моє. А шкода. Ароман новий и стильний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    люблю Fujiyama (влітку), Franc Olivier(взимку, вони такі, наче кутаєшся в них), AQUAWOMAN(Rochas), Dune(Dior), Hugo Boss for women.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Мені дуже подобаються свіжі аромати:) . Аромат Aquawoman від Rochas. А чоловічий парфум Aquaman теж просто супер. Просто обожнюю його на своємо чоловікові:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: . Але останнього разу не знайшла чоловічий, то купила HUGO BOSS;) .

    Додано через 4 хвилини
    я знайшла таку класну цитату - точно про мене
    Додано через 16 хвилин
    Ще згадала, що взимку гарний аромат Lancome Miracle.
    А також мені ще дуже подобаються Gucci Eau de Parfum II.
    Я колись працювала в малюнькому магазинчику де був відділ парфюмерії - ото я тоді нанюхалась ароматів. Але вже більшість забула:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Маюнка, а Franc Oliver котрий саме? БІлий?
    Він мені теж дуже подобається :) Якраз взимку :))) В мене вже 2 "ракушки" були.

    Додано через 1 хвилину
    Ще спостерігаю таку річ.
    Раніше любила Chanel mademoiselle користуватися. ДУже вони мені подобались. АЛе недавно свекруха собі купила їх. А на ній води якісь ніякі, не такі. ТАк я після цього і сама ними не користуюсь :))) Чисто психологічний момент. Я сама не розумію чому так.
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Також їх люблю..
    А як Вам тоді Guerlain My Insolence? на пробнику не звучали, а от на шкірі - стали ніжнішими.
    Раніше звикло Мадмуазеллю користувалась ще і Сенсі Армані.