Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Теж його мала... Може, з Пакко Рабана попробуйте, якщо інші Кляйни вам не підходять?

    Бачу, що стане улюбленим, тому можна і сюди...Lancome - Tresore Midnight Rose, 2011 року ще парфум, але ніколи його не нюхала раніше. Неподібний ні на що з того, що в мене було раніше.. Розкішний.. А шлейф.... А стійкість...:girl_tender:. А взагалі, я останні пару років вводжу продавців парфумів в в шок :) Приходжу і по звичці називаю те, чим користуюся останнім часом, а купую щось зовсім інше)) Добре, що хоч визначилася, що "танцювати" треба від квіткових.
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    зазначу, що духи і парфумована вода дуже різняться. ПВ не вистачає тої "магічної сили". звучить як проста туалетка
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    То вупше не обговорюється:girl_yes:
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Eau du Soir Sisley зараз:girl_smile:
     
  6. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Чисто випадково, завдяку одночу чудовому чєловєчку з ДП, я стала володаркою одного чудового парфуму.
    [​IMG]
    Це моя любов в серйоз і думаю на довго:girl_in_love:"Прекрасное пленяет навсегда.

    К нему не остываешь. Никогда".
    Носила його і в +30 жару, але в похолоду він ще кращий і навіть народжувати я йшла ним напарфумлена, такщо цей аромат-аромат приємних спогадів.
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    о так, на тобі він звучить шикарно!
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, help.
    Маю набір мініатюр Діор Miss dior.
    Яку з них можна подарувати дівчинці 14 років (9 клас)?
    [​IMG]

    Для мене вони всі приємні солодкаві. Але дуже схожі між собою...
     
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    рожевеньку - Blooming)) або туалетну - вона легша ніж парфумована
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    І зараз. Щось всі мої солодкі парфуми в сторону надовго відійшли. Нудить від них.
     
  11. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    ггг, мої на роботі зробили класифікацію моїх улюблених ароматів:
    - бабушка
    - умершая бабушка
    - умершая бабушка присипанная землею)))
    ну не люблять вони мої шкіряні вінтажні шипри:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Чомусь, нажаль, більшості чоловіків подобаються солоденькі компоти, а витвори парфумерного мистецтва їм не зрозумілі...ех, хоча пішли вони... для себе парфумлюсь.:girl_cool:
     
  13. MuzaPuzo

    MuzaPuzo New Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Дівчата на які місця і скільки ви пшикаєте на себе духів?)) бо я на собі відчуваю їх але немає такого шлейфу і народ не дуже чує, хіба впритул, може я замало пшикаю..
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    це ще залежить від концентрації аромату, від типу аромату ( легкі літні водички ніколи не будуть звучати так сильно, як східні, насичені маслами і спеціями, аромати)

    а на собі провірено, що найдовше парфуми тримаються на декольте і на шиї. там завжди тепла-гаряча шкіра і є трохи шкірного жиру, який буде тримати аромат.
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    класика: шия, за вушками, зап*ястки. Важливо: добре зволожена шкіра. Є суб*єктивні фактори - тип шкіри, гормони і т.д., тому один й той самий аромат може по різному розкриватися на різних людях і триматися, відповідно, теж. І як зауважила Ляна, таки залежить від концентрації.
    зі. подарувала товаришу Lalique Encre Noir - каже, четвертий день без оновлення добре чути
     
  16. MuzaPuzo

    MuzaPuzo New Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    ну ось маю Версаче брайт крістал і Вайлет блонд, оточуючи відчувають якщо близько підійти, шлейфу немає, ось і думаю чи то вони так на моїй шкірі ведуть чи вони легкі не насичені:girl_in_dreams:
     
  17. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Мала
    ,то мені було так,

     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    на мені теж не шлейфові, але чую 1-2 дні
     
  19. MuzaPuzo

    MuzaPuzo New Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    ага,дякую дівчата, я думала може зі мною щось не так)) буду ще інші тестувати)
     
  20. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Дівчатка,а свіжі-свіжі парфуми хто які полюбляю?щось хочеться такого,навіть не знаю що протести...