Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Нарцисо)))Якраз настав їхній зірковий час - холодна і мокра пора року) 29062015634.jpg
    Ще одна хотілка, теж з Нарцисо, але інші. Та що там говорити, всі аромати хочу:мускус, гарденія, кедр -все моє)
    Чоловік теж користується Нарцисо, так що ми в тандемі.
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Витягла Шанель Кристал едт - мрррр, дзвінкий зелений гіркий, зараз саме то
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Чи користується хтось Ange ou Demon Le Secret від Givenchy? Цікаво було б почути відгуки. Чи стійкі ці парфуми і на яку пору року розраховані?
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    О, то моя любов на даний час :girl_in_love:
    Стійкі, але не шлейфові.
    Не дуже шарю, як помирити запахи з порами року, насолоджуюся ними вже який рік поспіль незалежно від пори року.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Не знаю, чи в цю темку.
    Натрапила на дівчинку, навіть і не одну, яка пропонує французькі парфуми з фабрики в місті Грасс, але в неоригінальних флаконах. Відповідно, ціна нижча за оригінальний парфум.
    Хтось таке брав? Чув? Чи дійсно оригінал? Чи може бути оригінал таким?
     
  6. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Щось подібне мені розказували про парфуми ті, що в Магнусі продаються на 1 поверсі. Подружка взяла, так шлейфу зовсім немає.... І стійкість слабка.. Хоча наливали з того ж флакону, що й на блотер наносили.. На блотері пахне до 5 днів, на тілі чи одязі- зовсім мало.. Собі вирішили не купувати, хоча можливо це залежить від запаху (свіжий чи солодкий) стійкість... Якщо ціна на ті, що ви дивились невисока, то спробувати можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ні, це не може бути оригінал
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А мені подобається анна сью, але вони щось мало тримають хоч і в брокарді куплені. Ще люблю від лямбре 34 номер, ось ці дуже стійкі
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    На даний час улюблені Bvlgari Green Jade, може, тому, що універсальні, легкі і ненав"язливі. Яскраві і насичені аромати мене з часом втомлюють, і кожного разу повертаюся до них. А Ange ou demon le secret я, схоже, вже "перехворіла", хоча аромат надзвичайно гарний. Але настільки популярний.. тому це мій "домашній" - малий і чоловік його дуже люблять. ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Підкажіть мені якийсь модний чоловічий аромат. от такий, прям дуже модний! Щоб якась гламурна дама занюхала і сказала: м-м-м, "Тройний")))
    Мені тут SAUVAGE від Діора щойно порадили. А що ще таке в тренді, щоб я записала -- і пішла нюхати
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не ганяємо за модними,але чоловік обожнює Narciso Rodriguez .
    Зараз користується новинкою 2015 року "Bleu noir".
    Для мене запах родрігеса-це секс)
    При чому,як чоловічі,так і жіночі.
    Ні з якими парфумами не схожі,а я ще той парфумоманьяк))Люблять злитися із шкірою,доповнюючи власний запах тіла.То ховаються,то починають легко шлейфити.Але кілометрового шлейфу не буде,родрігеси надто інтимні)
    Але на любителя.Східні,мускусні,з прянощами перцю,нотами дерев'яшок.
    Не люблять блотерів.Тестити тільки на шкіру.На гарячу шкіру гарячого мужчини)Мені просто бомбезні)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. veronka

    veronka зла друзя

    гон, в них там дуже строго з тим)))
    ви мене дивуєте, правда. Це Рефан - репліки на оригінальні парфуми, на ціну звернули увагу? Оскільки їх чи в Одесі роблять чи в Турції чи бознаде, то на якість розраховувати кагбе... зі.Основа/база тої бадяги така, що я не маю можливості навіть підійти зацінити сії шедеври, реально нудити починає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Як же Шалімар гарно пахне на холодному повітрі :girl_dance:. Я ношу флакон в сумочці, виходжу з дому і вже надворі роблю два пшики, бо в хаті перші ноти можуть з розуму звести :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Я була в Грасі, це парфумерний центр Франції - столиця парфумів. Там парфуми коштують суттєво дорожче ніж в Парижі наприклад, і на фабриці я бачила тільки 100% аромати.
    Думаю, якщо ви впевнені, що парфуми їдуть звідти, то це може бути супер-якість.
     
  15. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    не можу вибрати коханому парфуми)
    Його улюблені Armand Basi Blue i L'eou Pour Homme
    запах бомбезний,але вже трохи, як то кажуть, "проївся" за довгий час використання.
    Хочеться чогось новенького.

    мені подобаються:
    1) Chanel Allure Home sport
    2) Angel Schlesser Homme
    3) Clinique Happy men
    4) Dolce & Gabbana The One Men
    5) Bvlgari Aqva Pour Homme
    6) Carolina Herrera CH Men
    7) Givenchy Pour Homme

    а які чоловічі парфуми подобаються вам?
    які, на вашу думку, підійдуть для ділового і харизматичного чоловіка, щоб міг носити і під діловий костюм, і під кежуал.
    де у Львові купити оригінал?
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    на різних "типах" розкриваються по-різному, але любімци:
    - Pi Givenchy
    - Encre Noir Lalique
    - Eros Versace
    - L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Issey Miyake
    - Tobacco Vanille Tom Ford
    - Grey Flannel G/Beene
    - Grey Vetiver Ford
    - Dior Homme
    - Eau Sauvage Dior
    - Fahrenheit
    - Caleche Hermes
    - Terre d'Hermes
    - Voyage d`Hermes
    - Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain
    І можна ще продовжувати...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Фаренгейт наш фаворит ще з 2008р, якщо не помиляюсь. То варіант на вихід:) крім них ще 4 аромати. Є Carolina Herrera Chic, Yves Rocher Hoggar (не дуже люблю), дешевші з Ватсонс Master Perfumer white leather i black musk. Ще колись мали чоловічий свіжачок Версаче. Класний також.
     
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Останні 2 роки не зраджую своїм фаворитам D&G the one і Coco Chanel Mademoiselle.

    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Мені на день народження друг подарував Mexx Black, я тащусь, ідеальні :girl_dance:
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А це хіба чоловічі? :scratch_one-s_head: