Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    лінійку Садів Ермес ))
     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а хто користувався міні-версіями парфумів (на 4,5-5 мл)? то справжні парфуми чи підробки (коштують в районі 200 грн.)? чи зручно користуватися (бо в них є така прозора пімпочка,яку постійно треба буде відкривати, чи то зручно)?
     
  3. катенок

    катенок Well-Known Member

    Придивилася собі на весну-літо Версаче Версенс і так вони мені НРА...!!!!! Напевно їх і візьму. А ви що любите на теплу пору року?
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От я теж за них багато чула хороший відгуків,але ніяк знайду можливості їх десь потестити)Які вони?Солодкі,свіжі,квіткові..?Бо я зараз маю Імператрицю,то ніби не погані парфуми,але хочеться чогось нового)
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Імператриця то зовсім не моє... а Версенс...я описати не можу треба тестити , запах класний.
     
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Мушу спробувати)Бо всі так гарно за цей запах відкликаються,що аж самій цікаво))
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пробувати треба однозначно. Мені вони не підійшли. Купила пробничок і не припала моя душа до них.
    Знайшла минулого тижня в мами випадково міньку Органзи, яку я купила в наборі мініатюр, певно років 15 тому. Оооооо, моя "прєлєсть":girl_tender:. А колір став такий "коньячний"
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Дуже інтенсивний аромат. Через те, що в ньому чітко домінують цитрусові нотки, фанати "свіжих" цитрусових ароматів можуть спокуситися і придбати наосліп. Але тестувати обов'язково, бо аромат абсолютно не "свіжак", в ньому цитрусові, приправлені відчутними нотками лілії, кедру і мускусу, які можуть і задушити незвиклий носик. Сама люблю його дуже. Особливо навесні :)
     
  9. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ой дівчатка ви так гарно розказали,що я би вже бігла у Брокард,щоб понюхати))А ще питання:де ви порадили б купувати,може маєте свої повірені місця?
     
  10. gamma

    gamma Well-Known Member

    Valentino Rock 'n Rose Couture Red або Elizabeth Arden Green Tea, мені дуже давно подобаються, на теплу пору року тільки переважно ними користуюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Імператриця і DKNY Be Delicious - це моє.
     
  12. катенок

    катенок Well-Known Member

    Їхала сьогодні в маршрутці, ну такий гарний запах був у однієї дівчинки!!!!!...........я запитала, але тепер проблема де у Львові можна купити польські парфуми фірми Bi-es?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Зараз користуюсь Burberry Brit Eau de Toilette [​IMG] Дуже подобаються, солодкуваті, але не приторні, створюють приємну атмосферу, зігрівають))
     
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо пам"ять мені не зраджує, то мають бути в Торренті.
    Мої улюблені парфуми наразі Lalique Encre Noire pour Elle - постійно до них повертаюся після решти парфумів, хоча загалом такі "спокійно-виважені" - не набридають.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. катенок

    катенок Well-Known Member

    А це де, підкажіть!!? Може в Скрині?:
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Знаю на Патона в Арсені на 2 поверсі є.Я там завжди туш купую.А взагалі погугліть може знайдете,ще більше інформації де можна їх придбати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    У ватсонс;) недавно їх там бачила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    А я зараз обожнюю і ношу Yves Saint Laurent Manifesto:girl_tender:
     
  19. veronka

    veronka зла друзя

    а мені Перли Лалік зараз пасують: ніякої камфори і землі. Масляниста троянда відтінена фіалками. Мммм
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. miraof

    miraof New Member

    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2015 ---
    На Дж.Вашингтона в магазинчику "Іграшки,косметика..."
     
    • Подобається Подобається x 1